Profile cover photo
Profile photo
Laitec Paravid
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
پایتون چیه؟ چه کارایی میشه باهاش کرد؟ اصلا چرا پایتون؟
چه دوره هایی تحت این زبان برگزار میشه؟
جواب همه این سوالها رو می تونید توی لینک زیر ببینید:
http://laitec.ir/posts/show/qRmdNKveQN/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86-%DA%86%DB%8C%D9%87-%D9%88-%DA%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%87%D8%A7%D8%B4-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D8%9F
https://telegram.me/laitecparavid
Add a comment...

Post has attachment
عکس یادگاری برخی از دانشجویان دوره ی لینوکس مقدماتی استاد مهدوی فر
Photo
Add a comment...

Post has attachment
عکس یادگاری-دوره ی وب مقدماتی لایتک شریف فروردین ماه 95
Photo
Add a comment...

Post has attachment
عکس یادگاری-دوره ی جاوا لایتک شریف بهمن ماه94
Photo
Add a comment...

با توجه به تماس های مکرر شما لینک فیلم آموزشی وردپرس رو براتون به صورت رایگان گذاشتیم
تمامی مفاهیم وردپرس ،مدیریت CMS، نصب ، بانک اطلاعاتی و هر آنچه باید بدانید فقط در پراوید
http://www.paravid.com/lecture/wordpress/
https://telegram.me/laitecparavid
Add a comment...

Post has attachment
با سلام،
مسابقه‌ی مقدماتی کدکاپ روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت برگزار شد.
در ابتدا توضیحاتی در رابطه با این مسابقه خدمت شما عرض می‌کنیم.
همانگونه که قبلا خدمتتان عرض کردیم، هدف اصلی از برگزاری چنین مسابقه‌ای، افزایش مهارت برنامه‌نویسی در سرتا سر ایران عزیزمان بود. مسابقات برنامه نویسی بسیاری در سطح کشور برگزار می‌شود که به دلایل مختلف، از جمله بعد مسافت، سطح بالا و یا پایین مسابقات و غیره، شرکت در آن برای همه‌ی افراد علاقه‌مند به برنامه‌نویسی امکان‌پذیر نبوده است.
حال ما سعی کردیم استاندارد جدیدی از مسابقه‌ی برنامه‌نویسی را تعریف کنیم و هدف‌مان شرکت حداکثری افراد برنامه‌نویس در این مسابقه بود. سعی کردیم سوالات نه آنقدر آسان باشد که برنامه نویسان کم‌تجربه تر از مسابقه زده شوند و نه آنقدر سخت باشد که فقط افراد با توانایی بالای برنامه‌نویسی و الگوریتمی قادر به پاسخگویی به سوالات باشند. در کنار آن سعی کردیم با ایجاد فضای پرسش و پاسخ مناسب، مشکلات دوستانی که شاید دفعات اولی است که در چنین مسابقه‌ای شرکت می‌کنند را حل کنیم.
 همه‌ی این‌ها را گفتیم تا به بیان این موضوع برسیم که ما در آغاز راهی طولانی و مهم برای افزایش سطح مهارت برنامه‌نویسی، الگوریتیمی و حل مسئله در کشورمان هستیم و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نمی‌کنیم و از همه‌ی نظرات‌تان برای بهبود عملکردمان استفاده می‌کنیم. می‌دانیم که اشکلات زیادی در همین کارهایی که تا بحال انجام داده‌ایم وجود دارد. امیدواریم هرچه زودتر با تلاش بیشتر خودمان و کمک‌های مشاوره‌ای و فنی شما دوستان به آنچه که باید برسیم.
اما اطلاعاتی در رابطه با مسابقه، شما شرکت‌کنندگان محترم در این مسابقه مجاز به استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی پایتون، جاوا، ++C و C بوده‌اید و در طول ۱۴ ساعت زمان مسابقه، ۶۲۱۷ بار کد پاسخ مورد نظرتان را فرستاده‌اید.
 از ۶۲۱۷ کد ارسال شده، زبان‌های C و ++C با ۴۰۲۳ ارسال حدود ۶۵ درصد ارسال‌ها را داشته است. بعد از این زبان‌ها، زبان پایتون(۲و۳) با ۱۱۱۷ ارسال، حدود ۱۸ درصد ارسال‌ها و زبان جاوا با ۹۸۷ ارسال، حدود ۱۶ درصد ارسال‌ها را داشته‌اند. آسان‌ترین مسئله‌ی مسابقه، مسئله هوپ بوده‌است که توسط ۲۹۰ تیم و سخت‌ترین سوال مسابقه، مسئله‌ی آبیاری نوین بوده‌است که توسط ۱۱ تیم حل شد.
همان‌طور که خدمت‌تان عرض کردیم. از مسابقه‌ی مقدماتی، ۲۵۰ نفر به مرحله‌ی نهایی راه پیدا می کنند. کشف تقلب در Quera انجام شده است و ۲۵۰ نفر نهایی بعد از اعمال نتیجه‌ی کشف تقلب بر جدول امتیازات معرفی می‌شوند. اما تا قبل از کشف تقلب، تا رتبه‌ی ۱۴۵، ۲۵۳ نفر شامل ۱۰۶ تیم و ۴۱ نفر هستند که مجوز حضور در مرحله‌ی نهایی را کسب کرده‌اند. اما نتیجه‌ی قطعی راه‌یافتگان را تا امشب خدمتان عرض می‌کنیم. همچنین تست‌کیس‌های مسابقه‌ی مقدماتی همراه با نتیجه‌ی نهایی در اختیارتان قرار می‌گیرد.
در پایان  مجددا از شما بابت حضورتان در این مسابقه سپاسگزاریم. همچنین از اینکه به خاطر تعداد زیاد ایمیل‌های دریافتی در این چند روزه، امکان پاسخگویی به تعدادی از ایمیل‌ها فراهم نشد عذرخواهی می‌کنیم.
با سپاس فراوان
https://telegram.me/codecup
https://telegram.me/laitecparavid
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
در جشنواره هفته معلم لایتک شریف (12 الی 20 اردیبهشت) شرکت کنید و جایزه بگیرید!
مسابقه: برای شرکت در جشنواره تنها کافی است هر نوع فیلم، عکس، کاریکاتور، انیمیشن، کارتون و ... که نشان دهنده مقام و نقش معلم و استاد می باشد را بفرستید.
جوایز: شرکت در یک دوره حضوری یا دریافت یک بسته آموزش از راه دور لایتک به طور رایگان و به انتخاب فرد می باشد.
برای ارسال آثار خود به یکی از روش های زیر اقدام کنید.
1-  ایمیل teacher@laitec.ir
2-  تلگرام@laitecparavid
3-  اینستا گرام laitecparavid
https://telegram.me/laitecparavid
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded