Profile cover photo
Profile photo
Ja Kuraniedomowa
9 followers -
interaktywny blog motywujący www.jakuraniedomowa.pl
interaktywny blog motywujący www.jakuraniedomowa.pl

9 followers
About
Ja's posts

Post has shared content
Mam do Was, drogie mamy, ogromną prośbę: jeśli są wśród Was mamy, które kiedykolwiek doświadczyły negatywnej krytyki, oceny, poniżenia, wyśmiewania, hejtu, proszę wypełnijcie moją ankietę WSTYDŹ SIĘ, MAMO! Chcę się dowiedzieć jaka jest skala tego zjawiska i dlaczego my, mamy, tak często jesteśmy narażone na takie reakcje ze strony innych, często również mam. Z góry dziękuję za Wasz czas. Ściskam mocno, Iwona
WSTYDŹ SIĘ, MAMO ankieta. Bardzo proszę o wypełnienie i udostępnienie innym mamom. Temat jest cholernie ważny. I dla nas i dla naszych dzieci. Dziękuję z góry.

"to może ty nie powinnaś zostać matką", "wiesz, bardzo Cię lubię, nie żebyś sobie myślała, ale źle robisz kiedy dajesz dziecku kabanosy", "a co ty umiesz, co ty potrafisz, kim ty jesteś?", "rodziłaś cesarką? nie jesteś prawdziwą matką", "nie powinnaś…

Post has attachment
Czy są wśród nas chomiki?? Ja chomikuję wszystko. Miałam w domu rzeczy sprzed dwudziestu lat. I zaczynałam się czuć fatalnie. Nie chciało mi się wracać do domu. Odrzucało mnie na samą myśl o sprzątaniu. Miesiąc temu wynieśliśmy 35 worków, każdy po 60 litrów, gratów z naszych 49 metrów kwadratowych. Nigdy więcej! Ja potrzebowałam generalnego remontu. A Ty? Może to ćwiczenie Ci wystarczy?? PIĘĆ prostych kroków, a nauczysz się samodzielnego kreowania dobrego samopoczucia w domu. I gdziekolwiek się znajdziesz.
http://www.jakuraniedomowa.pl/do-pobrania/
Photo

Post has attachment
Ciąg dalszy rozważań o czasie i celowości jego planowania. Tym razem jednak pada pytanie zasadnicze. Jakie ??

Post has attachment
Pamiętasz ile razy miałaś pretensję "no jak to nie zrobiłeś tego??". Ja miliony i pewnie nie raz jeszcze tak będzie.Tylko czy na pewno te pretensje są słuszne??

Post has attachment
#motywacja  ode mnie na dzisiaj:) To umiejętność jak każda inna. Jeśli się tego nie ma, jeśli nie widzisz tych drobiazgów dookoła, możesz się tego nauczyć. Nauczyć patrzeć bliżej, przyglądać, rozglądać, podnosić wzrok, skupiać go na czymś.To działa, zapewniam Cię. Cudownego dnia #maleacieszy   #szczescie  
Photo

Post has attachment
Czy jestem pewna siebie? Piszę o tym, że mojego Miejsca na Ziemi nie może określać nic innego poza tym ILE JA DLA SIEBIE SAMEJ JESTEM WARTA. Ale skąd mam wiedzieć, czy jestem pewna siebie i swojej wartości? No właśnie..jakie są objawy braku pewności siebie.

Post has attachment
Każda z nas chce żeby jej dzieci były szczęśliwe, zdrowe i takie oj oj. Ale jak tego dokonać?? To jest pytanie. A odpowiedź jest bardzo prosta. To my, mamy, musimy najpierw takie właśnie być, szczęśliwe, zdrowe i ojoj. To my w tym duecie jesteśmy najważniejsze/Dlaczego?

Post has attachment
Kto jest najważniejszy w duecie matka-dziecko?? Oczywiście, że ... matka! Dlaczego i dlaczego nie zgadzam się z teorią, że każda matka, która myśli przede wszystkim o sobie, to egoistyczna lala ... ?

Post has attachment
Czy jestem egoistyczną panną, co to znudziło jej się macierzyństwo? Nie, jestem aby motywować mamy do budowania pewności siebie i poczucia własnej wartości ponieważ to właśnie te cechy i skupienie na sobie są najważniejsze w duecie matka-dziecko/dzieci. Dlaczego?

Post has attachment
Czy jest to ktoś, kto tłumaczy sny?? Jak mam takich pełną walizkę i wciąż dorzucam nowe.. Może ktoś mi wytłumaczy o co chodzi??
Wait while more posts are being loaded