Profile cover photo
Profile photo
Fundacja Rodzin Górniczych. Pomoc rodzinom górniczym
About
Posts

Post has attachment
Prowadzimy prężnie działającą Fundację Rodzin Górniczych. Niesiemy pomoc tym, którzy jej potrzebują. Jeśli i Wy macie wielkie serca i chcielibyście wspomóc rodziny, nie zastanawiajcie się dłużej! Na naszej stronie: http://fundacjafrg.pl/jak-pomagac znajdziecie więcej wskazówek o tym, jak pomagać. Sami widzicie, że opcji jest wiele! A dobro wraca. :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli należą Państwo do osób o złotych sercach i chcieliby Państwo udzielić wsparcia górnikom bądź ich rodzinom… będziemy dozgonnie wdzięczni, a nasi drodzy Podopieczni jeszcze bardziej! Nasza organizacja pożytku publicznego działa w Katowicach i wsparcia udziela ponad dwadzieścia lat. Chcielibyśmy zaznaczyć, że wesprzeć można wdowy po górnikach, osierocone dzieci czy też inwalidów górniczych. Górnicy to szlachetne osoby, które niejednokrotnie poświęciły wszystko dla pracy… Na stronie internetowej: http://www.fundacjafrg.pl/index.php/jak-pomagac mogą Państwo znaleźć więcej informacji o tym, w jaki sposób można pomóc. Zachęcamy do lektury, a także do spełniania dobrych uczynków.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Będą rekompensaty dla wdów i sierot po górnikach.

Ministerstwo Energii przygotowało projekt ustawy, dzięki której m.in. około 7 tys. wdów i sierot po górnikach ma otrzymać 10-tysięczne rekompensaty za utracone prawo do bezpłatnego węgla – poinformował wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski.

Dziękujemy za uznanie prawa wdów i sierot do rekompensat.
Add a comment...

Post has attachment
Pomoc rządowa dla poszkodowanych z kopalni Zofiówka

Dziękujemy. To wielkie wsparcie dla Rodzin, które straciły najbliższych w tragicznym zdarzeniu - mężów, ojców, żywicielów rodziny.
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy głęboko poruszeni w związku z tragicznym wypadkiem, który miał miejsce 5 maja w Kopalni Zofiówka. Dziękujemy za profesjonalizm i wytrwałość w prowadzeniu akcji ratowniczej. Niestety życie straciło pięciu górników.
Nasza Fundacja Rodzin Górniczych jako instytucja powołana do pomocy górnikom i rodzinom górniczym poszkodowanym w wypadkach górniczych podejmuje działania w kierunku zapewnienia im wsparcia.
Instytucje i osoby pragnące przekazać pomoc dla poszkodowanych mogą wpłacać darowizny na nasze konto: PKO BP 41 1020 2313 0000 3802 0349 5611 z dopiskiem: „ZOFIÓWKA” - www.fundacjafrg.pl
Add a comment...

Post has attachment
Rodzinom i bliskim górników, którzy zginęli w wypadku na kopalni Zofiówka składamy wyrazy żalu i współczucia. Pozostajemy do Waszej dyspozycji, aby pomóc w tym tragicznym momencie.
Add a comment...

Post has attachment
Tylko do 30 kwietnia można rozliczyć dochody uzyskane w 2017 roku!!! Fundacja wsparcia rodzin górniczych - Rozlicz szybko i sprawnie PIT - Przekaż 1% potrzebującym pomocy

Bezpłatny program PIT: https://program.pity365.pl/fundacjafrg
Add a comment...

Post has attachment
Nasza fundacja od ponad 20 lat świadczy pomoc rodzinom górniczym. Udzielamy wsparcia między innymi sierotom, które straciły rodziców wskutek tragicznego wypadku w kopalni. Jako że zbliżają się wakacje, czyli wyczekiwany okres przez wszystkie dzieci, warto pomyśleć o tych szkolniakach, które marzą o wakacyjnym wyjeździe, jednak ze względu na sytuację w ich domach jest to właściwie niemożliwe… Chcieliby Państwo wesprzeć naszych podopiecznych i zafundować im wyjazd kolonijny? A może pomóc w inny sposób? Opcji jest mnóstwo, a my chętnie udzielimy więcej informacji na ten temat. Każda pomoc jest dla nas na wagę złota. http://www.fundacjafrg.pl/index.php/informacje-o-fundacji
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Fundacja wsparcia rodzin górniczych - Rozlicz PIT i Przekaż 1% potrzebującym pomocy

Bezpłatny program PIT: https://program.pity365.pl/fundacjafrg
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzimy prężnie działającą fundację, która pomaga górnikom i ich rodzinom. Chcieliby Państwo udzielić wsparcia podopiecznym naszej fundacji? Będziemy dozgonnie wdzięczni. Pomóc można na wiele sposobów: mogą Państwo udzielić darowiznę, przekazać swój 1% podatku czy udzielić wsparcia w inny sposób, który przyjdzie Państwu do głowy. Każda pomoc jest dla nas na wagę złota! Osoby zainteresowane niesieniem pomocy naszym podopiecznym zapraszamy na stronę internetową: http://www.fundacjafrg.pl/index.php/28-baner-jak-pomagac, gdzie zamieściliśmy nieco więcej informacji.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded