Profile cover photo
Profile photo
Sağlık Pasajı
4 followers
4 followers
About
Sağlık Pasajı's posts

Post has attachment

Post has attachment
Horlama sorunu üzerinde yapılan çalışmalar, dünya üzerindeki insanların oldukça büyük bir bölümünün horladığını göstermiştir.

Post has attachment
Varikosel ameliyatı sonrası cinsel ilişki birçok erkeğin merak ettiği bir konudur. Varikosel ameliyatı sonrası cinsel ilişki ile herhangi bir sorun yaşanmaz. Ayrıca Varikosel ameliyatı sonrası cinsel ilişki kurmak için hastanın beklemesine de genel olarak ihtiyaç yoktur 

Post has attachment
Varikosel; genellikle erkeklerin sol testisinde görülen ve bu testisin damarlarında kalınlaşma nedeni ile testisin büyümesine neden olan bir sorundur. Genel olarak ergenlik çağının ilk döneminde başlayan Varikosel, testisin genişlemesine ve büyümesine neden olarak, yumurtalığın gelişimini olumsuz yönde etkileyebilmektedir. 

Post has attachment
Varikosel ameliyatı sonrası hastanın günlük yaşantısına devam etmesine engel oluşturacak çok önemli komplikasyonların gelişmesi oldukça düşük bir ihtimaldir. #Varikosel belirtileri büyük bir oranda tedaviden sonra tamamen ortadan kalkacaktır.

Post has attachment
Bebeklerde Diş Çıkartma Belirtileri....

Bebeklerde diş çıkarma, bebek ortalama 7 aylıkken görülmektedir . Fakat bebek 3 aylıkken yada 10. aydan sonra diş çıkarması gibi bazı istisnai durumlarda olabilmektedir. Bebeklerin dişinin çıkma zamanı tamamen genetik özelliklere bağlıdır.

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded