Profile cover photo
Profile photo
Części do ciągników i maszyn rolniczych. agromalibu24.pl. Kościelna Wieś
3 followers
3 followers
About
Posts

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór nowoczesnych kosiarek rotacyjnych. Są one urządzeniami służącymi do koszenia roślin zielonych i traw. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferty: http://agromalibu24.pl/pl/c/Kosiarka-rotacyjna/68.
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli szukają Państwo najwyższej klasy części zamiennych do maszyn rolniczych, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. U nas kupicie m.in. opryskiwacze, rozsiewacze, sieczkarnie czy siewniki. Wybierając nasz sklep i nasze produkty mogą mieć Państwo pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy. Wykwalifikowany personel służy radą na każdym etapie współpracy. Zapraszamy: www.agromalibu24.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór podkładek i uszczelek miedzianych. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością. W razie jakichkolwiek problemów z wyborem produktów, służymy pomocą. Zapraszamy: http://agromalibu24.pl/pl/c/Podkladki-i-uszczelki-miedziane/88.
Photo
Add a comment...

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do regularnego śledzenia strony internetowej: https://agromalibu24.pl/pl/. Umieszczamy na niej informacje o bieżącej ofercie oraz aktualnie obowiązujących promocjach. Przypominamy, że przewidujemy możliwość rozratowania kwoty zakupionego sprzętu. Zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Informujemy, że w naszej ofercie znajdą Państwo olej AGRIFARM HYDRO. Produkt charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością, ale również wydajnością. Jego szczegółowy opis umieszczony został na stronie internetowej: http://agromalibu24.pl/pl/p/Olej-AGRIFARM-HYDRO-VG-46-20L-FUCHS/4240. Zapraszamy do zakupów!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, stale poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania. Jesteśmy profesjonalistami, co oznacza, że wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy szybko, solidnie i terminowo. Więcej informacji ofertowych znajdą Państwo przechodząc na stronę internetową: http://agromalibu24.pl/pl/promotions.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uprzejmie informujemy, że minimalna wartość zamówienia, jakie mogą Państwo złożyć za pośrednictwem naszej strony internetowej wynosi 50 zł. Pamiętajcie, że wszystkie podane ceny są cenami brutto. Zamówienia, które przekroczą 1000 zł wymagają uiszczenia 30% przedpłaty. Po więcej informacji zapraszamy na: http://agromalibu24.pl/.
Photo
Add a comment...

Trwa aktualnie promocja w naszym sklepie. Rabaty do nawet 50%!!!
Add a comment...

Post has attachment
Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż wysokojakościowych części do ciągników i maszyn rolniczych. W centrum naszego zainteresowania na pierwszym miejscu stoją zawsze klienci i ich zadowolenie, dlatego każdego dnia staramy się podnosić jakość świadczonych usług: http://agromalibu24.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie CZĘŚCI WG DZIAŁÓW m.in.:
PŁUGI
CZĘŚCI DO CIĄGNIKÓW
PASKI KLINOWE
ZOOTECHNIKA
OPONY I DĘTKI
MASZYNY ROLNICZE
ŁADOWACZ
KOMBAJN ZBOŻOWY
KOMBAJN OKOPOWY
CZĘŚCI DO SIEWNIKÓW
CZĘŚCI DO SIECZKARNI
CZĘŚCI DO PRAS
WAŁY PRZEGUBOWO-TELESKOPOWE
KOPARKO-ŁADOWARKA OSTRÓWEK
NARZĘDZIA
ARTYKUŁY ELEKTRYCZNE 
BIZON
URSUS C-330
URSUS C-360
URSUS C-385
KOMBAJN ZIEMNIACZANY Anna
KULTYWATOR
KOSIARKA ROTACYJNA
LEMISZE
Massey Ferguson
OLEJE
OPRYSKIWACZ
PŁUG
POIDŁA DLA BYDŁA
PRASA
PRZYCZEPY
ROZRZUTNIK OBORNIKA
SIEWNIK
UPRAWA ZIEMI
ZETOR
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded