Profile

Cover photo
Marek Bliźniak
Lives in Łódź Bałuty
29 followers|537,780 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Marek Bliźniak

Shared publicly  - 
 
Odjazdowy Bibliotekarz, ciekawa i odprężająca impreza która odbyła się w mieście Łódź. Można było wymienić książki a poza tym przejechać w barwach pomarańczy przez całe miasto. To spotkanie miłośników zarówno książek jak i środka rekreacji jakim jest rower.
W dzisiejszym świecie Internetu na którego łamach większość ludzi się tylko informuje o tym co się dzieje w jego życiu i przy braku spotkań towarzyskich to impreza warta zauważenia.
Miło było się spotkać z odlotową imprezą i bardzo ciekawymi ludźmi którzy mają jeszcze w sobie tą fantazję oraz niezwykłą osobowość w zabawie z okazji imprezy „Odjazdowy Bibliotekarz” Dodatkowo mieliśmy swoistą ochronę ze strony Policji oraz bardzo dobrą organizację przejazdu, która nie utrudniała ruchu ulicznego w mieście.
Były też nagrody dla uczestników zjazdu oraz niezwykła i radosna atmosfera.
Myślę że to wynika z ducha czytelników i zarazem miłośników dwóch kółek bez napędu spalinowego. Tym czasem zamieszczam tu kilka fotografii z tego spotkania..
 ·  Translate
1
Add a comment...

Marek Bliźniak

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Marek Bliźniak

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Marek Bliźniak

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Marek Bliźniak

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Marek Bliźniak

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Marek Bliźniak

Shared publicly  - 
 

I was just a passerby holding Canon camera in hand. But lured by the extraordinary ethereal mood music and extraordinary voice artists Tash Sultana sat down and started filming. At the film, taken by me and already at home in Melbourne appeared to my eyes an unexpected effect. Tash Sultana is as if suspended in space Street Melbourne crowd hurrying somewhere passers-by. Her face is obstructed by characters who wander like ghosts time covering the face of the artist. This gives the film an unparalleled and natural charm of the hot Australian day. He moves the viewer and listener in a different spiritual dimension. Singing artist stops my mind and inspires the heart. Is this a sign that landed on the true art? Real talent? - He passed from this event over a year but today when I look at the movie again, again feel the atmosphere and smell the hot Australian life. Sometimes I miss it but to once again be there again to experience these feelings, listening to this extraordinary singing and arrangement ..
1
Add a comment...

Marek Bliźniak

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Marek Bliźniak

Shared publicly  - 
 
 
1
Add a comment...

Marek Bliźniak

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Marek Bliźniak

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Story
Tagline
Ta strona i te słowa wynikają z moich przeżyć wewnętrznych. Nie zależy mi na rozgłosie ani medialnym splendorze. Wstawiam tu zdjęcia w zgodności z tym co widzę i zamieszczam tu słowa nie wiersze płynące prosto z serca. Dla Tych co czują..
Introduction

Wszechświat, który możemy obserwować z ziemi jako wycinek nieba wydaje się nam spokojnym i łagodnym zbiorem gwiazd i galaktyk. Lecz to tylko dość mylące pozory.

Bowiem nasze niebo jest najeżone wybuchami, które są tak krótkie, że ludzkie oko tego po prostu nie jest w stanie wychwycić. 

Jednak dziś już są Ci, co to już ujrzeli za pomocą urządzeń elektronicznych i pomiarowych umieszczonych na satelitach oraz w naziemnych obserwatoriów astronomicznych.

Widok jest jak wieczna wojna krótkich, ale niebywale silnych rozdarć wszechświata poprzez wybuchy Ciężkich gwiazd oraz zderzeń ciał neutronowych. Tyle się dzieje a my żyjemy na tej maleńkiej błękitnej planecie, czy zastanawiamy się nad tym, jaki to ma wpływ na nasze życie? 

Raczej jesteśmy jak mrowisko w lesie, a pojedynczy osobnik tej społeczności jest tylko maleńką częścią w rzeczywistości życia wszechświata.

Jednak za tym wszystkim kryje wielka tajemnica istnienia.

Czas jest niespójny i nawet dziś widząc błyskawice gwiezdne, eksplozje supernowych, nawet dziś używają najlepszych współczesnych przyrządów widzimy tylko pradawny pejzaż ogni gwiezdnych.

Bo tak naprawdę uświadamiamy sobie, że te widowiska są odległe od nas nieraz nawet biliony lat świetlnych.

Do tej pory jeszcze nikt nie odkrył jak dotąd urządzenia, które daje zajrzeć w obecny obraz dawnych pejzaży wszechświata.

Super eksplozje gamma są z poza naszej znanej Drogi Mlecznej. Może jedynie świadomość człowieka i jego umysł może sobie nadbudować stan faktyczny widoku, który maluje się tylko wyobraźnią.

Tak i ja po części czuje się trochę ja mała mrówka, która stojąc przed drzewem stara się dowiedzieć, co się dzieje w jego koronach. 

Widzę pewne podobieństwo w tym świecie wirtualnym czyli Internecie z dnia na dzień co raz to rozleglejszym zupełnie jak wszechświat. Pewnie i mi kiedyś uda się tu zabłysnąć jak supernowa a następnie zgasnąć. 

Ale za to zostawię swój ślad.

 

 

Bragging rights
Być może tylko tym że moi Rodzice zdążyli mi wpoić prawość oraz wiarę. I wychować w świecie wyobraźni i marzeń. W dzieciństwie więc otrzymałem dużo ciepła które teraz pragnę przekazać WAM. Dziękuję.
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Łódź Bałuty
Previously
Łódź Bałuty
Work
Occupation
Fotografia i Filmowanie
Skills
Nie boje się elektroniki, lubię składać komputery, maluje obrazy techniką olejną, lubię fotografować, w każdej sytuacji umiem się opanować i znaleść odpowiedni sposób na rozwikłanie sytuacji.
Basic Information
Gender
Male