Baykon Tarmak Yeni Binasına Taşındı !

Bölgesinde 30 yıldır, Baykon olarak 10 yıldan daha uzun bir süredir faaliyet gösteren Güney Anadolu Bölgesini temsilcisi BAYKON TARMAK ofisini,Mersin 3.Çevre yolu üzerindeki çok katlı binasına taşıdı. Yeni binasına geçişle beraber firmamız büyük çeşitlilikte ürün depolama imkanına sahip olan deposuna kavuşmuş oldu. Bölgedeki fabrikalara ve bayilerine ürün teslimatında kolaylıklar getiren alan kullanımı ile, hem lojistik stratejisini güçlendirdi, hem de rekabetçilik seviyesini arttırdı.
Yeni binamız, Sn. Oğuzhan Berk ve Sn. Samih Yelekçi’nin de ürün destekleri ile çözüm odaklı, herkesin aynı masa etrafında buluştuğu, sahada karşılaşabilecek sorunların önlenmesi adına, ürünlerin bir uzanma mesafesinde görülüp test edilebildiği ve kullanım bilgilerinin aktarılabileceği çok ürünlü modernize yeni showroomu ile tartım sektörüne pratik ve rekabet edebilen çözümlü ürünleri ile hizmet etmeye başladı.
Yeni binamızda verimliliğimizi ve size verdiğimiz hizmetin kalite ve hızını artırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu hizmetlerin yenilemesi ve güçlenmesi ile ürünlerimizin performansı ve verimliliği ile ilgili yapmakta olduğumuz çalışmalar ile bölgemize ciddi anlamda katma değer sağlayacağımıza inanıyoruz.
Baykon, sahip olduğu tartım sektörü ile ilgili uluslararası sertifikasyonları, konusunda eğitimli personeli ve geniş ürün portföyünün desteklediği profesyonel çözümler ile Türkiye endüstriyel tartım sistemleri sektörünün lideridir. Kurulduğu günden bu yana, tartım sektörü’nün dünya liderleri ile iş birliği yapar, en yeni teknolojileri yakından izler ve uygular.
Photo
Photo
13.02.2018
2 Photos - View album
Shared publicly