Profile cover photo
Profile photo
AGROMARKET WIEWIECKO
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
Zimni ogrodnicy to okres w środku maja, w którym występują ostatnie przymrozki. Jeśli wierzyć ludowej tradycji, powinny wrócić dopiero koło jesieni. Pożegnanie z zimnymi porankami już za nami, dlatego można sadzić i siać delikatne kwiaty jak pelargonie, surfinie, petunie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo środki, które zapewnią im odpowiednią ochronę. Szczegóły na stronie http://www.agromarketwiewiecko.pl/srodki-ochrony-roslin.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zimni ogrodnicy już za nami. Jeśli wierzyć przysłowiu „za świętą Zofiją, pola w kłos wybiją”, niedługo możemy liczyć na zdecydowany wzrost zbóż. Serdecznie zachęcamy Państwa do korzystania z naszej oferty mieszania nawozów, aby dostarczyć uprawom wszystkich niezbędnych składników mineralnych. Szczegóły na stronie http://www.agromarketwiewiecko.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kupując nawozy rolnicze w Agromarkecie Wiewiecko macie Państwo możliwość doboru składu do indywidualnych potrzeb Waszego gospodarstwa. Mamy własną mieszalnię, która pozwala nam na odpowiednie przygotowanie mieszanki. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę http://www.agromarketwiewiecko.pl/nawozy-mineralne.html, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o ofercie. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gdy zboże jare zostanie już posiane, warto pomyśleć o odpowiednim nawożeniu. W Agromarkecie Wiewiecko możecie Państwo zakupić nawozy rolnicze renomowanych producentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.agromarketwiewiecko.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Przygotowanie sprzętu do prac polowych jest bardzo ważne. Przegląd oraz odświeżenie urządzeń jest potrzebne, aby podczas działań urządzenia nie uległy uszkodzeniu. W naszym Agromarkecie mogą Państwo zakupić odpowiednie części oraz skorzystać z serwisu. Szczegóły na stronie http://www.agromarketwiewiecko.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Astronomiczna wiosna w końcu do nas zawitała! Niedługo rozpocznie się sezon prac polowych. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu lub środków ochrony roślin, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Szczegóły znajdziecie na stronie http://agromarketwiewiecko.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że słoma doskonale sprawdza się jako paliwo odnawialne? Zajmujemy się produkcją brykietu, który w 100% pochodzi z naturalnej, wysezonowanej słomy. Nie używamy żadnych dodatkowych komponentów, substancji chemicznych, wypełniaczy, klei. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, dostępnymi na stronie http://www.agromarketwiewiecko.pl/biomasa.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej http://www.agromarketwiewiecko.pl/, na której znajdziecie Państwo aktualną ofertę. Powoli zbliżamy się do końca zimy, więc niedługo na nowo rozpoczną się prace rolne. Zachęcamy do korzystania z naszych usług!
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszego internetowego sklepu (http://sklep.agromarketwiewiecko.pl/), w którym znajdziecie części do maszyn rolniczych, kombajnów, ciągników, smary, oleje płynne, lampy boczne oraz wiele, wiele innych. Znajdziecie tam również informacje dotyczące zakupów online, kosztów dostawy oraz płatności. Serdecznie zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Zima to czas, gdy ziemia odpoczywa przed wiosennymi pracami. W tym okresie ziarno ozime, które zostało wysiane na polach, spokojnie wegetuje w glebie i odbywa swój cykl rozwojowy, aby w okresie letnim wydać plon. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.agromarketwiewiecko.pl/ i zapoznania się z ofertą, jaką dla Państwa przygotowaliśmy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded