Profile cover photo
Profile photo
Merr Taxi
16 followers
16 followers
About
Merr Taxi's posts

Post has attachment

Post has attachment
Ndonjehere keto udhetimet ne ditet e fundit te veres jane me te bukurat! 🌞

Nisini pushimet tuaja qe ne Tirane, udhetoni drejt aeroportit me MerrTaxi dhe perfitoni nga oferta jone e Rinasit, vetem per 1500 leke!! ✈✈

Na telefononi falas ne 0800 5555 πŸš–πŸš–

www.merrtaxi.comο»Ώ
Photo

Post has attachment
You can never have enough of our beautiful Albania! πŸ’›

#rinas #tirana #albania #changingminds #visitalbania #merrtaxi

www.merrtaxi.com ο»Ώ
Photo

Post has attachment
Dat booty... 😜

Ejani ta shijojme mbremjen bashke πŸ’›
Na telefononi falas ne ☎ 0800 5555 πŸš–πŸš–πŸš–

www.merrtaxi.com ο»Ώ
Photo

Post has attachment
Per ne Rinas me MerrTaxi! πŸš–βœˆ

Telefononi falas ne 0800 5555 dhe perfitoni nga oferta e Rinasit... Udheto i qete dhe i sigurte per ne Aeroport vetem me 1500 leke! πŸš–πŸš–πŸš–

Pssst: Ne jemi ketu edhe kur te ktheheni. Do ju shoqerojme per ne shtepi me te njejtin Γ§mim πŸ˜‰

#aeroport #rinas #nenetereza #fluturime #nisje #udhetime #pushime #vere #qejf #rruge #mberritje #oferte #airport #flights #departures #vacations #merrtaxi #taxi #tirana #albania

www.merrtaxi.comο»Ώ

Post has attachment
Destinacionet me te bukura po te presin TY! 🌞
Afer ose larg, det ose mal... Emrin vendosja ti.

Por nga cilido Gate te kalosh sot, diΓ§ka eshte e perbashket per te gjithe pasagjeret: Te gjithe zgjedhin te udhetojne per ne Rinas me MerrTaxi! πŸš–

✈ Perfitoni nga oferta jone: Γ‡do rruge Tirane-Rinas ose Rinas-Tirane me MerrTaxi kushton vetem 1500 leke! ✈

Therrisni taksine tuaj ne 0800 5555 πŸ’›
Rruge te mbare πŸ˜‰

#aeroport #aeroportinenetereza #rinas #fluturime #nisje #udhetime #pushime #vere #qejf #rruge #airport #flights #departures #vacations #merrtaxi #taxi #tirana #albania #yellowcab #greennumber ο»Ώ
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Dhe çfare i themi diellit te nxehte te Tiranes kur duam te dalim? Not today! 😎

Mos lejoni vapen mbytese t'ju prishe planet e humorin, por 0800 5555 dhe udheto like a boss me MerrTaxi πŸš–πŸš–πŸš–

#diell #vape #tmerr #likeaboss #merrtaxi #fresket #rehat #shpejt #sigurte #taxi #tirana #albania #yellowcab #greennumber

www.merrtaxi.com ο»Ώ
Photo

Post has attachment
Me takat e larta, marredhenia eshte dashuri-urrejtje... Per Γ§do rast, MerrTaxi! πŸ˜‰

#highheels #heels #shoes #stilettos #love #hate #lovehate #merrtaxi #taxi #tirana #albania #yellowcab #greennumber

www.merrtaxi.com ο»Ώ
Photo

Post has attachment
Eshte qejf te perdoresh taksi dhe te mos paguash, apo jo? :P

Me karten tone VIP eshte e mundur!
Udhetoni pa e vrare mendjen per pagesen. Fatura juaj do t'ju dergohet ne fund te muajit.

Apliko per karten tende VIP ne http://merrtaxi.com/karta-klientit-vip-member-card :)ο»Ώ
Photo
Photo
24/06/2015
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded