Profile cover photo
Profile photo
P.H.U. Ditrich - Hurtownia kostki
About
Posts

Post has attachment
Zespół pracowniczy firmy Ditrich tworzy wykwalifikowany i doświadczony zespół. Pracownicy chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji dotyczących naszego asortymentu. Jesteśmy pewni ich wiedzy i przygotowania do obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów :) Zachęcamy do kontaktu http://www.kostka-ditrich.pl/.
Photo

Post has attachment
Firma Ditrich oferuje szeroki wybór żwirów i otoczaków, są to odmiany kamieni ogrodowych, które służą do dekoracji. Można nimi wykończyć otoczenie oczek wodnych, wyglądają też korzystnie w ogródkach skalnych, służą także do układania chodników i alejek w ogrodach. Wyglądają bardzo schludnie i są funkcjonalne, bowiem można z nich tworzyć bardzo zmyślne wzory :) Zapraszamy http://www.kostka-ditrich.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Aby na Państwa podwórzu nie tworzyły się dokuczliwe kałuże warto rozważyć montaż odwodnień liniowych. Służą one do odprowadzenia wody z wjazdów do garaży, z ogrodów, podjazdów, etc. Znajdziecie je Państwo w asortymencie naszej firmy Ditrich http://www.kostka-ditrich.pl/oferta.html. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Dopięliście Państwo na ostatni guzik metamorfozę domu? Jego wnętrze jest odświeżone, a elewacja odmalowana? Teraz przyszedł czas na ogród. Nasza firma Ditrich oferuje usługę doradztwa technicznego i projektowania układu kostki w 2D i 3D, więc zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragnąć nadać podwórzu nowego, wyjątkowego i wyróżniającego się wyglądu http://www.kostka-ditrich.pl/oferta.html :)
Photo

Post has attachment
Na Państwa podwórzu, czy terenie inwestycyjnym, albo działce znajduje się budynek, który nie jest w najlepszym stanie technicznym, albo nie planujecie go Państwo wykorzystać, najlepiej go zburzyć. Nasza firma Ditrich wykonuje wyburzenia, więc zapraszamy do kontaktu http://www.kostka-ditrich.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Pamiętajcie Państwo, że kupując materiały w naszej hurtowni Dirtich możecie skorzystać z transportu, który zapewniamy. Warto jednak mieć na uwadze, że jeśli miejsce, które wskażecie Państwo kierowcy jako punkt rozładunku będzie nieprzystosowane do użytkowania przez sprzęt ciężki (wątpliwy grunt, wąska brama, etc.) możemy odmówić wjazdu. Lepiej więc sprawdzić, czy nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Zapraszamy http://www.kostka-ditrich.pl/oferta.html!
Photo

Post has attachment
Jeśli zakupicie Państwo u nas wyroby betonowe możecie mieć pewność, że podczas transportu odpowiednio je zabezpieczymy – taśmą, bądź folią. Dzięki temu towar nie ulegnie zniszczeniu w czasie transportu. Zapraszamy do współpracy http://www.kostka-ditrich.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Firma Ditrich oferuje transport zakupionych materiałów do łącznej ciężkości nieprzekraczającej 500 kg. Jeśli masa towaru przekroczy tę granicę doliczymy opłatę w wysokości 1 zł za kolejne 100 kg. Regulacja ta nie dotyczy samoobsługi :) Zapraszamy do współpracy http://www.kostka-ditrich.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Wymarzone podwórko to takie, które jest czyste i schludne, prawda? Dodatki także dodają mu uroku, ale kostka brukowa ułożona w odpowiedni wzór to nieodzowny element pięknego otoczenia naszego domu. Jeśli szukacie Państwo firmy, która wykona tę usługę perfekcyjnie, świetnie trafiliście! Zawróćcie się do nas, a pomożemy http://www.kostka-ditrich.pl/oferta.html :)
Photo

Post has attachment
Wszystkie oferowane przez nas produkty otrzymacie Państwo „od ręki”. Nie będziecie musieli czekać dniami, czy tygodniami na dostawę towaru, bowiem każdy element z naszego asortymentu przekazujemy Państwu od razu, bez zbędnej zwłoki :) Zapraszamy do współpracy i kontaktu http://www.kostka-ditrich.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded