Profile cover photo
Profile photo
Emka-Trans
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Nasza firma przewozowa korzysta z nowoczesnych autokarów marki Mercedes oraz Scania, których jesteśmy pierwszym właścicielem. Obsługując wyjazdy na wycieczki, szkolenia czy festiwale, gwarantujemy punktualność i bezpieczeństwo! Więcej o naszej ofercie: http://www.emkatrans.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pasażerowie firmy Emka Trans posiadają w autokarach turystycznych dostęp do Internetu, a także lodówki, barki i toalety. Nasze autokary są przystosowane do przewozu grup liczących 69, 51 oraz 49 osób. Osoby zainteresowane zamówieniem busa, zachęcamy do kontaktu: http://www.emkatrans.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Początki naszej działalności transportowej sięgają lat 90. Obecnie zapewniamy komfortowe przewozy służbowe oraz turystyczne. Emka Trans posiada do dyspozycji luksusowe autokary, a potwierdzeniem naszych kompetencji są liczne licencje: http://www.emkatrans.com.pl/o-firmie/.
Photo
Add a comment...

Emka Trans dysponuje taborem nowoczesnych pojazdów wyposażonych m.in. w WC, klimatyzację, barki, indywidualne oświetlenie oraz system GPS. Nasza kadra pracownicza, to doświadczeni kierowcy, które świetnie znają europejskie trasy przejazdu. Szczegółowe informacje znajdziecie pod adresem: http://www.emkatrans.com.pl/oferta/.
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli interesuje Was wynajem luksusowego autokaru, to zapraszamy do obejrzenia naszej floty autokarów! Oferowane przez nas pojazdy są w znakomitym stanie technicznym, a bogate wyposażenie zapewni komfort podróżowania na długiej trasie: http://www.emkatrans.com.pl/flota/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnością firmy Emka Trans jest nie tylko przewóz osób na terenie Polski i za granicą, ale też sprzedaż autokarów Mercedes oraz Scania. Poszczególne modele poznacie bliżej za pośrednictwem strony: http://www.emkatrans.com.pl/autokary-na-sprzedaz/.
Photo
Add a comment...

Emka Trans jest profesjonalnym przewoźnikiem pasażerskim z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na zlecenie firm, instytucji, a także biur podróży. Nasze priorytety, to innowacyjność i bezpieczeństwo: http://www.emkatrans.com.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukacie sprawdzonej firmy transportowej, to zachęcamy do korzystania z naszych usług! Zapraszamy do śledzenia aktualności z życia naszej firmy: http://www.emkatrans.com.pl/aktualnosci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podstawą dla firmy transportowej powinna być doświadczona kadra i nowoczesna flota pojazdów. Emka Trans utrzymuje się w branży od 1991 roku działając na zlecenie klientów biznesowych i indywidualnych. Możemy pochwalić się znakomitą znajomością tras przejazdowych na terenie Polski, krajów Europy Zachodniej oraz Skandynawii. Zapraszamy do współpracy również firmy, zainteresowane zakupem autokarów: http://www.emkatrans.com.pl/autokary-na-sprzedaz/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Emka Trans zapewnia profesjonalną organizację przewozów autokarowych dla agencji turystycznych i przedsiębiorstw. Nasze usługi przydają się również przy obsłudze imprez okolicznościowych i masowych. Oferowane autokary są przeznaczone maksymalnie dla 69 pasażerów. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to zachęcamy do kontaktu: http://www.emkatrans.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded