Profile cover photo
Profile photo
ashkan hoseinpoor
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
جت هیتر برقی

جت هیتر برقی نوع خاصی از جت هیتر یا همان بخاری موشکی هست که به جای تامین گرمایش محیط با استفاده از گاز یا گازوئیل از برق برای تامین گرمایش محیطی بهره می برد و در واقع یک هیتر حرارتی و گرما ساز برقی میباشد. تامین گرمایش با استفاده از انرژی الکتریسته هم باعث کاهش هزینه ها شده و هم به حفظ محیط زیست کمک زیادی میکند.
باید توجه کرد که برای برخی از نقاط که امکان حمل سوخت و یا گاز کشی وجود ندارد جریان الکتریسیته معمولا در دسترس هست. همچنین جت هیتر های برقی به هیچ وجه دی اکسید کربن یا منواکسید کربن و یا هر نوع گاز سمی تولید نمی کنند و از این لحاظ بسیار ایمنی می باشند. جت هیتر برقی در کارخانه ها ، کارگاه های صنعتی ، باشگاه های ورزشی ، سالن های پرورش قارچ ، سالن های مرغداری ، سالن های گلخانه و هر مکانی که نیازمند گرمای مطبوع باشد مورد استفاده قرار میگیرد.
تفاوت جت هیتر های برقی با بخاری های برقی در این است که اولاً قدرت جت هیتر برقی چندین برابر یک بخاری برقی است و از سوی دیگر جت هیتر های برقی مجهز به فن قوی و مخصوص جهت انتقال گرما به مسافت های دور تر بوده و صد در صد ایمن تر میباشند همچنین گرمای مطبوع تری تولید می نمایند.

تماس با واحد فروش کارخانه ، کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و خرید، برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمائید.

سیستم انتقال حرارات به تمامی نقاط سالن

سیستم کارکرد جت هیتر برقی به این صورت میباشد که المنت ها در قسمت خروجی قرار دارند و فن پشت المنت تعبیه شده است تا تمامی حرارت خروجی از المنت ها را به داخل سالن پمپاژ نماید ، از آنجایی که میزان پرتاب گرما با توجه به نوع فن ها مشخص میگردد این کارخانه سعی بر این داشته تا بهترین نوع فن ها را به کار گیرد تا به نوعی بهترین کارایی را ارائه دهد ، فن های مورد استفاده در ساخت محصول از نوع فن های 9 پر آلمانی می باشند که توسط بالانس الکترونیکی کاملاً میزان شده اند و میتوانند گرما را تا متراژ بسیار بیشتری پرتاب نمایند.

استاندارد های گرمایشی جت هیتر برقی


هیترهای تولیدی این مجموعه از جمله هیتر جت های برقی دارای تمامی استاندارد های بین المللی سیستم های گرمایشی میباشند که طبق این استاندارد ها تمامی قسمت های دستگاه از جنس استیل خالص نسوز ساخته شده است تا در مقابل عوامل طبیعی مقاوم بوده و کاملاً ضد زنگ باشد همچنین جنس انتخاب شده به نوعی میباشد که در مقابل گرمای هیتر پوسیده نخواهد شد. عمر مفید جت هیتر برقی 10 سال میباشد که امکان کارکرد بدون کوچکترین ایرادی تا 20 سال را نیز دارد و این فقط صرفاً به دلیل استفاده از قطعات و جنس مرغوب میباشد.

کنترل کیفیت محصول جت هیتر برقی


دارای گواهی نامه استاندارد ISO 9001 میباشد که به منظور مدیریت کنترل کیفیت ارائه میگردد. این واحد صنعتی تمامی هیتر جت های برقی تولیدی را در حین تولید چندین بار مورد تست و ارزیابی قرار میدهد تا از کیفیت قطعات ورودی به کارخانه و همچنین کیفیت محصول خروجی اطمینان حاصل شود. لازم به ذکر است که بعد از تمامی تست های انجام شده که دستگاه آماده خروج از کارخانه میباشد برای آخرین بار توسط مهندسین ما به طور کامل مورد بررسی قرار میگیرند تا از وجود هرگونه مشکل و خطا در دستگاه اطمینان حاصل نمایند. بدین ترتیب یک محصول کامل و بی عیب و نقص از کارخانه خارج شده و تحویل مشتری میگردد.

گارانتی و خدمات پس از فروش جت هیتر برقی


گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از بزرگترین مراکز در سطح ایران میباشد که با افتخار کمترین میزان بازگشتی محصولات به گارانتی را در سطح کشور به خود اختصاص داده است، همانطور که میدانید میزان کیفیت هر محصولی از تعداد تولید و تعداد محصولات بازگشتی به گارانتی اندازه گیری میشود.
نوع موتور جت هیتر برقی

جت برقی


نوع موتور تعبیه شده بر روی جت هیترهای برقی از پوشش آلومینیومی تعبیه شده است که امکان زنگ زدگی را به صفر رسانده است همچنین قطعات تولیدی داخل موتور از بهترین و با کیفیت ترین قطعات انتخاب شده است که به نوعی کیفیت کارکرد موتور دستگاه را تضمین میکند . علاوه بر این موتور محصول به صورت تخصصی به جهت استفاده در جت هیتر طراحی و تولید شده است.

تولید هوای پاک جت هیتر برقی


به جهت گرما سازی سالن های پرورش قارچ ، سالن های گلخانه ، مرغداری ، سالن های ورزشی ، سالن های کارگاهی و… بهترین گزینه استفاده از جت هیتر های برقی میباشد چراکه این مکان ها نیاز به هوایی بدون آلودگی دارند که فقط توسط جت هیتر های برقی امکان پذیر میباشد. در نتیجه یکی از بهترین سیستم های گرمایشی در محل های ذکر شده جت هیتر برقی میباشد.

نوع سوخت مصرفی هیتر جت برقیبسیاری از هیتر جت ها از سوخت هایی مانند گازوئیل و گاز استفاده مینمایند که باعث آلودگی داخلی سالن شده و همچنین از مصرف بسیار بالایی برخوردارند، این در حالی است که هیتر جت های برقی از مصرف انرژی بسیار کمتر و همچنین تولید هوای گرم کاملاً پاک بهره میبرد ، در نتیجه استفاده از جت هیتر های برقی در سالن های گلخانه و پرورش قارچ و دیگر سالن ها به صرفه تر خواهد بود

سیستم ایمنی هیتر جت برقی

 


در جت هیتر برقی ساخت گروه صنعتی اسکندری تمامی اقدامات مورد نیاز انجام شده است که اگر بخواهیم به یکی از این اقدامات اشاره کنیم میتوانیم به فیوض های فوق حساس که در هنگام نوسان برق به طور اتوماتیک دستگاه را خاموش مینمایند و یا فن های دستگاه که بعد از اتمام کارکردن دستگاه به طور کامل خاموش نمیشوند و تا خنک شدن کامل المنت ها به کار خود ادامه میدهند. البته اقدامات ایمنی بسیاری در جت هیتر برقی انجام شده است که ما فقط به گوشه ای از آن اشاره کردیم.

#هیتر_جت_برقی #هیتر_گلخانه_ای #هیتر_برقی #هیتر_جت #هیتر_سالن #هیتر_گرما_ساز #قیمت_هیتر_برقی #فروش_هیتر_برقی #خرید_هیتر_برقی #هیتر_فن_دار #هیتر_جت_فت #هیتر_الکتریکی
هیتر جت برقی
هیتر جت برقی
technodesignn.ir
Add a comment...

Post has attachment
المنت های لاستیکی سیلیکون رابر

 

المنت های لاستیکی سیلیکون ناهموار هستند، در عین حال نازک، سبک و انعطاف پذیر هستند. استفاده از این المنت ها تنها توسط تخیّل محدود شده است. المنت را می توان جایی که لازم است قرار دهیم. این المنت های سیلیکونی انتقال گرما و همچنین سرعت گرمایش را افزایش می دهد و نیاز ولتاژ را کاهش می دهد.

لاستیک سیلیکون تقویت شده با فایبرگلاس، ثبات ابعادی گرم را بدون فدا کردن انعطاف پذیری می دهد. از آنجا که ماده بسیار کمی از عناصر جدا شده است، انتقال حرارت سریع و کارآمد است. المنت های لاستیکی سیلیکونی با یک عنصر سیم زاویه یا یک عنصر فویل اختراع ساخته شده اند. طراحی و ساخت یک المنت بسیار نازک که اجازه می دهد آن را به برنامه های کاربردی که در آن فضا محدود است.

 

ویژگی ها و مزایا

 

طراحی شده به شکل دقیق و اندازه مورد نیاز که مطابق با جزئیات تجهیزات است
بیش از 80 % از خرابی کاهش می یابد 
عناصر با سیم کروم نیکل نرم ساخته شده، انعطاف پذیری دلخواه را برای بسیاری از برنامه های کاربردی دینامیکی ایجاد می کند و تراکم وات توزیع شده را به آسانی تکرار می کند
رطوبت و مواد سیلیکونی مقاوم در برابر مواد شیمیایی عمر المنت را طولانی تر می کند
چسب و یا اتصالات انعطاف پذیر، اجازه می دهد تا المنت به راحتی به قطعات متصل شود

 

مشخصات فنی

 

حداکثر تراکم واتحداکثر دمای عملیاتینوع جنسدر هر 12 سانت 80 وات260 درجه سانتیگرادلاستیک سیلیکون

 #المنت #المنت_سیبیکونی #قیمت_المنت_سیلیکونی #فروش_المنت #خرید_المنت #ساخت_المنت_سیلیکونی #المنت_سیلیکون_رابر #تولید_المنت #کارخانه_المنت_سازیhttps://technodesignn.ir/element/25-raber/130-silicon-rubber-heater
Add a comment...

Post has attachment
المنت تنش زدایی یا المنت پیش گرم

ازسیم نیکل کروم (NiCr) بالا 80/20 ساخته شده است. این سیم ها از طریق مهره های سرامیکی اکسید آلومینیوم روکش می شوند. هر سرامیک دارای یک دم سرد از نیکل 212 است که اجازه می دهد تا اپراتور با ایمنی بیشتر در هنگام کار داشته باشد. همه عناصر گرمایش سرامیکی ما با اتصالات مجهز شده اند.

 

کاربرد المنت تنش زدایی

 

المنت های تنش زدایی سرامیکی ما برای دمای بالا تا 1000 درجه سانتیگراد طراحی شده و برای انواع گرمایش مانند پیش گرم شدن، خنک کردن، انجماد، انجماد نرم، نرمال کردن، رفع استرس، همگن سازی و بازسازی لوله ها و مخازن تحت فشار و غیره مناسب است.

 

ولتاژ المنت های تنش زدایی

 


المنت های تنش زدایی قابل انعطاف در ولتاژ پایین (80 ولت یا کمتر در جریان AC یا DC ) کار می کنند که همانند یک دستگاه جوش معمولی تامین می شود . آنها برای برنامه های حرارت مکرر طراحی شده اند . برای طراحی آنها می توان شکل های مختلف، اندازه ها و ظرفیت های حرارتی را انتخاب نماید. آنها می توانند به صورت لایه ای (به عنوان عرضه شده) و یا با استفاده از عایق صاف یا انعطاف پذیر برای حفظ حرارت ساخته شوند.

#المنت #المنت_تنش_زدایی #المنت_پیش_گرم #هیتر_برقی_سرامیکی #المنت_سرامیکی #المنت_برقی #قیمت_المنت_پیش_گرم #قیمت_المنت_تنش_زدایی #فروش_المنت_تنش_زدایی #خرید_المنت_تنش_زدایی
Add a comment...

Post has attachment
المنت میله ای فین دار 
هیترهای میله ای فین دار" در فضای باز و بسته ، برای گرمایش محیط و معتدل کردن هوا سرد، فضا و گازهای دیگر طراحی شده اند. برنامه های کاربردی این المنت ها عبارتند از حرارت استاندارد هوا، اتمسفر فیزیکی و اتمسفر کوره در محیط مجرای. 
در بعضی از کاربردها نیاز به مواد ضد زنگ برای مقاومت در برابر خوردگی دارند از.بهترین المنت ها با غلاف استیل و فین های استیل ساخته می شوند. استیل به طور معمول برای گرم کردن هوا، فضاهایی که برای آب و هوای مرطوب نمکی استفاده می شود، مرطوب و خورنده است استفاده میگردد . به یاد داشته باشید که المنت های فین دار با روکش استیل زد زنگ بسیار ناکارآمدتر نسبت به ورق گالوانیزه هستند زیرا نرخ انتقال حرارت استیل کمتر از یک چهارم گالوانیزه می باشد.
امکانات 
1) روکش فین پیوسته انتقال حرارت عالی را فراهم می کند و از ارتعاش ورقه ها در سرعت های بالایی هوا جلوگیری می کند. 
2) قطر لوله: 6MM، 8MM، 10MM، 12MM، 14MM، 16MM، 18MM، 20MM 
3) چند فرمول استاندارد و بوشینگ های نصب شده موجود است. 
4) برش استاندارد 304، دیگر مواد غلاف و برش موجود است 
5) .ولتاژ برق 230 ولت به طور استاندارد و 380 به طور سفارشی ساخته میشود 
6) حداکثر دمای 480 درجه سانتیگراد
7) شکل های مختلف: نوع صاف، U نوع، M نوع، گرد نوع و غیره.

1) اتصالات موضوعی برای نصب 
2) پیچ و مهره انتهای سرامیک به فلز برای محیط های با درجه حرارت بالا و یا خوردگی 
3) سایر مواد غلاف و برش 
4) پوشش سرامیکی با درجه حرارت بالا 
5) براکت سفارشی 
6) گزینه های ترمینال سفارشی 
7) همچنین در واحد قطر کوچک در دسترس است
برنامه های کاربردی 
المنت برقی: آب، روغن، گریس، راه حل های غیر خورنده برای مس 
المنت فولادی گالوانیزه: راه حل های تمیز کردن قلیایی، کوفته، آسفالت، گرمایش هوا 
المنت فین دار 304: مایعات خورنده، تجهیزات برای پردازش مواد غذایی، حرارت تابشی 
المنت فین دار 316: راه حل های تمیز کردن و چربی زدن، مایعات خورنده 
المنت فین دار321 : محلول های محلول و ترشی، اسید 
المنت تیتانیوم گالوانیزه: مایعات خورنده
#المنت_میله_ای_فین_دار #المنت #المنت_فین_دار #هیتر_فین_دار #هیتر_برقی_کارگاهی #هیتر_جت #هیتر_فن_دار
Add a comment...

Post has attachment
المنت پره دار یا المنت رادایتوری پولک دار
بسیاری از پروژه های صنعتی برای عمل آوری و تغییرات شیمیایی به حرارت احتیاج دارند، تا آنها را تولید یا تسریع بخشند. برای افزایش درجه حرارت گازها ، پیش گرم کن ها در خط تولید المنت های پره دار ( فین دار) سرعت انتقال حرارت را سرعت میبخشد . موارد دیگر استفاده از المنت های پره دار ( فین دار ) خشک کردن - حرارت دهی ( آبکاری) و آنیلنگ می باشد. بطور مثال برای ساخت بخاری های صنعتی و کارگاهی - دستگاههای HAVC ( پکیج های تهویه مطبوع محیط) موارد مصرف فراوان دارد، زیرا توان های تا 50 کیلووات را میتوان بدست آورد.
مهمترین و برجسته ترین امتیاز المنت پره دار در صورتیکه با یک فن بکار گرفته شود گردش هوا و حرارت یکنواخت در یک محیط بسته میباشد به نحوی که حرارت در بالا و پائین و اطراف بطور یکسان میباشد. این امتیاز برای فر های برقی در آشپزخانه سبب میشود تا غذا بطور یکنواخت و با سرعت بیشتری پخته شود .برخلاف فر های گازی که سطح روی غذا سوخته و در قسمت های پائین غذا پخته است .این در مورد پخت رنگ کوره ای ، خشک کن ها و رطوبت زدایی مواد شیمیایی ، پیش گرمکن ها ، نانو تکنولوژی نیز مصداق دارد . از مهمترین موارد استفاده از المنت پره دار ایمنی بسیار بالای آن می باشد ، که هیچ موارد مشابه ای در سایر انرژی ها همانند گاز یا سوخت های فسیلی ندارد . کنترل صحیح و دقیق بالا درجه حرارت از مزایای مهم آن میباشد . که در بسیاری از پروژه های صنعتی بسیار حیاتی می باشد .المنت پره دار ( فیندار )چگونه ساخته میشود


ابتدا با فشار زیاد المنت بصورت میله ای ساخته شده و سپس تسمه فلزی از جنس گالوانیزه یا استیل ، بصورت مارپیچ روی آن پیچیده می شود . تعداد پره ها در هر اینچ در المنت ها باید بین 4 تا 5 بوده و قطر خارجی المنت پره دار 5 سانتیمتر و قطر داخلی 25 میلیمتر می باشد. در بعضی از موارد فین برای انتقال سریع تر حرارت به المنت ها جوش داده میشود.
مزایای افزودن پره (فین) به المنت
به دلیل چسبیدن نوار استیل یا گالوانیزه تحت فشار بسیار زیاد ،حرارت به سرعت از سطح المنت به پره ها منتقل می شود و انتقال حرارت به هوای مجاور سریع تر صورت می گیرد. به این ترتیب ساخت یک المنت 30 سانتیمتر با توان 300 وات برای هوای آزاد امکان پذیر می شود. توجه داشته باشید که هوا آزاد حرارت را کندتر از آب انتقال میدهد.


مزایای دیگر این المنت ها


این المنت با بکار گیری یک فن دمنده می تواند هوای محیط را به پشت المنت پرتاب نموده و به گردش درآورد. به این ترتیب درجه هوای محیط به سرعت افزایش می یابد. با توجه به اینکه المنت فین دار برای ایجاد گرما اکسیژن نیاز ندارد ریال، با این سیرکولاسیون هوا بازده مناسبی را دارد. بدلیل وجود فین اطراف المنت از سرخ شدن آن جلوگیری میکندکه از لحاظ ایمنی بسیار مطلوب میباشد.و خطر بروز آتش سوزی را به حداقل میرساند.
پره المنت ها باید از چه نوع جنسی باشد؟
معمولا از جنس گالوانیزه ، استینلس استیل و میتوان بطور سفارشی آلومینیوم و مس میباشد.


سرعت باد با توان المنت و تعداد پره ها و درجه حرارت باهم چه نسبتی دارند؟


منحنی زیر نشان میدهد که با افزایش تعداد پره ها، درجه حرارت هوای خروجی نیز افزایش مییابد. بعبارت دیگر میتوان بدون اینکه طول المنت را اضافه کرده ، توان آنرا افزایش داده (وات بر سانتی متر)و با اضافه کردن پره ها سرعت انتقال حرارت را افزایش داد. بطور مثال با وات بر سانتیمتر 6.2W/cm2 با 2 پره ، درجه حرارت هوا 38ºCاست در صورتیکه با 4 پره یه حدود 120ºC خواهد رسید.
منحنی درجه حرارت هوای خروجی با توجه به سرعت هوا

با افزایش سرعت جریان هوا برای نگه داشتن درجه حرارت مورد نیاز باید توان نیز افزایش یابد، هوایی با سرعت 152M3/MIN با وات بر سانتی متر 1.4W/CM2 درجه حرارت خروجی 204ºC میباشد.

 

#المنت #المنت_میله_ای_پره_ای #المنت_هوا_خشک #المنت_پولکی #قیمت_المنت_پره_ای #فروش_المنت_پره_دار #خرید_المنت_پره_ای #المنت_رادیاتور
Add a comment...

Post has attachment
المنت سرامیکی


هیتر های سرامیکی از انواع المنت محسوب میشوند که از استیل با کیفیت بالا تولید می شوند و دارای مقاومت نیکل کروم می باشند. آنها از روکش فلزی پوشانده شده و می توانند به شکل مورد نیاز پیچیده شوند. استفاده از سرامیکی هزینه ای موثر است،  اجازه می دهد تا وزن المنت به حداقل رسیده  و سرعتا انتقال حرارت از طریق روکش المنت به جسم مورد نیاز گرما فراهم شود . المنت های تسمه ای سرامیکی  هنگامی کار می کنند که درجه حرارت پوسته زیر 250 درجه سانتیگراد نگه داشته شوند. اگر این دمای نگهداری شود، عمر المنت ها طولانی تر می شود. آنها به طور گسترده ای در قالب های تزریق، قالب گیری ضربه ای، ماشین آلات پردازش پلاستیک و لاستیک استفاده می شود.


اجزای المنت سرامیکی


1) غلاف استیل مقاومت در برابر زنگ زدگی و درجه حرارت بالا و پشتیبانی مکانیکی قوی را فراهم می کند. 
2) عایق سرامیکی مانع از از دست دادن حرارت، در نتیجه کاهش هزینه های انرژی است. 
3) سیم نیکل و کروم با درجه حرارت بالا 
4) حداکثر تراکم وات: 6 W / cm² (تحمل توان: + 10٪ -5٪) 
5) حداقل قطر : 60 میلیمتر 
6) حداقل ارتفاع : 25.4 میلیمتر 
7) ضخامت: 12 میلیمتر 
8) فاصله استاندارد: 9mm


کاربرد المنت های سرامیکی


1) قالبگیری تزریقی: کاهش مصرف انرژی؛ 
2) قالب گیری ضربه ای: حفظ حرارت؛ 
3) اکستروژن پلاستیک: درجه انعطاف پذیری بالا؛
4) مخزن، لوله یا گرمایش مخزن: توزیع گرمایی یکنواخت؛ 
5) برنامه های کاربردی فرآیند: سبک های مختلف خاتمه

 

مزیت های المنت سرامیکی نسبت به المنت تسمه ایمقایسه المنت سرامیکی با المنت تسمه ای


المنت های سرامیکی وسیله ای برای گرم کردن سیلندرهای بزرگ از دمای متوسط تا 1600 درجه فارنهایت (870 درجه سانتیگراد) بدون نگرانی از خرابی به علت عایق حرارتی که گرما را به طور متداول پخش کرده و  به هنگام استفاده از سیلندرهای قطر بزرگ که بسیار حساس هستند، می پردازند. نوارهای سرامیک یک لایه عایق حرارتی را ایجاد می کند که باعث کاهش میزان گرمای محیط و کاهش مصرف انرژی می شود.

#المنت_سرامیکی #فروش_المنت_سرامیکی #قیمت_المنت_سرامیکی #هیتر_سرامیکی #قیمت_هیتر_سرامیکی #خرید_المنت_سرامیکی #فروش_المنت_کمربندی_سرامیکی #ساخت_المنت_سرامیکی #انواع_المنت_حرارتی
Add a comment...

Post has attachment
المنت های میکایی یا هیتر های تسمه ای 

المنت میکایی راه حل کارآمد و مقرون به صرفه برای نیازهای گرمایش در صنایع است. در اینالمنت ها از سیم های کروم - نیکل درصد بالا و میکا دیالکتریک و یا میکا کانتی استفاده می شود که ظرفیت حرارت تا 250 درجه سانتیگراد را افزایش می دهد. سوراخ ها و درزهای جانبی، و همچنین ابعاد به نیاز مشتری ساخته می شود. 

ما در حال تهیه طیف گسترده ای از اشباع انژکتور های مهر و موم شده است که به طور گسترده ای برای برنامه های کاربردی مختلف مانند گرمایش نازل پردازش پلاستیک، ماشین اکستروژن، ماشین آلات جوش برقی و ماشین قالب گیری تزریقی استفاده می شود. همچنین، برای کاربردهای گرمایش عمومی در چندین صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. طیف وسیعی از محصولات ما در بین مشتریان برای طرح های نوآورانه، عمر طولانی و کارایی وهزینه به خوبی شناخته شده است. 

 کاربرد المنت:
• صنعت پلاستیک• قالب تزریق•گرمایش انواع قالب ها• سیلندرها (بشکه) در انواع ماشین آلات پردازش پلاستیکی• گرم نازل ماشین قالب گیری تزریقی• پردازش پلاستیک• دستگاه غلطک لاستیکی 

• ماشین اکستروژن

امکانات المنت:
• تعمیر و نگهداری رایگان• مقاومت سیم کروم نیکل بالا• راندمان بالا و دوام بالا• حداکثر دمای 250 درجه سانتی گراد • بازدهی بالا • حداقل هزینه نگهداری
#المنت_میکایی #المنت_تسمه_ای #المنت_حلقه_ای #المنت_کمربندی #هیتر_تسمه_ای #هیتر_میکایی #خرید_المنت_تسمه_ای #قیمت_المنت_تسمه_ای #فروش_المنت_تسمه_ای #ساخت_المنت_تسمه_ای
Add a comment...

Post has attachment
المنت میله ای یا لوله ایاین "المنت" ها با استفاده از فولاد ضد زنگ و یا مواد غلاف مسی تولید می شوند و انواع متنوعی از مدل های خم شده در دسترس وجود دارد و آنها به صورت سفارشی در اشکال مختلف طراحی شده اند تا نیاز مشتری را برای غوطه ور شدن مستقیم در مایعات مانند آب، روغن، حلالها و محلولهای فرآیند، مواد مذاب وهمچنین هوا و گازها. عایق منیزیم انتقال حرارت بیشتری را ارائه می دهد.

کاربرد 
المنت های میله ای" را می توان در هر برنامه استفاده کرد"
المنت میله ای مستقیم می تواند در گاردهای ماشینکاری شده برای انتقال حرارت هدایت شده و شکل گرفته حرارت پایدار را در هر نوع کاربرد خاص فراهم میکند

لباسشویی - ظرفشویی - گرمکن غذا - سماور - کتری - هیتربخاری 

 


#المنت_میله_ای #المنت_لوله_ای #قیمت_المنت_میله_ای #فروش_المنت_میله_ای #خرید_المنت_میله_ای #ساخت_المنت_میله_ای #تولید_المنت_میله_ای #المنت_لباسشویی #المنت_ظرفشویی #المنت_گرمکن_غذا #المنت_سماور #المنت_کتری #المنت_بخاری
Add a comment...

Post has attachment
المنت فلنج دار یا هیترمخزنی
استفاده از المنت هاي فلنج دار يکي از مهمترين و پرکاربردها در صنعت گرمايشي و حرارتي است ، اکثر نيازهاي گرمايش صنعتي ناشي از گرم کردن يک نوع ماده است که در مخازني مانند نفت ، گاز ، آسفالت ، روغن و يا بيشتر آب استفاده مي شود.

 دليل نام گذاري اين المنت ها 
بسياري از اين المنت ها بخاطر اينکه اغلب در مايعات غرق ميشوند و اصلي ترين اجزاي آنفلنج مي باشد آن ها را المنت هاي فلنج دار مي نامند. 

المنت هاي فلنج دار عمدتا به دو نوع تقسيم مي شوند: مستقيم يا غير مستقيم.تفاوت اساسي در مفهوم اين است که آيا عناصر گرمايش به تماسمستقيم با رسانه ها مي آيند يا خير. معمولا اين مناسب ترين روش توسط نوع رسانه در مخزن تعيين مي شود که المنت بايد در محلول کار کند. مزيت تماس مستقيم با عنصر گرما، هدايت است. براي گرم کردن آب يا ديگر مايع هاي مشابه ، بيشترين کارايي اين است که ميله هاي گرمايش اين المنت ها را به طور مستقيم در مخزن بگذاريد ، رسانه اي خاص وجود دارد که بايد از چنين تماس مستقيم جلوگيري شود به دلايل مانند ماهيت خورنده رسانه و يا نياز به يک انتقال حرارت کنترل شده است. که در چنين مواردي، المنت ها معمولا در يک محفظه جداگانه داخل مخزن نصب مي شوند تا مانع از ميله ها از تماس مستقيم با مواد شود . استفاده از المنت هاي فلنج دار ساده ترين و البته بسيار مفيد براي گرم کردن مقدار زيادي مواد است ، سربارهاي اين يک طراحي بسيار ساده است و نيازي به نگهداري ندارد. پايه طراحي اجازه مي دهد تا عناصر گرمايش الکتريکي را بر روي يک نوع پلاگين براي اتصال در مخزن نصب شود، مي تواند درمدل هاي ساده نيز مفيد باشد و نيز راه حل هاي پيچيده (به عنوان مثال مخزن تحت فشار). چند مدل مختلف المنت هاي فلنج دار وجود دارد .


#المنت_فلنج_دار #المنت_میله_ای_فلنج_دار #خرید_المنت_فلنج_دار #فروش_المنت_فلنج_دار #قیمت_المنت_فلنج_دار #ساخت_المنت_فلنج_دار #المنت_مخزنی #فروش_المنت_مخزنی #قیمت_المنت_مخزنی #خرید_المنت_مخزنی #هیتر_فلنج_دار #قیمت_هیتر_فلنج_دار #فروش_هیتر_فلنج_دار #خرید_هیتر_فلنج_دار #هیتر_مخزنی #قیمت_هیتر_مخزنی #هیتر_روغن #المنت_روغن #المنت_مایع
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded