Profile cover photo
Profile photo
OKO OKO. Optyk dla dzieci.
About
OKO OKO. Optyk dla dzieci.'s posts

Post has attachment
Tak jak skóra dzieci potrzebuje kremu z filtrem do ochrony przed poparzeniami słonecznymi, tak również ich oczy potrzebują ochrony przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym (UV). Oczy dzieci są bardziej narażone na działanie promieni słońca niż oczy osób dorosłych. 80% całkowitej, życiowej ekspozycji człowieka na działanie promieni UV ma miejsce przed ukończeniem 18 roku życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://okooko.com.pl/oferta.php.

Post has attachment
Proponujemy okulary dla dzieci tylko najwyższej jakości, gwarantujące bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Oprawki dziecięce są w większości elastyczne, pozbawione elementów metalowych, lekkie i bardzo przyjazne w utrzymaniu. Zbadamy wzrok dziecka, pomożemy dobrać odpowiednie oprawki i szkła, zapewnimy sprzyjającą atmosferę, wszystko po to aby zapewnić Państwa dziecku komfort niczym nieograniczonego funkcjonowania w grupie rówieśniczej i spędzania czasu w ruchu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://okooko.com.pl/oferta.php.

Post has attachment
W miłej atmosferze zapewniamy właściwy dobór opraw odpowiednich dla Twojego dziecka. Specjalizujemy się w wykonywaniu okularów dla dzieci w różnym wieku; od niemowląt do nastolatków. Ponieważ dla prawidłowego rozwoju dziecka niezbędne są okulary spełniające wysokie normy bezpieczeństwa, wygody jak i funkcjonalności użytkowania, dlatego w swej szerokiej ofercie opraw dziecięcych posiadamy oprawy polecane przez lekarzy dla dzieci do 5 roku życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://okooko.com.pl/oferta.php.

Post has attachment
Wszyscy jesteśmy różni i różne są nasze oczekiwania co do jakości szkieł okularowych. Obecnie optycy dopasowują szkła, które nie tylko poprawiają jakość widzenia w ogóle, ale dodatkowo chronią nasze oczy na przykład przed szkodliwym oddziaływaniem monitorów urządzeń cyfrowych lub słońcem i promieniowaniem UV. Zastanawiacie się Państwo, który rodzaj soczewek będzie najlepszy dla Waszych dzieci? Optyk w naszym salonie pomoże Wam w odnalezieniu szkieł idealnie odpowiadających na codzienne potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://okooko.com.pl/oferta.php.

Post has attachment
Wyróżnia nas szczególnie wysoka jakość i oryginalność oferowanych produktów, różnorodność i niepowtarzalność kolekcji, duży wybór opraw dziecięcych, najwyższa klasa sprzętu okulistycznego i optycznego, wysoki poziom wykwalifikowania personelu oraz przyjazna każdemu klientowi atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://okooko.com.pl/oferta.php.

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy szeroki asortyment opraw okularowych znanych i cenionych na rynku optycznym firm, jak i innych produktów optycznych gwarantując niskie ceny i najwyższą satysfakcję z usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://okooko.com.pl/oferta.php.

Post has attachment
Proponujemy okulary dla dzieci tylko najwyższej jakości, gwarantujące bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Oprawki dziecięce są w większości elastyczne, pozbawione elementów metalowych, lekkie i bardzo przyjazne w utrzymaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://okooko.com.pl/oferta.php.

Post has attachment
Chcąc zapewnić najwyższą jakość obsługi staramy się wychodzić naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom naszych Klientów. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami była dla Państwa korzystna, a nasze produkty oraz serwis były na jak najwyższym satysfakcjonującym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://okooko.com.pl/oferta.php.

Post has attachment
Dla naszych aktywnych milusińskich przygotowaliśmy specjalną część salonu, gdzie mogą miło spędzić czas przy zabawie i wybrać razem z rodzicami swoje wymarzone oprawki. Oferujemy szeroką gamę okularów dla dzieci, w tym śliczne modele dla niemowląt, różnokolorowe oprawki z motywami postaci z ulubionych bajek dla nieco starszych maluchów oraz duży wybór kolorowych, klasycznych i sportowych opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych światowych projektantów dla najstarszych dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://okooko.com.pl/oferta.php.

Post has attachment
W naszym salonie okulary dobieramy tak, by pasowały do rysów twarzy dziecka. Jednak priorytetem jest dla nas to, by to przede wszystkim mały klient podobał się samemu sobie w wybranym modelu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://okooko.com.pl/oferta.php.
Wait while more posts are being loaded