Profile cover photo
Profile photo
Bogdan Corporation
19 followers -
Корпорація "Богдан"
Корпорація "Богдан"

19 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
#Богдан дізнається, яким бачать автобус майбутнього українські діти
«Богдан» хоче побачити, як уявляють собі автобус майбутнього українські діти. Тож корпорація оголосила загальнонаціональний #конкурс_дитячого_малюнка #Автобус_майбутнього, у якому візьме участь малеча зі всієї України. Конкурс проводиться у рамках святкування 20 річниці бренду «Богдан».
У малюнках діти продемонструють своє бачення того, як виглядатимуть автобуси в українських містах у майбутньому. Усі роботи, подані на конкурс, будуть виставлені у Київському Палаці дітей та юнацтва, і кожен охочий зможе відвідати виставку. Дитячі малюнки оцінить журі, до складу якого увійдуть представники корпорації «Богдан», Київського Палацу дітей та юнацтва та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». В рамках конкурсу будуть визначені: 1 – перше місце, 2 – других місця, 3 – третіх місця, а також 2 спеціальні премії. Переможці отримають грошові винагороди бід «Богдану». Кращі малюнки корпорація покаже на офіційному сайті.
Основні умови конкурсу на сайті:https://goo.gl/PR5exL
Нагадаємо, 20 років назад з конвеєру зійшов перший автобус «Богдан». З нього розпочалася історія одного з найбільших вітчизняних виробників громадського транспорту та автомобілів в Україні.
Загалом, за 20 років було виготовлено 18 781 автобусів і тролейбусів. Сьогодні Корпорація «Богдан» – це сучасна європейська компанія, яка впроваджує передові технології у виробництво та має 5-ступеневий контроль якості своєї продукції. Це забезпечило їй міжнародні договори з низкою країн Євросоюзу. З 2018 року підприємство співпрацює з французькою компанією Bluebus у сфері виробництва кузовів для електричних автобусів, а нещодавно уклало угоду з датською BankeElectromotive на розробку електричних спецвантажівок.
Photo

Post has attachment
Всюдихідні вантажівки Богдан 6317, які постачаються до Збройних сил України, проходять нині піддослідну експлуатацію у частинах ЗСУ, що входять до складу Операції об’єднаних сил. Безперебійні постачання і логістика – це чи не головний чинник боєготовності частин та підрозділів у сучасній війні.
Читати: https://tinyurl.com/ybu22ewg
#Богдан #Богдан_6317 #ЗСУ #ООС
Photo

Post has attachment
Автовиробництво в Україні потребує підтримки
#Богдан #автопром #реформа
Photo

Post has attachment
Заміна старого автопарку новим громадським транспортом допоможе зменшити аварійність на українських дорогах. Про це свідчать результати опитування, яке корпорація «Богдан» провела на своїй сторінці у Facebook.
Читати: https://tinyurl.com/yayy76tl
#Богдан #автопром #реформа
Photo

Post has attachment
У частинах Збройних сил та інших військових формувань триває підготовка до параду на честь 27-ої річниці Незалежності України. Сучасна нова техніка, яка виготовлена на потужностях корпорації «Богдан» також братиме участь у проходженні механізованої колони.
Читати: https://tinyurl.com/yb3mwe5k #Богдан #Богдан_2351 #ЗСУ #ООС #Парад
Photo
Photo
14.08.18
2 Photos - View album

Post has attachment
Корпорація «Богдан» закликає підтримати українські автозаводи заради порятунку вітчизняного автопрому. Адже за перше півріччя 2018 року темпи приросту українського автовиробництва скоротилися до критичних 6,4%. Про це заявили у прес-службі корпорації.
Читати: https://tinyurl.com/yaealpfc
#Богдан #автопром #реформа
Photo

Post has attachment
Закриття маршрутів пасажирського транспорту має компенсуватися введенням у експлуатацію машин великого та особливо великого класу
#Богдан #автопром #реформа
Photo

Post has attachment
Державна прикордонна служба України отримає 20 автобусів спеціалізованого призначення для потреб Окремої комендатури охорони та забезпечення від компанії «Богдан Моторс».
Луцький Автоскладальний завод №1 «Богдан Моторс» став переможцем відповідного тендеру на відкритій платформі державних закупівель ProZorro.
Читати: https://tinyurl.com/yanzz4p9
#Богдан #Богдан_А22212 #ДПСУ
Photo

Post has attachment
В Україні потрібно започаткувати масштабний ремонт доріг, щоб громадський транспорт, їздячи ними, не виходив з ладу, служив довше і був безпечним для пасажирів. Таку думку підтримують 62% українців, опитаних у рамках соціологічного дослідження GfK Ukraine. У корпорації «Богдан» зауважують, що аварійний стан вітчизняних доріг не лише негативно впливає на комфорт і безпеку пасажирів, а й завдає збитків економіці України.
Читати: https://tinyurl.com/ydz6cpo9
#Богдан #автопром #реформа
Photo

Post has attachment
Богдан 2351 активно експлуатуються у районах проведення ООС
#Богдан #Богдан_2351 #ООС #ЗСУ
Photo
Wait while more posts are being loaded