Profile cover photo
Profile photo
Moja nowa figura
84 followers -
Każda Figura jest wyjątkowa. Wystarczy odkryć jak dbać o swoją sylwetkę, aby wydobyć z niej naturalne piękno.
Każda Figura jest wyjątkowa. Wystarczy odkryć jak dbać o swoją sylwetkę, aby wydobyć z niej naturalne piękno.

84 followers
About
Posts

Post has attachment
Jedz i pamiętaj! Spowolnieniu procesów starzenia się mózgu sprzyja kwas alfa-linolenowy, który znajduje się m.in. w orzechach włoskich. Są one świetnym dodatkiem na przykład do sałatek.
Photo

Jeżeli ćwiczysz, pamiętaj, aby nie robić tego zbyt późno! Zakłócisz wtedy Twój sen, ponieważ organizm wyprodukuje zbyt wiele hormonów, które Cię zaktywizują zamiast uspokoić.

Post has attachment
Podaruj sobie godzinę. Każdemu należy się odrobina wytchnienia, bo tylko z zapasem zregenerowanych sił masz szansę bronić się przed skutkami codziennego stresu. Odpoczywaj przynajmniej godzinę dziennie.
Photo

Przyswajanie nowych umiejętności może dać poczucie spełnienia i polepszyć wiarę w siebie. Więc dlaczego nie zapisać się na kurs gotowania, zacząć uczyć się grać na instrumencie muzycznym, lub dowiedzieć się, jak naprawić rower?

Post has attachment
Okres jesienny to dobry czas na zafundowanie sobie przyjemnych zabiegów kosmetycznych. Po lecie skóra często jest przesuszona od słońca i kąpieli w morzu, wymaga więc dodatkowego nawilżenia. Jakie zabiegi warto wykonywać jesienią? Peelingi chemiczne skóry przy użyciu kwasów, to bardzo skuteczna metoda na piękną skórę.
Photo

Post has attachment
Każda Figura jest wyjątkowa!
Photo

Post has attachment
Aerobik będzie dobrym urozmaiceniem naszych treningów indywidualnych, personalnych, z których to wyniesiemy najwięcej korzyści i efektów. Aerobik zapewni Ci też poprawę koordynacji fizycznej, kondycji, ujędrnienie ciała, wysmuklenie mięśni, a także nawiązanie nowych kontaktów interpersonalnych.

Obalamy #mit – wysokobiałkowe #diety są najlepsze. Taki sposób myślenia utarł się ze względu na brak silnego odczucia głodu i dość szybki spadek masy ciała przy stosowaniu tego typu diety. Należy jednak pamiętać, że pierwsze spektakularne efekty są wynikiem utraty wody, a nie tkanki tłuszczowej!

Post has attachment
Kalafior, kalarepka i kapusta – do garnków! Poza tym, że są smaczne, to mają mało kalorii i dużo błonnika. Można je jeść także z sosami i dipami jogurtowymi.
Photo

Na co należy zwracać uwagę przy wykonywaniu brzuszków? Najczęściej popełnianymi błędami są: wstrzymywanie oddechu, podtrzymywanie głowy dłońmi podczas unoszenia tułowia oraz blokowanie nóg podpórką.
Wait while more posts are being loaded