Profile cover photo
Profile photo
Get Paid 2.0
3 followers -
Blog Get Paid 2.0 - getpaid20.pl
Blog Get Paid 2.0 - getpaid20.pl

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Przedstawiam, moim zdaniem, najbardziej stabilne rozwiązanie dotyczące tworzenia zaplecza reklamowego i zapewniania sobie – przynajmniej okresowo – pasywnych przychodów z internetu. Mam tu na myśli zaplecze w postaci własnych stron internetowych, dokładniej wzajemnie powiązanej sieci takich stron. Zapraszam :)
Add a comment...

Post has attachment
Mark Anastasi roztacza w swojej książce wizję prostoty e-zarabiania dostępnego dla każdego. Czy sięgnięcie po “Laptopowego Milionera” przyśpieszy zrozumienie naszej branży?
Add a comment...

Post has attachment
Działanie w branży afiliacyjnej, naszej branży, to w dużym stopniu ciągłe wyszukiwanie i monetyzowanie dochodowych nisz. Sprawdź jak znaleźć i zagospodarować własne podwórko :)
Add a comment...

Post has attachment
Zarabianie w sieciach afiliacyjnych to nie tylko możliwość reklamowania znajdujących się tam ofert CPA. To także możliwość polecania samej możliwości zarabiania w danym serwisie – przy pomocy systemu poleconych. Zapraszam do lektury :)
Add a comment...

Post has attachment
Zarabianie w internecie, w programach partnerskich, wcale nie musi ograniczać się tylko do marketingu internetowego. W tym wpisie przedstawiam 3 sposoby reklamowania ofert CPA poza internetem. Wybrałem metody dostępne raczej dla każdego, zapraszam :)
Add a comment...

Post has attachment
Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się to wydawać na podstawie filmików na youtube, dzienników pracy i forumowych galerii zdjęć. Jakie kwoty są najbardziej prawdopodobne do uzyskania? Zapraszam do lektury :)
Add a comment...

Post has attachment
„Mini-strony” ze swojego założenia mają za zadanie reklamowanie konkretnych ofert – to jest główny cel ich istnienia. Dzisiejszy wpis dotyczy dodatkowych reklam umieszczanych na „mini-stronach”, czyli takich które z głównym celem nie mają nic wspólnego. Czy takie reklamy faktycznie stanowią dodatkowe dochody, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać? W jakich okolicznościach pomagają, a w jakich przeszkadzają w monetyzacji? Zapraszam do lektury!
Add a comment...

Post has attachment
„Lekarze go/jej nienawidzą!”, „Odkrył/a jeden łatwy sposób na zarabianie pieniędzy”, „Jeszcze wczoraj był bezrobotny, a dzisiaj nie wie gdzie zmieścić pieniądze”. Nie wiedząc jak to działa, możnaby pomyśleć, że autorzy takich reklam wydają pieniądze w błoto – a w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie. Tego typu strategia reklamowa to jedna z najbardziej przemyślanych metod selekcji odbiorców i minimalizacji kosztów reklamy.
Add a comment...

Post has attachment
Zarabiając w modelu afiliacyjnym, na własnych mini-stronach, można stosować różnego rodzaju strategie zwiększające sprzedaż. Najpopularniejsze z nich to up-selling i cross-selling. Obie strategie można z powodzeniem wdrożyć zarabiając w programach partnerskich i w tym wpisie wyjaśniam jak się za to zabrać. Zapraszam!
Add a comment...

Post has attachment
Postawa bez wątpienia ma znaczenie. Jak traktować e-zarabianie by osiagać najlepsze rezultaty?
Mentoring prowadzę od stycznia 2015 roku – to już trzy lata pracy z ludźmi. Szacuję że do tej pory miałem kontakt z około tysiącem unikalnych osób poszukujących pomocy. Myślę, że to już wystarczające dane do wysunięcia jakiś wniosków na temat zależności pomiędzy przyjmowaną postawą, a osiąganymi efektami. Zapraszam do lektury!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded