Profile cover photo
Profile photo
HE Hospicjum Elbląskie im. dr Aleksandry Gabrysiak
9 followers -
Jesteśmy ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO, co oznacza, że możesz przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz naszych Pacjentów.
Jesteśmy ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO, co oznacza, że możesz przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz naszych Pacjentów.

9 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Szanowni Państwo, już czas!

Od stycznia do końca kwietnia rozliczamy się w Urzędzie Skarbowym. Przy tej okazji możemy zadecydować, do jakiej organizacji pożytku publicznego trafi część podatku dochodowego, który powinniśmy zapłacić państwu. 1% nie jest darowizną ani ulgą. To przywilej dla OPP, a możliwość wpływania na rzeczywistość dla Obywatela.

Nasze Hospicjum co roku otrzymuje znaczącą kwotę z tego mechanizmu. Serdecznie dziękujemy i polecamy się pamięci.

Dziękujemy za uprzejmość twórcy Żartowniś Ponury
Photo

Post has attachment
W piątek 12 stycznia o godzinach od 11:30 do 14:00 w ramach kampanii "Hospicjum to też Życie" przebiegającej pod nazwą "Opiekun rodziny samotny bohater" organizowany jest Dzień Terapeutyczny w Policealnej Szkole im. Jadwigi Romanowskiej "MEDYK" w Elblągu przy ul Saperów 14E.

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na członków rodzin, sprawujących opiekę nad swoimi ciężko chorymi bliskimi, dziećmi i dorosłymi - na opiekunów rodzinnych

Więcej na temat wydarzenie dowiesz się na naszej stronie FB HospicjumElblaskie
#opiekunrodzinnynisamotnybohater #medyk #hospicjumelbląskie #HospicjumtoTeżŻycie
Photo

Post has attachment
OGŁOSZENIE SPECJALNE! Hospicjum też gra z WOŚP!

Czy ktoś z naszych wolontariuszy chce wziąć udziału w biegu „Policz się z cukrzycą”?

W niedzielę, 14 stycznia czeka nas 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hospicjum Elbląskie też weźmie w nim udział. Będziemy rozdawać serduszka, zbierać datki do puszek, nasi wolontariusze wystartują w biegu „Policz się z cukrzycą”. A wszystko po to, by pomóc potrzebującym i podziękować za wsparcie, jakie Orkiestra przekazała dotychczas Hospicjum Elbląskiemu.

Piszcie na messengerze lub mejla: anna@ehospicjum.pl

Więcej tu: Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy - elektroniczne zapisy https://elektronicznezapisy.pl/event/2282/signup.html

#hospicjumelbląskie #WOSP #policzsięzcukrzycą
Photo

Post has attachment
Dziękujemy serdecznie firmie Rossmann Polska i jej Klientom za wsparcie naszego Hospicjum. Dzięki akcji "Pomagamy jak umiemy" otrzymaliśmy dary za ponad 17 tys. zł.

Więcej na: Rossman Polska
#hospicjumelbląskie #rossman #pomagamyjakumiemy

Post has attachment
Elbląski Medyk dla Hospicjum Elbląskiego


Święta już za nami, ale prezenty dostajemy nadal ...nie zapominacie o nas:-).
W dniach 30.11 i 01.12. 2017r Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu zorganizowała kiermasz ciast i sałatek, dzięki hojnym datkom nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów udało nam się zebrać 600zł !!!

Oprócz pieniędzy darczyńcy przynieśli również: ręczniki, piżamy i prześcieradła oraz środki czystości.
Dziękujemy!!!
http://www.medyk-elblag.pl/index.php/galeria/event/akcja_hospicjum


#hospicjumelbląskie #medyk #kiermasz

Post has attachment
Przedświątecznych ❄️ 🎄🎄🎄🎄🎄🎄podarków ciąg dalszy...
W Szkole Podstawowej Nr 1 w Ornecie - nieocenione wolontariuszki przeprowadziły wśród społeczności szkolnej, zbiórkę pieniędzy na rzecz Dziecięcego Hospicjum w Elblągu. "W wyniku naszych działań zebraliśmy 435 złotych".

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, Kochani!❤️❤️❤️❤️

#hospicjumelbląskie, #SP1Orneta #wolontariusz
Photo

Post has attachment
Oj dzieje się u nas dzieje ....


Oj, dużo się dzieje w tym przedświątecznym czasie. Odwiedziny, Jasełka, życzenia, prezenty... Panie Pielęgniarki swoim małym Pacjentom zawiozły paczki, a w zamian mamy życzenia, na zdjęciu od Oskara i jego rodziców taka przepiękna kartka🎄😃

Super Dzieciaki, zdolni Artyści z Przedszkola nr 19 w Elblągu - odwiedzili nas dzisiaj z Jasełkami i życzeniami Wesołych Świąt. W załączeniu prezentujemy ich dokonania. DZIĘKUJEMY, KOCHANI!

https://www.facebook.com/HospicjumElblaskie/videos/2016250111735300/

Post has attachment
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2017

Szanowni Państwo.

Hospicjum Elbląskie im. dr Aleksandry Gabrysiak pragnie serdecznie podziękować Państwu, znajomym i nieznajomym, przyjaciołom, członkom Stowarzyszenia i ich rodzinom. Wszystkim, którzy o nas nie zapomnieli i wiedzą, jak ważna i potrzebna jest nasza praca. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przekazali nam 1% swojego podatku dochodowego, obdarowali darowizną, wspierali bezinteresownie pracą. Każde wsparcie, jakie od Państwa otrzymujemy, jest dla nas bardzo ważne, bo dzięki niemu możemy na wysokim poziomie opiekować się pacjentami, dziećmi i dorosłymi oraz ich bliskimi w okresie choroby i osierocenia.

Misją Hospicjum Elbląskiego im. dr Aleksandry Gabrysiak jest zapewnienie jak najlepszej opieki medycznej, psychologicznej, duchowej i socjalnej osobom nieuleczalnie chorym, dorosłym i dzieciom, będącym pod opieką hospicjum. Obejmuje ona także rodziny pacjentów w czasie choroby i okresie osierocenia.

Nasza opieka, bezpłatna dla pacjentów, jest realizowana 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. W ostatnim roku objęliśmy troską 790 chorych osób oraz ich bliskich. Przed nami kolejny rok wyzwań i ciężkiej pracy, która – mamy nadzieję - również dzięki Państwa przychylności i pomocy, przyniesie wiele dobrego.

Pragniemy Państwu tą drogą złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze. Niech nowy rok niesie ze sobą szczęście, pomyślność i spełnienie marzeń.

W imieniu społeczności Hospicjum Elbląskiego,

Wiesława Pokropska
Dyrektor

Photo
Wait while more posts are being loaded