Profile cover photo
Profile photo
Persian Borj
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
مزایای سیستم:

دارای مربع های کم عمق در سطح
جذب صدا محیط
افت نسبی امواج صوتی محیط
نصب آسان
مکان های مورد استفاده :

مراکز آموزشی
دفاتر اجرایی
هتل هاتایل USG مدل Chessboard
مراکز تفریحی
سوله و انبار
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content

Post has attachment
Add a comment...

شرکت یو. اس. جی ( U.S.G ) به مدت یک قرن است که در صنعت مصالح ساختمانی پیشتاز است.
محصولات ما در هرجایی که مردم کار و زندگی می کنند و در بیش از ۱۲۵ کشور در سرتاسر دنیا قابل استفاده است.
مرکز اصلی شرکت یو. اس. جی در شیکاگو آمریکا است. این شرکت دفاتر متعددی در سراسر دنیا دارد که با فروشی بالغ بر پنجاه میلیون دلار در سال، این شرکت را در دنیا بی رقیب کرده است.
دفاتر فروش و همچنین فروش منطقه ای یو. اس. جی در خاورمیانه شامل جده و ریاض در عربستان سعودی، دبی در امارات متحده عربی، منامه در بحرین، بیروت در لبنان و از ابتدای سال ۲۰۰۰، نمایندگی رسمی شرکت در تهران فعالیت می نماید.

سقف های کاذب مشبک شرکت ( یو. اس. جی )
در استاندارد جدید اروپا که از اول ژانویه ۲۰۰۵ به اجرا در آمده، اجرا و طراحی سقف های آویز دار برای محیط های داخلی پیشنهاد شده است که دارای ویژگی های زیر می باشد:
این سقف ها با توجه به ضخامت از ۳۰ تا ۱۲۰ دقیقه در برابر آتش سوزی مقاومت می کنند.
قابلیت ضد انعکاس صوت این سقف ها باعث شده است که محیطی آرام را با جذب ارتعاش صدا و صوت برای فضاهای مختلف از جمله سالن ها، کارخانجات، مکان های اداری، تجاری، آموزشی، بیمارستانی و ورزشی را فراهم آورد.
سادگی اجرا و سرعت نصب و همچنین فراهم آوردن دسترسی ساده به تاسیسات الکتریکی و مکانیکی تعبیه شده در زیر سقف از دیگر ویژگی های این سقف هاست.
این سقف ها ضمنا با توجه به مواد اولیه به کار رفته در آنها می توانند عایق حرارتی خوبی نیز باشند.
قابلیت بازیافت مصالح محصولات ما باعث شده که از محصولات ما به نوعی به عنوان محصولات سبز ( سازگار با محیط زیست ) نام برده شود.

اتصالات یو اس جی
یو.اس.جی در دنیا پیشتاز صنعت مربوط به اتصالات سقف های مشبک می باشد و کلیه اتصالاتی که برای اجرای کار لازم است را در اختیار مشتریان قرار می دهد
https://lh3.googleusercontent.com/YYXxqlM8yAz3Uij9V2R3MqcvvhrxBPUbOzOCAtfwTOIsO6PTCRO4ihkQqp0cat3cz64gkgaU=w101-h79-p-rw
Add a comment...

Post has attachment
کناف چیست؟

کناف یک سیستم ساخت و ساز خشک گچی میباشد، که استفاده از آن ها در صنعت ساختمان به طور گسترده در اروپا و در ایران در حال رشد می باشد. صفحات روکش دارگچی یکی از مصالح اصلی مورد استفاده در ساخت و ساز خشک هستند .

کناف نوعی صفحه روکش دار گچی خشک (Dry Wall) است که توسط شرکت کناف ایران در ایران تولید می شود . شرکت اصلی کناف در آلمان واقع است و بیش از ۸۰ سال است که در صنعت ساختمان فعالیت دارد . این شرکت توسط برادران کناف (کارل و آنفوس کناف) در سال ۱۹۳۲ بنیان گزاری شد. هم اکنون شرکت کناف یکی از شرکتهای مهم در صنایع ساختمان دنیا مطرح می باشد.

سقف ها و دیوارهای جداکننده (تیغه) کناف سازه های فلزی یکپارچه گالوانیزه هستند که صفحات روکش دار گچی و سیمانی بر روی آنها نصب و پیچ می شوند . همچنین درز بین صفحات با بتونه درزگیری کناف پر شده و سطوح صاف به وجود آمده آماده رنگ آمیزی می شوند .

بسیاری از سازندگان کناف را به عنوان جایگزینی برای رابیتس کاری و یا نسل جدید سقف کاذب می شناسند .اما در واقع کناف علاوه بر سقف کاذب امکان انواع دیوارهای جداکننده ، پوششی ،پوشش های نما، دکوراتیو و سقف های مشبک و خاص را فراهم آورده و برای شناخته شدن به عموم جامعه راه درازی را پیش رو دارد.
در واقع کناف محصولی است که با صرفه جویی در مصالح ، هزینه ، انرژی و زمان رابطه تنگاتنگی دارد و از نظر نویسنده این مقاله در صورتی که کناف در ایران به درستی و مطابق استاندارد اجرا گردد و کیفیت آن به بهانه صرفه جویی فدا نشود و مطابق استاندارد ( مرجع فنی کناف ایران که توسط این شرکت ارائه میگردد) اجرا شود ، عرصه ای خواهد بود که سازندگان و همچنین مجریان از آن بهره فراوان خواهند برد.در واقع شرکت کناف ایران ،یکی از شاخه های تولیدی کناف در جهان است که در ایران با ظرفیت تولید قابل توجهی به میزان سالانه بیست و دومیلیون متر مربع ، به عنوان برند پیشرو و نیز اولین و بزرگترین تولید کننده سیستم های ساخت و ساز خشک ( سیستم بی نیاز به ملات ) در ایران شناخته می شود و علاوه بر تأمین نیازهای داخلی ، محصولات کناف را به بیش از ١١ کشور همجوار صادر می نماید .

پیچها ، سازه درز انقطاع ، نوار درزگیر و ماستیک و… از دیگر اجزای دیوار کناف می باشد .
www.persianborj.com 021-22875058
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded