Profile cover photo
Profile photo
Bogdan Corporation
12 followers -
Корпорація "Богдан"
Корпорація "Богдан"

12 followers
About
Posts

Post has attachment
Обери свій SUV на виставці АгроЕкспо-2017 у Кропивницькому!
З 20 вересня 2017 року розпочалася щорічна Міжнародна агропромислова виставка АгроЕкспо-2017 у місті Кропивницький, на якій обширно демонструють нові моделі легкових автомобілів ряду відомих брендів. На виставковому стенді місцевого дилера Національної мережі «Богдан-Авто Холдинг» відвідувачі можуть познайомитися з моделями кросоверів 2017 р.в., серед яких автомобілі Hyundai, Subaru, Great Wall, JAC. На популярних моделях Hyundai Tucson, Great Wall Wingle 6, Subaru Forester можна провести тест-драйв і випробувати їх технічні можливасті по пересіченій місцевості.
Всі бажаючі відвідати виставку і стенд «Богдан-Авто Холдинг» з найпопулярнішими кросоверами чотирьох брендів ще встигають зробити це, бо виставка триває до 23 вересня 2017 року. Знайти експозицію можна за адресою: м. Кропивницький (КІРОВОГРАД), вул. Мурманська, 8.
Детальніше про автомобілі брендів на сайті дилера:http://bogdanauto.com.ua
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
21.09.17
5 Photos - View album

Post has attachment
Днями київський автодилер "Hyundai на Подолі" нагородив переможця акції від мережі Національного автодилера "Неймовірне літо від HYUNDAI на Подолі", який при покупці автомобіля HYUNDAI Tucson 2017 г.в. став учасником розіграшу та отримав 45 000 грн. на подорож і поліс страхування авто у подарунок.
Записатись на тест-драйв автомобіля HYUNDAI у Києві можна за адресою: вул.Новокостянтинівська 1а або за
тел.: 044-207-50-00.
Photo

Post has attachment
Місто Кременчуг отримає нові тролейбуси «Богдан» у відповідності з підписаним договором.
Відповідно до підписаного договору між ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» та КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» та тендерної документації, місто Кременчук має отримати 35 тролейбусів «Богдан Т70117» та 5 «Богдан Т90117». Деталі на сайті:https://goo.gl/jaxZyA
Photo

Post has attachment
"Богдан-Авто Кіровоград" запрошує всіх з 20 по 23 вересня 2017 року на Міжнародну агропромислову виставку АгроЕкспо-2017 на виставочний стенд з новими автомобілями сектор D16 (експозиція перед конференц-залами). На стенді місцевого дилера "Богдан-Авто Холдингу" учасники та гості виставки зможуть детально оглянути та обрати для себе нові моделі брендів Hyundai, Subaru, Great Wall, JAC.
Всіх бажаючих запрошуємо за адресою: м. Кропивницький (КІРОВОГРАД), вул. Мурманська, 8.
Photo
Photo
20.09.17
2 Photos - View album

Post has attachment
"Богдан-Авто Харків" чекає жителів Харкова на день відкритих дверей вже в цю суботу з родинами та друзями для розваг, проведення тест-драйвів, розіграшу призів!
Всіх чекають вже об 11-00 годині менеджери автосалону та автомобілі брендів Hyundai, Great Wall, Ravon, Jac!
https://www.facebook.com/bogdanauto/videos/1614347968618096/

Post has attachment
ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ «БОГДАН» - ДІТЯМ ЛЬВІВЩИНИ ТА ХЕРСОНЩИНИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
До початку нового навчального року з ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» було відправлено 16 шкільних автобусів «Богдан А22412» для шкіл Львівської та Херсонської областей. Дев’ять автобусів попрямували на Львівщину, а сім – для школярів Херсонщини.
Доказом покращення ситуації із шкільним транспортом є той факт, що цього року для перевезення школярів Львівщини закуплено вже 45 шкільних автобусів а для Херсонщини – 20. Ці автобуси стали подарунком для школярів, яким стало швидше та комфортніше діставатись до шкіл. В 2017 році всі автобуси для Херсонщини були виготовлені на виробничих потужностях ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс». Завдяки новому транспорту діти мають більше можливостей не лише дістатись до шкіл, але й поїхати на різноманітні екскурсії.
Загалом, згідно інформації Уряду, в поточному році для українських шкіл планується закупити 275 шкільних автобусів на засадах співфінансування державної субвенції та коштів місцевих бюджетів.
Шкільний автобус «Богдан А22412» - це сучасний вітчизняний шкільний автобус, який відповідає екологічному стандарту Euro 5. Він обладнаний у відповідності до всіх стандартів та вимог, які висуваються до шкільного транспорту в Україні. Автобус розрахований для перевезення 29 або 31 школяра (в залежності від комплектації).
Докладна характеристика автобусів «Богдан А22412» - на офіційному сайті ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» http://busplant.bogdan.ua/ у розділі «Продукція».

Post has attachment
SUBARU ПРИДБАЙ – РОМАНТИЧНИЙ УІКЕНД ВИГРАВАЙ
З приходом оксамитового сезону - самого романтичного пори року - ще більше хочеться зануритися в феєрія незабутніх емоцій, повністю відчутно радість від володіння автомобілем улюбленого бренду в компанії рідних та дорогих серцю людей в затишній обстановці на лоні красивої природи.
Ваш дилер #SUBARU_на_Подолі підготував спеціальну акцію для улюблених гостей, за умовами якої кожен покупець авто отримає сертифікат на відпочинок в одному з Найбільш красивих куточків Київської області - заміської резиденції «Гірський струмок».
Деталі акції на сайті:https://goo.gl/7ErNno
Photo

Post has attachment
Перший віце-прем'єр-міністр України Кубів приємно вражений якістю техніки виробництва «Богдан Моторс»
Під час робочого візиту до Черкаської області 11 вересня 2017 року, Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів відвідав потужності заводу ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» та ознайомився з модельним рядом техніки спеціального призначення, що виробляється підприємством.
Під час огляду та особистому опробуванні військової техніки Степан Іванович зазначив: «Забезпечення армії сучасною автомобільною технікою вітчизняного виробництва має стати одним із першочергових завдань Уряду. Представлена та випробувана особисто мною автомобільна техніка виробництва «Богдан Моторс» на десятки років випереджає наявну на озброєнні у військових». https://www.youtube.com/watch?v=npxv0aidhBc
За словами пана Кубіва, Міністерство економічного розвитку та торгівлі найближчим часом має за мету розпочати розробку середньострокової стратегії розвитку автомобілебудування на п’ять років, що передбачатиме локалізацію виробництва в Україні. Ця стратегія буде передбачати розвиток українського автопрому, створення додаткових робочих місць в цій та суміжних сферах виробництва. Основним завданням стратегії є максимальна локалізація виробництва автомобілів в Україні.
«Держава та Уряд мають сприяти створенню технопарків задля відновлення автомобілебудування в країні», - підкреслив Перший віце-прем’єр-міністр України.
Підтримав Першого віце-прем'єр-міністра України і Заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Павловський Ігор Валентинович. За словами посадовця, нова техніка військового призначення заводу «Богдан Моторс» дійсно має необхідну якість та відповідає вимогам ЗСУ, але повинна ще пройти державні випробування перед тим, як буде розглянуто питання щодо прийняття її на озброєння в українську армію.
Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, що був присутній на зустрічі, також відмітив: «Виготовлена на «Богдан Моторс» техніка досить конкурентоспроможна і обласна державна адміністрація буде сприяти завантаженню виробництва заводу задля створення робочих місць та збільшення відрахування податків до бюджету, що є гостро актуальним в умовах децентралізації, оскільки кошти залишаться в обласному та місцевому бюджетах».
Серед зразків модельного ряду техніки спеціального призначення виробництва ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс», що була продемонстрована, зокрема виділимо броньовані тактичні автомобілі БАРС-6 та БАРС-8, останній броньований автомобіль закінчує проходити державні випробування та в найближчій перспективі зможе використовуватись для оснащення підрозділів ЗС України. Лінійка вантажних автомобілів налічує 10 моделей, зокрема:Богдан (МАЗ) 5316, Богдан (МАЗ) 6317, Богдан 3371, Богдан 3372, Богдан 3373, Hyundai HD 65, Hyundai HD 72, Hyundai HD 120, Богдан (КІА) КМ-450, Богдан Карго. Повнопривідні спеціальні автомобілі: Санітарний автомобіль Богдан 2251 та автомобіль Богдан 2351(«командирський»), що вже пройшли відомчі випробування (у т.ч. в зоні АТО). з 2016 року налагодило виробництво кузовів уніфікованого нульового (нормального) габариту (КУНГ) широкої лінійки спеціалізації та варіантів оздоблення, що за функціоналом передбачає можливість тимчасового проживання людей, облаштування лабораторій, ремонтних майстерень, польових кухонь, радіоелектронних систем та спеціального обладнання, медпунктів тощо.
Нагадуємо, що розпочинаючи з 2014 року, ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» займається розробкою та виробництвом спеціальних автомобілів подвійного призначення. За цей період, підприємству вдалося стати повноцінним учасником ринку автомобілів подвійного призначення. За неповні три роки роботи, підприємство забезпечило виробництво гами лінійок автомобілів, які вже постачаються за державним оборонним замовленням та за результатами експлуатації заслужила високу оцінку та позитивні відгуки кінцевих споживачів.

Post has attachment
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОДИЛЕР "БОГДАН-АВТО ХАРКІВ" ЗАПРОШУЄ НА ЗАХІД #ЯОБИРАЮБАХ У ХАРКОВІ 16 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ.
Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» (БАХ) продовжує серію регіональних тест-драйвів #яобираюБАХ, з метою познайомити якомога більше наших існуючих та майбутніх клієнтів з автомобільними новинками, продемонструвати високу якість сервісу та клієнтоорієнтованність дилерських центрів.
Третій клієнтський тест-драйв відбудеться у суботу, 16 вересня 2017 року у місті Харкові.
«Богдан-Авто Харків» на Масельського запрошує всіх охочих разом з родинами та друзями весело провести час, взяти участь у цікавих конкурсах, розіграшах та виграти призи, а також, звичайно ж, відчути шалений драйв та задоволення від керування сучасними автомобілями Hyundai, Great Wall, Ravon та JAC.
Завітай на наш тест-драйв та особисто переконайся, чому тисячі щасливих водіїв щомісяця підтверджують гасло #яобираюБАХ
Кожний учасник гарантовано отримає сувенір та сертифікат на знижку.
Дата тест-драйву: субота, 16.09.2017. Початок о 11:00.
Адреса: Богдан-Авто Харків, пр-т Московський, 256-г
РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗАХІД #ЯОБИРАЮБАХ У ХАРКОВІ:https://goo.gl/B1mviR
Photo

Post has attachment
В Україні стане доступна лімітована партія Hyundai Accent.
В кінці вересня в офіційній дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» почнуться продажі лімітованої партії моделі Hyundai Accent попереднього покоління. Автомобілі з цієї партії зроблені на заводі Hyundai Motor в Південній Кореї і поставляються в єдиній комплектації Classic. Вартість моделі - 329 000 гривен. Оформити попереднє замовлення на автомобілі Accent Classic в офіційних дилерських центрах Hyundai можна вже сьогодні.Який заслужив репутацію надійного, практичного та безпечного автомобіля, цей Accent буде доступний в Україні в єдиній комплектації Classic. У список устаткування цієї комплектації входять:
• 2 подушки безпеки
• ABS + ESP
• Кондиціонер з фільтром салону
• Передні електросклопідйомники
• Центральний замок і іммобілайзер
• Електрорегулювання та обігрів дзеркал заднього виду
• Електромеханічний підсилювач керма
• Аудіопідготовка (4 динаміка + антена)
• Регулювання керма і сидіння водія по висоті
• Сталеві колісні диски з декоративними ковпаками (175/75 R14)
• Повнорозмірне запасне колесо
•Обігрів заднього скла
• Забарвлення ручок і корпусів дзеркал заднього виду в колір кузова
• Попільничка та прикурювач
• Розетка 12В
• Очисник лобового скла зі змінним інтервалом
• Бризковики передні і задні
• Кишені для карт в передніх і задніх дверях
• Дзеркала в сонцезахисних козирках
• Ліхтар підсвічування карти
• Спинка заднього сидіння невідкидними
Автомобіль оснащується бензиновим двигуном об'ємом 1.4 літра потужністю 100 кінських сил. Мотор взаємодіє з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.
Крім того, в моделі 2017 були внесені зміни в дизайн екстер'єру та інтер'єру. Автомобіль отримав сітчасту решітку радіатора, срібну верхню накладку на фарах головного світла і чотири нові кольори кузова (Chalk White, Velvet Dune, Lake Silver, Phantom Black). Єдина зміна в інтер'єрі - інший дизайн і підсвічування циферблатів приладової панелі і екрану бортового комп'ютера.
Виробництво Hyundai Accent Classic налагоджено на заводі Hyundai Motor в місті Ульсан (Південна Корея).
PhotoPhotoPhoto
07.09.17
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded