Profile cover photo
Profile photo
SpycenterPL
3 followers -
SpyCenter.pl
SpyCenter.pl

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Małe kamerki szpiegowskie to sprzęt, który większości z nas kojarzy się głównie z pracą detektywów. To przede wszystkim oni wykorzystują tego typu urządzenia w swojej codziennej pracy. Sama kamera może się jednak przydać nie tylko profesjonalistom. Oto kilka sytuacji, w których warto jej użyć w swoim domu. https://spy-center.pl/blog/male-kamerki-szpiegowania-wykorzystac-je-domu/
Add a comment...

Post has attachment
Gadżety detektywistyczne stają się coraz popularniejsze. Nabywają je i posługują się nimi nie tylko profesjonaliści, ale też osoby zupełnie niezwiązane z branżą. Nie tylko ułatwiają życie, ale również pomagają znaleźć odpowiedzi na wiele pytań… Jakie urządzenia detektywistyczne będą hitem roku 2018?

https://spy-center.pl/blog/5-najciekawszych-gadzetow-detektywistycznych-roku-2018/
Add a comment...

Post has attachment
Podsłuchy nagrywające ukryte w rzeczach codziennego użytku to już praktycznie dość oklepane rozwiązania. Przyjrzyjmy się jednak, które rozwiązania wciąż są na Topie i są najbardziej popularne: https://spy-center.pl/blog/4-szpiegowskie-dyktafony-umieszczone-urzadzeniach-codziennego-uzytku/
Add a comment...

Post has attachment
W ubiegłym roku skradziono na terenie Lasów Państwowych przeszło 15 tysięcy metrów sześciennych drewna o wartości przekraczającej 2 500 000 złotych. W porównaniu z wcześniejszymi latami w tym roku znacznie zmniejszyła się liczba kradzieży drewna, leśnicy odnotowali już tylko 5 700 takich przypadków, z czego większość zakończyła się wyrokiem dla sprawcy. Za taki pozytywny obrót spraw odpowiada monitoring lasu – coraz częściej gminy inwestują w urządzenia zwane foto pułapkami. W postępowaniu sądowym praktycznie nie zdarzają się sytuacje aby sędzia odrzucił taki dowód.

Tyle tytułem wstępu, gdyż w dzisiejszych czasach odnotowujemy trend przechodzenia tych profesjonalnych rozwiązań z Lasów Państwowych prosto na działki i ogródki osób prywatnych. Fenomen potęguje fakt, że urządzenia te stają się coraz tańsze. Już w kwocie zbliżonej do typowego zestawu monitoringu z rejestratorem można mieć hermetyczne, maskowane na drzewie urządzenie z czasem działania do 6-ciu miesięcy na jednym zestawie baterii oraz z raportowaniem na żywo prosto na nasz telefon za pomocą zdjęć MMS. W przeciwieństwie do normalnego monitoringu montaż bez problemu wykonamy samodzielnie, bez dodatkowych kosztów – więc taki obrót spraw był tylko naturalną ewolucją.

Jak działa taka foto pułapka? Otóż po zamocowaniu na pobliskim drzewie włączamy tryb testowy – foto pułapka jasnymi mignięciami diody daje znać, że złapała nas jedna z trzech czujek i rozpoczyna się monitorowanie. Gdy wszystko ustawimy, wyłączamy tryb testowy i foto pułapka już bez ostrzeżenia nagrywa wszystko co wejdzie w zasięg jej kamery. Zasada działania czujnika ruchu jest bardzo prosta, jeżeli cokolwiek wzbudzi chociaż jeden z trzech czujników, kamera robi zdjęcie wysokiej rozdzielczości (zazwyczaj 12 Mpx) kreci krótki film HD i dodatkowo wysyła nam klatkę z tego filmu na MMS’a żebyśmy mogli w razie czego zareagować. Zaawansowany system oszczędzania baterii i wyjątkowa odporność na warunki atmosferyczne foto pułapek są nie do zastąpienia jeżeli chodzi o prostotę i wygodę użytkowania.

http://spy-center.pl/blog/foto-pulapka-z-lasu-do-ogrodka/
Add a comment...

Post has attachment
Poszukujesz odpowiednich baterii, na których możesz polegać, ale takich, które za każdą wydaną na nie złotówką dadzą najwięcej cennej energii?

W sklepie detektywistycznym SpyCenter wiemy jak ważny jest dobór odpowiednich ogniw, aby zapewnić sobie komfort używania i zachować prawidłowe parametry pracy sprzętu.

Zobacz nasz test baterii - wyłonił on baterie o najbardziej korzystnym stosunku jakości do ceny, baterie niezawodne, oraz te, które radzą sobie pod większym obciążeniem prądowym (np. w kamerach).

https://spy-center.pl/blog/test-baterii-do-fotopulapek/
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawialiście się kiedyś z jakich sprzętów szpiegowskich najczęściej korzystają detektywi oprócz standardowego aparatu?

http://spy-center.pl/blog/5-gadzetow-dla-kazdego-detektywa/
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli zastanawiacie się w czym zazwyczaj ukryte są zakamuflowane kamery i gdzie najczęściej można je spotkać, znaleźliśmy artykuł dla Was :)

https://spy-center.pl/blog/najczesciej-mozemy-znalezc-ukryta-kamere/
Add a comment...

Post has attachment
Serdeczne życzenia samych radosnych doznań, a także wszystkiego co najlepsze z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzy zespół SpyCenter.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz kupić już zarejestrowaną kartę SIM na tzw. "Słupa"? Przeczytaj zanim padniesz ofiarą oszustwa!

https://spy-center.pl/blog/zarejestrowana-karta-sim-anonimowy-zakup/
Add a comment...

Post has attachment
Temat zagłuszaczy podsłuchów, lokalizatorów GPS, kamer ciągle żywy. Czy zagłuszacze są legalne, jak wyglądają i do czego służą? Wszystko na naszym blogu:

https://spy-center.pl/blog/zagluszacz-podsluchow/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded