Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej Spółka Komandytowa
6 followers
6 followers
About
Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej Spółka Komandytowa's posts

Post has attachment
Zawód prawnika to niezwykle odpowiedzialna praca, która wymaga precyzji, wiedzy, taktu, lojalności a także odwagi i determinacji. Te wszystkie cechy posiada radca prawny dr Małgorzata Maliszewska z http://www.drmaliszewskakancelaria.com/. Z dumą możemy pochwalić się sporym gronem zaufanych klientów, którzy docenili i dostrzegli naszą nieocenioną pomoc. Zapraszamy na konsultacje. 
Photo

Post has attachment
Zapewniamy rzetelną, sumienną, a przede wszystkim kompleksową pomoc oraz doradztwo prawne. Trudnimy się sprawami z zakresu prawa ubezpieczeń, prawa cywilnego, jak również dochodzimy roszczeń oraz wykonujemy postępowanie egzekucyjne. Z niecierpliwością czekamy na Wasze wizyty, telefony, e-maile oraz odwiedzmy na naszej stronie http://www.drmaliszewskakancelaria.com/kontakt. 
Photo

Post has attachment
Świadczenie usług radcy prawnego to nasz zawód, ale także ogromna pasja, w którą wkładamy całe swoje serce. Pomoc osobom potrzebującym wsparcia prawnego jest dla nas przyjemnością i staramy się to robić najlepiej jak potrafimy. Zapraszamy do kontaktu oraz do poznania naszej kancelarii na http://www.drmaliszewskakancelaria.com/.  
Photo

Post has attachment
Prawo cywilne obejmuje zespół norm prawnych regulujących stosunki między podmiotami prawa prywatnego, stanowiąc zarazem trzon prawa prywatnego. Wszelkie problemy z tego zakresu pomoże Wam rozwiązać kancelaria radcy prawnego http://www.drmaliszewskakancelaria.com/page/zakres-uslug. Zapraszamy na konsultację oraz do skorzystania z naszych usług. Cechuje nas przede wszystkim lojalność, profesjonalizm, a także rzetelność i sumienność. 
Photo

Post has attachment
Prawo gospodarcze to zwyczajowe określenie dziedzin prawa regulujących działalność gospodarczą. Obejmuje zazwyczaj prawo gospodarcze prywatne oraz publiczne. Kancelaria radcowska http://www.drmaliszewskakancelaria.com/ z przyjemnością pomoże oraz fachowo doradzi w rozmaitych sprawach z zakresu prawa gospodarczego. Zapraszamy do kontaktu!
Photo

Post has attachment
Możemy poszczycić się licznymi publikacjami książkowymi oraz monografiami i artykułami autorstwa dr Małgorzaty Maliszewskiej z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych – dochodzenia roszczeń. Zapraszamy na http://www.drmaliszewskakancelaria.com/page/publikacje gdzie możecie zapoznać się z wszystkimi tytułami tych dzieł. Serdecznie zachęcamy również do skorzystanie z naszych profesjonalnych konsultacji prawnych.
Photo

Post has attachment
Jeśli potrzebujesz wsparcia radcy prawnego zapraszamy do skorzystania z usług http://www.drmaliszewskakancelaria.com/kontakt. Nasza kancelaria mieści się w Warszawie przy ulicy Szczęśliwickiej 27A lok.3. Możecie się z nami skontaktować nie tylko osobiście, ale także drogą e-mailową pisząc wiadomość na adres prawnik@drmaliszewskakancelaria.com, dzwoniąc pod numer (0-22) 822 30 30 lub wypełniając formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. 
Photo

Post has attachment
Pracodawca nie chce wypłacić Ci pensji? Nie zwlekaj i skontaktuj się z http://www.drmaliszewskakancelaria.com/. Kompleksowo oraz solidnie pomożemy Ci uporać się z wszelkimi problemami z zakresu prawa pracy. Jesteśmy rzetelną kancelarią radcy prawnego, która w trosce o dobro klientów dokłada wszelkich starań, aby profesjonalnie i fachowo wykonywać swoją pracę. 
Photo

Post has attachment
Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu obsługi procesowej. Przygotowujemy pozwy, wnioski, pisma procesowe, a także reprezentujemy klienta na rozprawach sądowych. Działamy dla Waszego dobra oraz w trosce o Wasze interesy, dlatego wykonujemy swoją pracę z najwyższym zaangażowaniem. Więcej informacji na temat naszej działalności znajdziecie na stronie http://www.drmaliszewskakancelaria.com/page/zakres-uslug. 
Photo

Post has attachment
Masz problem, bo Twój pracodawca nie chce wypłacić Ci pensji? Profesjonalne i fachowe porady z zakresu praca pracy uzyskasz zawsze w http://www.drmaliszewskakancelaria.com. Z pełną powagą oraz odpowiedzialnością traktujemy sprawy każdego naszego klienta i dokładamy wszelkich starań, aby osoby, które nam zaufały były w zupełności zadowolone z naszych usług.   
Photo
Wait while more posts are being loaded