Profile cover photo
Profile photo
Oberża pod Dzwonkiem
About
Posts

Post has attachment
Zespół Oberży Pod Dzwonkiem życzy Państwu, aby Święta Bożego Narodzenia przebiegły w miłej, ciepłej, rodzinnej atmosferze, sylwester okazał się nadzwyczaj udany, a Nowy Rok przyniósł wiele szczęścia i radości! http://oberza.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oberża Pod Dzwonkiem, to nie tylko gościnne miejsce o niebanalnym wystroju i bogatej ofercie kulinarnej, lecz także możliwość zamówienia atrakcyjnych dań w postaci cateringu. Domowe menu, to idealne rozwiązanie dla Klientów nastawionych na świąteczny wypoczynek. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty: http://oberza.com.pl/catering/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie tylko nasze potrawy cieszą oko wszystkich odwiedzających Oberżę Pod Dzwonkiem. Zadbaliśmy także o odpowiedni wystrój wnętrz, przywołujący atmosferę staropolskiej karczmy. Galeria zdjęć przybliży Państwu klimat panujący w naszej Oberży: http://oberza.com.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Restauracja w naszej Oberży, to połączenie tradycyjnej, pełnej smaków kuchni z nowoczesnym podejściem, uwzględniającym wszelkie ograniczenia związane z chorobami układu immunologicznego oraz nietolerancją glutenu i laktozy. Więcej na ten temat piszemy pod adresem: http://oberza.com.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nietolerancja glutenu, to dość powszechny problem, który stosunkowo niedawno wzięto „pod lupę”. Jeszcze mniej popularna jest kwestia kulinarna i wiedza o tym, jak skutecznie, ale przede wszystkim smacznie się odżywiać, rezygnując z glutenu. Warsztaty, które przygotowaliśmy dla wszystkich osób rozpoczynających swoją przygodę z dietą, przybliżą Państwu kuchnię bezglutenową: http://oberza.com.pl/oferta/warsztaty-bezglutenowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Oberży Pod Dzwonkiem zawsze dzieje się coś ciekawego. Nasza najnowsza propozycja to „Andrzejki 2017”, okraszone wybornym menu i muzyką z lat 80 – 90, serwowaną przez profesjonalnego DJ – a. Do Państwa wyboru pozostawiamy trzy opcje zestawów dań, które prezentujemy na stronie: http://oberza.com.pl/andrzejki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach organizacji przyjęć okolicznościowych, w tym weselnych i rodzinnych, przygotowujemy nową ofertę, aby wydarzenia te jeszcze bardziej zapadły Państwu w pamięć. Jeżeli są Państwo zainteresowani, o szczegóły prosimy pytać pod numerami telefonów, które podane są na stronie: http://oberza.com.pl/organizacja-przyjec/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach obsługi wycieczek przygotowaliśmy ofertę dla grup szkolnych i innych grup zorganizowanych. Na stronie internetowej Oberży Pod Dzwonkiem, prezentujemy szczegółowe menu wraz z cennikiem, dostępne także w formie plików PDF. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami na temat tej części oferty: http://oberza.com.pl/obsluga-wycieczek/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z myślą o osobach nietolerujących glutenu czy laktozy, a także o wegetarianach, przygotowaliśmy specjalne menu. Dzięki temu osoby te w pełni zaspokoją apetyt na organizowanych przez nas przyjęciach. Oferujemy także dania na wynos, zawsze dostosowując się do indywidualnych wymagań naszych Klientów: http://oberza.com.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim naszym Klientom, dla których czas Świąt to przede wszystkim relaks i odpoczynek, polecamy nasz catering, dzięki któremu na Państwa stoły trafią gotowe, różnorodne potrawy na każdą okazję. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegóły naszej oferty: http://oberza.com.pl/katering/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded