Profile

Cover photo
Zoran Sekerov
34 followers|4,320 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Zoran Sekerov

Shared publicly  - 
 
Повеќе од еден месец, секоја сабота во рамки на Скопје кидс клубот се одржуваат работилници
1
Add a comment...

Zoran Sekerov

Shared publicly  - 
 
Dejan Velkoski originally shared:
 
Одмазда за Скопска Црна Гора. Недела наутро. Многумина од најавените учесници на маршот по Скопска Црна Гора во последен миг го откажаа своето учество - кој затоа што се испијанил вчера, кој од оправд...
View original post
1
Add a comment...
Have him in circles
34 people
Aleksandar Zarkov's profile photo
Momchilo Milic's profile photo
Andrej Miske's profile photo
Давор Илиев's profile photo
Dime Aleksovski's profile photo
Aleksandar Blagojevic's profile photo
Дени Јованов's profile photo
Branko Pesevski's profile photo
Valon Salihu's profile photo

Zoran Sekerov changed his profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
People
Have him in circles
34 people
Aleksandar Zarkov's profile photo
Momchilo Milic's profile photo
Andrej Miske's profile photo
Давор Илиев's profile photo
Dime Aleksovski's profile photo
Aleksandar Blagojevic's profile photo
Дени Јованов's profile photo
Branko Pesevski's profile photo
Valon Salihu's profile photo
Links
Other profiles
Basic Information
Gender
Male