Profile

Cover photo
X printer 3D
Works at Www.xprinter3d.com
Lives in تهران - ایران
23 followers|60,266 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

X printer 3D

Shared publicly  - 
 
وقتی صحبت از پرینتر هایی میشود که میتواند ماکت هایی که در ذهن دارید را بسازد ومانند یک کارخانه ی خانگی عمل کند بعضی می اندیشند که این فرض درحد یک ایده ویا خیال است اما در دنیای پیشرفته ی امروز نه تنها هیچ چیز بعید نیست بلکه ما شاهد حضور این نوآوری خارق العاده که پرینتر سه بعدی نام دارد نیز هستیم ، ابداعی که در جهان انقلاب بزرگی به پا خواهد کرد .
 ·  Translate
1
Add a comment...

X printer 3D

Shared publicly  - 
 
پرینتر سه بعدی dlp یکی از تکنولوژی های پر استفاده در پرینتر های سه بعدی می باشد. پرینتر های سه بعدی dlp از مکمانیزم بسیار جالبی بهره میبرند که بسیار شبیه به پرینتر های سه بعدی sla میباشد. دو مورد که پرینتر سه بعدی dlp را از پرینترهای سه بعدی fdm (یا همان پرینترهایی که پلاستیک را لایه لایه ذوب کرده و قطعه را میسازند ) جدا میکنند در زیر آمده است :
 ·  Translate
1
Add a comment...

X printer 3D

Shared publicly  - 
 
بفرمایید سرمیز غذاتون چاپ شد !!! :))

همان طور که پیش از این به کاربرد های پرینتر های سه بعدی اشاره کردیم وگفتیم که این فناوری در مقوله های مختلف از آنگونه معماری برای ساخت ماکت ها ، پزشکی مثلا درشبیه سازی تکه ها تن ، دندان پزشکی ،طراحی صنعتی ، صنایع دفاع ،هوافضا ،طراحی اتومبیل ومهندسی بسیار کارایی گذار است و آن ها را دچار تغییر قابل توجهی نموده اینک برای مثال اگر تکنولوژی پرینتر های سه بعدی گسترش ی بیشتری پیدا کند ودر دانشمند فراگیر شود آجل ای تقریبا میتوانید تصویر سه بعدی از جنینتان که هنوز به گیتی نیامده در کمر بستن داشته باشید .
هم چنین هم اکنون پزشکان و دانشجویان از آناتومی بدن که توسط پرینترهای سه بعدی چاپ میشودبرای اموزش و تست کاربرد میکنند.
هم چنین بعد از ظهور پرینترهای سه بعدی دیگر درپزشکی نیازی به تشریح نیست وپزشکان تیغ خویش را روی تولیدات چاپی پرینترهای سه بعدی میآزمایند ودیگر نیازی به شکافت تن انسان پرماسیدن نمیشود که این خود دگرگونی بزرگواری در پروسه عملیات پزشکی به احصاییه می آید .
خبرنگار خبرگزاری دانشجویان دانشگاه ایران(ایسنا) از اینکه تکنولوژی جدید پرینترهای سه بعدی برای تحقق یک رویای دیرینه انسان امروزین طراحی شده است گزارش میدهد.
جالب است بدانید اولین پرینتر سه بعدی که دارای خاصیت های مشترکی با مثال های امروزی نیزهست چیزی حدود32سال پیش درسال 1984توسط چاک هال پا به پهنه ی تکنولوژی گذاشت.
 ·  Translate
1
Add a comment...

X printer 3D

Shared publicly  - 
 
نمونه سازی سریع یکی از مشاقل ایجاد شده توسط پرینتر سه بعدی می باشد که در حال حاضر شغلی پر سود و البته با مشکلات مخصوص به خود در ایران…
1
Add a comment...
Story
Tagline
Www.xprinter3d.com
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
تهران - ایران
Contact Information
Work
Phone
021-77066460
Email
Work
Occupation
Www.xprinter3d.com
Skills
پرینتر و اسکنر سه بعدی
Employment
  • Www.xprinter3d.com
    فروش پرینتر سه بعدی‎, 2012 - present
    Www.xprinter3d.com
Basic Information
Gender
Male