Profile cover photo
Profile photo
Get Paid 2.0
2 followers -
Blog Get Paid 2.0 - getpaid20.pl
Blog Get Paid 2.0 - getpaid20.pl

2 followers
About
Get Paid 2.0's posts

Post has attachment
Cześć! Zebrałem i opisałem siedem, według mnie, najczęściej popełnianych błędów w promowaniu programów partnerskich. Sam, niestety, przeszedłem przez wszystkie, a Ty?:)

Post has attachment
Cześć! Dzisiaj opublikowałem pierwszy wpis z nowej kategorii - "oszczędzanie", zapraszam :)

"Nieważne ile zarabiasz, ważne ile z tych pieniędzy zostaje w Twojej kieszeni.”

Post has attachment
Cześć! Wiesz ile osób odwiedza getpaid20.pl? Zapraszam do kolejnego wpisu z serii "przemyślenia blogowe" w którym zdradzam ten "sekret", a także omawiam inne sprawy związane z prowadzeniem bloga :)

Post has attachment
Używasz FB ADS do promowania swoich stron/blogów/wydarzeń lub czegokolwiek innego? Zachęcam do zapoznania się z moimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat doboru grupy docelowej na facebooku. Nie wszystko jest tu takie proste, jak się z pozoru wydaje i warto się nad tym zastanowić :)

Post has attachment
Coca-cola – napój, odrdzewiacz, środek do usuwania gum z włosów czy środek do usuwania plam z ubrań?
Dzisiaj zapraszam do tekstu na temat poszerzania grupy docelowej poprzez dostosowywanie reklam do innych - niż ta oczywista - potrzeb ludzkich :) 

Post has attachment
Po artykułach o MX.WORLD co jakiś czas dostaję w e-mailach wiadomości z pytaniem m.in. o FutureNet i FutureAdPro. W związku z tym… zdecydowałem się opisać tego „konkurenta facebooka” na blogu i przypomnieć wszystkim czytelnikom, że cudowne systemy nie istnieją :> Zapraszam! 

Post has attachment
Zajmujesz się pozycjonowaniem landing page'y? Sprawdź jak możesz zmodyfikować swoje działania by rozszerzyć grupę docelową i uniezależnić się od dodatkowych reklam :) Pozycjonowanie to dopiero ostatni etap promocji, pamiętasz jeszcze o pierwszym ?:)

Post has attachment
Wiesz jak system danego programu partnerskiego identyfikuje kto dokładnie pozyskał nowego klienta? Wykorzytujesz "cookie stuffing" (podrzucanie plików cookies)? Sprawdż jakie to niesie ze sobą ryzyko :)

Post has attachment
Co wiesz o Janie Kulczyku? Ile z tych informacji jest faktami, a ile plotkami? Lepiej znasz historię majątku Kulczyka, czy Donalda Trumpa? Właśnie skończyłem czytać książkę „Jan Kulczyk – Biografia niezwykła”, zachęcam do przeczytania recenzji i moich przemyśleń na temat postrzegania "bogactwa" w Polsce :)
Photo

Post has attachment
Słyszałeś kiedyś ciekawostki o osobach/firmach/produktach i powtarzałeś je dalej swoim znajomym, bez weryfikacji czy są prawdziwe? Wiesz, że plotki i legendy miejskie to najstarsze formy marketingu wirusowego (viral marketing)? Plotki to narzędzia marketingowe służące do budowania świadomości marki i świadomości istnienia danego produktu lub osoby (np. polityka). W tym wpisie omawiam efekt viralowy online (social media) i offline :) Zapraszam!
Wait while more posts are being loaded