Profile cover photo
Profile photo
Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB
4 followers
4 followers
About
Posts

Wybudowaliśmy nowoczesny Port Śródlądowy w Iławie.
W piątek, 10 lipca, miało miejsce uroczyste otwarcie nowo wybudowanego Portu Śródlądowego nad jeziorem Jeziorak w Iławie. Generalnym wykonawcą tej prestiżowej inwestycji było konsorcjum dwóch firm: Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego "IPB" Sp. z o.o. w Iławie oraz Przedsiębiorstwa Budowlano-Inżynieryjnego SANMEL z Brodnicy.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Nowa inwestycja w Iławie już wkrótce! W IV kwartale bieżącego roku oddamy do użytku budynek mieszkalny C1 na Osiedlu Piastowskim w Iławie.
Add a comment...

Post has attachment
Lato w pełni. Zapraszamy do skorzystania z gorących promocji mieszkaniowych!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca - Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przygotowało specjalną ofertę dla tych, którzy chcą nabyć nowe mieszkanie w Olsztynie w atrakcyjnych promocyjnych cenach. Nasza propozycja to około 15 mieszkań w specjalnej ofercie cenowej! Przyjdź do naszego Biura Dewelopera w Olsztynie w dniach od 19.05 do 14.06 i sprawdź sam. Naprawdę warto! Więcej szczegółów pod numerem tel. 89 526 13 00. Oferty nowych mieszkań znajdują się na naszej stronie internetowej www.ipbilawa.com.pl  - Zapraszamy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded