Profile cover photo
Profile photo
Centrus. Centrum usług sanitarnych, DDD
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia. Życzymy zdrowych, spokojnych świąt, spędzonych w radosnej, rodzinnej atmosferze. Niech te dni będą czasem odpoczynku od codziennych trudów, spędzonym wśród najbliższych. http://www.hruzewicz.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy najlepszymi preparatami do deratyzacji. Polecamy m.in. granulat Normix AT, który jest przeznaczony do zwalczania karczownika ziemnowodnego oraz innych gryzoni normikowatych i myszowatych. Preparat nadaje się do stosowania w uprawach rolniczych, szkółkach leśnych. Zachęcamy do skorzystania z oferty - http://www.hruzewicz.pl/preparaty-do-deratyzacji.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zsypy w blokach mieszkalnych bardzo szybko stają się źródłem zarazków, dlatego bardzo istotne jest ich regularne czyszczenie. Nasza firma oferuje mycie, czyszczenie i dezynfekcję zsypów. W tym celu wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Gwarantujemy doskonałe efekty, zachęcamy do współpracy - http://www.hruzewicz.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odstraszacze ptaków oferujemy w dwóch wariantach: polskim i francuskim. Polski odstraszacz posiada dwa równolegle rzędy igieł ustawionych w pięciocentymetrowych odstępach, a francuski ma więcej igieł i dobrze sprawdzi się na rynnach. Jeśli masz problem z ptakami, zachęcamy do kontaktu - http://www.hruzewicz.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ptaki siadające na gzymsach i parapetach niszczą elewację? Czas na skuteczne środki! Naszym Klientom proponujemy montaż odstrasza czy, które na dobre zniechęcą ptaki do siadania. Urządzenia są odporne na działanie warunków atmosferycznych i nie wpływają na estetykę budynku. Polecamy - http://www.hruzewicz.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Problem z owadami lub gryzoniami? Przypominamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy profesjonalne usługi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Nasze biuro i sklep znajdują się w Lublinie przy ul. 1-go Maja 19. Czekamy także na Państwa telefony i wiadomości mailowe. Dane kontaktowe zamieściliśmy tutaj - http://www.hruzewicz.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej pracy korzystamy z najlepszego sprzętu. Do dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji wykorzystujemy sprawdzone preparaty, które posiadają wszystkie wymagane atesty. Zawsze dobieramy najlepsze rozwiązania. Stosujemy sprawdzone środki w formie kostek, granulek, żelu oraz poidełek. Zachęcamy do współpracy - http://www.hruzewicz.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Państwo problem z mrówkami faraona? W takim razie polecamy FARATOX TURBO, który usunie mrówki z pomieszczeń mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, biur, hoteli, restauracji, itp. Środek ten jest bardzo atrakcyjny dla mrówek nawet w obecności produktów spożywczych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą preparatów do dezynsekcji - http://www.hruzewicz.pl/preparaty-do-dezynsekcji.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Normix GR to granulat, który skutecznie zwalcza myszy polne, norniki polne i inne myszowate. Normix poradzi sobie z gryzoniami, które są odporne na inne antykoagulant. Dzięki specjalnie dobranej wielkości i barwie środek jest nieatrakcyjny dla ptaków i dużych ssaków, nie ma zatem ryzyka, że pies czy kot przypadkowo połknie granulat. Polecamy - http://www.hruzewicz.pl/preparaty-do-deratyzacji.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta Centrum Usług Sanitarnych Centrus z Lublina obejmuje także kompleksowy zabieg mycia, czyszczenia i dezynfekcji zsypów. Do tego celu wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia czyszczące i myjące. Gruntownie czyścimy wewnętrzne powierzchnie i przeprowadzamy dezynfekcję. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.hruzewicz.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded