Profile cover photo
Profile photo
Biuro rachunkowe Ursynów
8 followers
8 followers
About
Biuro rachunkowe Ursynów's posts

Post has attachment
Jeden z polskich menadżerów odniósł wielki sukces. Zostanie dyrektorem generalnym na Rosję jednego z największych browarów w Europie.

Post has attachment
Pracownikom Lego w Polsce zabrano biurka. Przedstawiciele firmy twierdzą, że brak stałego miejsca pracy pozytywnie wpływa na wyobraźnię pracowników. Dodatkową ciekawostką jest fakt, iż stałych biurek nie mają również pracownicy wyższego szczebla.

Post has attachment
Przedstawiciele OPEC na ostatnim spotkaniu ustalili, że nie będą interweniować na rynku w związku ze zmniejszeniem cen ropy naftowej. Jest to mocne uderzenie w Rosję, która traci około 100 miliardów dolarów rocznie na tak niskiej cenie ropy.

Post has attachment
Minęły już dwa lata od wybuchu afery Amber Gold. Niestety do tej pory wiele osób nie odzyskało nawet małej części swoich oszczędności. Ponadto do tej pory nie powstała również obiecywana ustawa o parabankach.

Przy ministrze finansów została powołana nowa Rada Podatkowa. Składa się ona z 25 członków i ma opiniować zmiany w prawie podatkowym. Generalnie jej zadaniem będzie pomoc w upraszczaniu przepisów podatkowych.

Post has attachment
Konflikt gazowy nadal nie rozwiązany między Rosją, a Ukrainą. Porozumienie, które zostało zawarte przed zimą jest pozorne, gdyż rozwiązuje problemy dostaw gazu tylko w zimę. Spór zapewne wybuchnie na nowo na wiosnę.
Wait while more posts are being loaded