Profile cover photo
Profile photo
Hollywood Smile
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Naszych stomatologów cechuje wiedza i profesjonalizm. Wszyscy są specjalistami w swoich dziedzinach i dysponują sporym doświadczeniem. Z pewnością rozwiążą wszystkie Państwa problemy i spełnią wszelkie oczekiwania. Jeśli chcą Państwo bliżej poznać nasz zespół, zachęcamy do kliknięcia w poniższy link - http://www.hollywoodsmile.com.pl/zespol/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy wszystkich małych Pacjentów do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się m.in. ząbkowaniem i jego zaburzeniami, leczeniem zębów stałych, mlecznych i profilaktyką próchnicy. Zadbaj o zdrowe zęby swojego dziecka, by mogło długo cieszyć się pięknym uśmiechem. Zapraszamy - http://www.hollywoodsmile.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W klinice korzystamy m.in. nowoczesnego zewnątrzustnego aparatu rentgenowskiego Kodak 2100. Sprzęt ten gwarantuje bezpieczeństwo dla Pacjentów i personelu. Pacjent otrzymuje minimalną dawkę promieniowania, lecz mimo to zachowana zostaje wysoka jakość obrazu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.hollywoodsmile.com.pl/specjalizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że podstawowym materiałem, z którego wykonywane są implanty stomatologiczne, jest tytan? Materiał ten jest biokompatybilny, co oznacza, że nie jest rozpoznawany przez organizm jako ciało obce. Nasza klinika stomatologiczna specjalizuje się także w implantologii. Zachęcamy do kontaktu - http://www.hollywoodsmile.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Klinice Hollywood Smile świadczymy usługi dla Pacjentów w każdym wieku. Dla Państwa wygody wprowadziliśmy możliwość zapłaty w atrakcyjnym systemie ratalnym 0%. Szczegółowe informacje na ten temat mogą Państwo uzyskać w Klinice. Jeśli interesują Państwa ceny poszczególnych zabiegów, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://www.hollywoodsmile.com.pl/cennik/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedząc w fotelu podczas zabiegu, poczujesz się naprawdę wygodnie. Dysponujemy fotelami A-Dec 400, które zapewniają Pacjentowi komfort i wpływają znacząco na zmniejszenie lęku przed zabiegiem. Co ważne, fotel umożliwia ergonomiczny dostęp do jamy ustnej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty usług stomatologicznych - http://www.hollywoodsmile.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się także w protetyce. Zajmujemy się odtwarzaniem pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub ich masowym uszkodzeniu. Uzupełnienia protetyczne mogą być stałe, ruchome lub też kombinowane. W naszej klinice stomatologicznej wykonujemy różnego typu protezy akrylowe i szkieletowe oraz korony i mosty. Zachęcamy do kontaktu - http://www.hollywoodsmile.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Do implantologii i małej chirurgii wykorzystujemy m.in. fizjodyspenser. Urządzenie to jest proste w obsłudze i bardzo efektywne, gwarantuje wysoką precyzję działania. Zapraszamy do naszego gabinetu - http://www.hollywoodsmile.com.pl/technologie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz mieć piękny uśmiech, jak gwiazdy hollywoodzkich filmów? Zapraszamy do naszej kliniki. Zadbamy o Twoje zęby i przywrócimy im śnieżnobiały wygląd. Ty też możesz wyglądać jak gwiazda filmowa. Zachęcamy do zapisania się na wizytę, na pewno na tym skorzystasz! - http://www.hollywoodsmile.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lakierowanie zębów polega na pokryciu zębów cienką warstwą preparatu zawierającego fluor. Zabieg ten wzmacnia zęby i pomaga w redukowaniu próchnicy. Zalecane jest, by lakierowanie stosować 2-4 razy w roku. Zadbaj o swoje zęby i zgłoś się do naszego gabinetu stomatologicznego, zapraszamy - http://www.hollywoodsmile.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded