Profile cover photo
Profile photo
alireza g.nejad
72 followers
72 followers
About
alireza's interests
View all
alireza's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
اینم از آقای روشنفکر نمای دکتر!
مسعود بهنود:
پیام مستتر در سخنان تازه آقای قالیباف این است: باید خدماتم را به کسانی یادآور کنم که رای می دهند، آن دانشجویانی که زدم، آن ها که حکم سرکوبشان را گرفتم [آن هم در مقام فرمانده نیروی هوائی سپاه] رای و نظرشان در سرنوشت من اثری ندارد. من می خواهم رییس جمهور شوم، چه عمری هدر دادم در دوران خاتمی و احمدی نژاد که نقش آدم مودب و همدل با جوانان را بازی کردم.

آقای قالیباف با شرح دادن از خدماتی که در سرکوب ها داشته می خواهد کسانی را راضی کند که می داند رای می دهند. و باکش نیست از این که کسانی را می رنجاند و به خشم می آورد که مطمئن است تاثیری در انتخابات ندارند. این اطمینان خاطر به پایان طرح توسعه سیاسی [همان که اصلاح طلبی نامش گذاشتیم]، به پایان جنبش سبز، به نادیده گرفتن جامعه متجدد ایران است. یعنی بعد از سال ها مهندسی اجتماعی، کسانی که رو به جلو داشتند رانده یا خانه نشین و بی تفاوت شده اند و انتخابات عرصه ما ولایتی هاست. پس باید خدمات به این بخش را به یادها آوریم.

به گمان من اتفاق مهم این دوره از انتخابات اعتماد به نفس دوباره ای است که بعد از افتضاح انتخاب و حمایت همه جانبه از احمدی نژاد، دوباره در جناح تندرو پیدا شده است.

در چنین شرایطی آیا باز هم باید به بهانه این که فایده ای ندارد، باید بی تفاوت ماند. من با هر که صحبت می کنم می گوید مردم رغبتی ندارند، هیچ کس نمی گوید من ندارم که بتوان سخنی گفت و استدلالی کرد. اگر خوب نگاه کنید همه پیچ های تاریخ که به ضرر منافع ملی و رشد کشور گذشت، علت العللش این بود که طبقه متوسط قهر کرد
Wait while more posts are being loaded