Profile cover photo
Profile photo
Hill Ob. Maszyny szwalnicze. Igły, noże krojcze
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Mamy nadzieję, że nasza oferta maszyn szwalniczych i akcesoriów do szycia jest bogata i jesteście w stanie znaleźć u nas wszystko to, co jest wam potrzebne do codziennej pracy. Jeśli jednak zdarzy się tak, że nie widzicie w ofercie http://www.hillob.pl/ konkretnych produktów, zachęcamy do kontaktu z nami. Może będziemy w stanie sprowadzić dany produkt na wasze specjalne zamówienie. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obecnie w promocji mamy pionowy nóż krojczy Great Ocean CZD-108 Rozmiar 5" . Jest to urządzenie, które ułatwia pracę w każdym zakładzie szwalniczym. Jeśli jeszcze nie macie go w swojej pracowni, zachęcamy do jego zakupu. Dokładne informacje o nożu możecie znaleźć na stronie http://www.hillob.pl/index.php/kategoria_39,produkt_48 . Zapraszamy serdecznie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby każde urządzenie szwalnicze działo sprawnie, ważna jest ich regularna konserwacja. Niezbędnym elementem jest nasmarowanie poszczególnych elementów maszyny lub wymiana zużytych części. W naszym sklepie znajdziecie wszystkie potrzebne do konserwacji urządzeń produkty oraz części. Obecnie w promocji mamy uszczelniacz miski olejowej do Juki LBH-781 B7160-781-OAO B7160-781-OAO . Więcej o ofercie na stronie http://www.hillob.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oświetlenie jest bardzo ważne na każdym stanowisku pracy, w szwalni szczególnie. Precyzja i dokładność są wymagane przy wykonywaniu prac krawieckich, dlatego tez lampa przegubowa do maszyn z wbudowanym transformatorem w podstawie HAIMU HM-99T HM-99T będzie idealnym rozwiązaniem. To oświetlenie gwarantuje rzetelne wykonywane prac. Więcej o ofercie można przeczytać na stronie http://www.hillob.pl/index.php/kategoria_151,produkt_1480 . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie internetowej http://www.hillob.pl/  czeka na was wiele ciekawych promocji na maszyny i akcesoria szwalnicze. Na pewno znajdziecie produkty, które ułatwią wam codzienną pracę. W razie pytań służymy pomocą. Zapraszamy serdecznie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla niezdecydowanych nabywców maszyn i akcesoriów szwalniczych oferujemy kompleksową pomoc i doradztwo. Szeroka oferta produktów może sprawić Klientom problem przy wyborze najlepszych rozwiązań. Jeśli macie pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Dane kontaktowe znajdziecie na stronie http://www.hillob.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie oferowane przez nas maszyny szwalnicze mają zapewnione gwarancje producenta. Daje to Klientom pewność, że mogą oni pracować na najwyższej jakości urządzeniach, które nie zawiodą was w żadnej sytuacji. Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą , zachęcamy do kontaktu. Wszystkie dane adresowe znajdziecie na naszej stronie http://www.hillob.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stelaże do maszyn szwalniczych to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy spędzają długie godziny przy szyciu. Stabilna konstrukcja, regulacja ustawienia pedałów oraz precyzyjne wykonie zapewniają wygodne i komfortowe warunki pracy. Więcej o ofercie można przeczytać na stronie http://www.hillob.pl/index.php/kategoria_210,produkt_1605 . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odpowiednie naostrzenie urządzeń i akcesoriów szwalniczych pozwala na precyzyjne i szybsze wykonywanie pracy. Ale żeby nie zniszczyć powierzchni ostrzony, należy wybrać odpowiednie ostrze. W naszej ofercie znajdziecie różne produkty, które idealnie sprawdzą się do ostrzenia. Więcej na stronie http://www.hillob.pl/index.php/kategoria_148,produkt_849 . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki oferowanym promocjom na części i akcesoria szwalnicze nasi Klienci mogą zawsze kupić najlepszej jakości produktów. Pozwala to im na efektywniejszą i sprawną pracę. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.hillob.pl/ , gdzie codziennie pojawiają się nowe i ciekawe promocje. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni wasze oczekiwania.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded