Profile cover photo
Profile photo
Winkler Błażej. Kancelaria radcy prawnego
About
Posts

Post has attachment
Specjalizujemy się także w zagadnieniach związanych z prawem bankowym i finansami. Służmy bankom fachową poradą w wielu aspektach ich działalności. Wydajemy również opinie prawne na temat odpowiedzialności banków wobec klientów, zgodności postanowień umownych z przepisami prawa oraz bankowości elektronicznej. Zachęcamy do kontaktu - http://winklerkancelaria.pl/specjalizacje/bankowosc-i-finanse/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na terenie Twojej nieruchomości stoją słupy energetyczne lub też przebiegają linie energetyczne? Jest to bezumowne korzystanie z nieruchomości i tym samym należy Ci się odszkodowanie. Dochodzenie roszczeń od zakładów energetycznych w zakresie bezumownego korzystania z nieruchomości w związku z przebiegiem urządzeń przesyłowych wchodzi w zakres naszych usług - http://winklerkancelaria.pl/specjalizacje/linie-energetyczne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również opiekę prawną dla zadłużonych firm. Jeśli popadli Państwo w długi, nasza kancelaria pomoże wybrać optymalny sposób na oddłużenie, a w razie wszczęcia postępowania egzekucyjnego czy upadłościowego zapewnimy skuteczną ochronę prawną. Zachęcamy do współpracy - http://winklerkancelaria.pl/specjalizacje/prawna-ochrona-dluznikow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie ma dla nas spraw zbyt trudnych. Podejmiemy się każdej sprawy, nieważne jak bardzo skomplikowanej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z pełnym zakresem usług naszej kancelarii prawnej w Poznaniu - http://winklerkancelaria.pl/specjalizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że większość wniosków o upadłość jest składana za późno? Przedsiębiorcy często zbyt późno dowiadują się o możliwości prawnego zakończenia działalności. Nasza kancelaria oferuje pomoc w postępowaniu poprzedzającym postępowanie upadłościowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami - http://winklerkancelaria.pl/specjalizacje/prawo-upadlosciowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy naszym Klientom różne sposoby rozliczenia usług prawnych. Proponujemy m.in. stawkę godzinową w wysokości ustalonej wspólnie z Klientem. Stawka uzależniona jest np. od stopnia trudności sprawy. Inne formy rozliczenia to: ryczałt miesięczny, success fee (wynagrodzenie uzależnione od wyniku sprawy) oraz wynagrodzenie kwotowe obejmujące prowadzenie sprawy od początku do końca. Szczegółowe informacje zamieściliśmy tutaj - http://winklerkancelaria.pl/wynagrodzenie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprawy spadkowe często rodzą konflikty, zwłaszcza przy skomplikowanej sytuacji rodzinnej. Znajomość praw i obowiązków na pewno ułatwi postępowanie. Zachęcamy do skorzystania z usług kancelarii Winkler z Poznania. Oferujemy profesjonalne doradztwo w sprawach z zakresu prawa spadkowego - http://winklerkancelaria.pl/specjalizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze usługi prawne obejmują także sprawy alimentacyjne. Prowadzimy np. postępowania w celu zmniejszenia wysokości zasądzonych alimentów. Podejmujemy się też prowadzenia spraw mających na celu zwiększenie alimentów, w sytuacji gdy ich wysokość jest zbyt mała na potrzeby osoby uprawnionej. Zapraszamy - http://winklerkancelaria.pl/specjalizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Państwo problem z odzyskaniem długu? Proponujemy nasze usługi w tym zakresie. Działamy szybko i skutecznie, dzięki czemu w krótkim czasie będą Państwo cieszyć się zwróconymi pieniędzmi. Wszystkie nasze czynności w ramach windykacji są zgodne z prawem. Zapraszamy do współpracy z kancelarią radcy prawnego Błażej Winkler w Poznaniu - http://www.winklerkancelaria.pl/specjalizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się także w prawie lokalowym – prowadzimy postępowania sądowe i egzekucyjne. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną zarówno właścicielom mieszkań, jak i lokatorom, którym grozi eksmisja. Prowadzimy negocjacje i dochodzimy należnych odszkodowań. Zapraszamy do kontaktu - http://www.winklerkancelaria.pl/dojazd/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded