Profile cover photo
Profile photo
Nemezis
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
Soczewki kontaktowe w dużym stopniu ułatwiają życie osób, które borykają się z wadami wzroku. Największą zaletą soczewek kontaktowych jest to, że są one po prostu dużo bardziej wygodne niż okulary. Soczewki nie zaparowują, nie zsuwają się, a co najważniejsze korygują wady wzroku tak samo jak okulary. W salonie optycznym Nemezis w Gliwicach znajdą Państwo szeroki wybór soczewek kontaktowych zarówno jednodniowych, jak i miesięcznych, a także wielu innych: http://nemezis.net.pl/soczewki-kontakowe/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Posiadanie dobrego wzroku jest niezwykle ważne jeśli posiadasz samochód! Złe widzenie u kierowcy może powodować wypadki na drodze. Mrużenie oczu to co prawda odruch bezwarunkowy, ale już zwiastuje nieprawidłowe widzenie. Zgłoś się do Nemezis, jeśli czujesz niepokojące symptomy. Zrobimy badanie i dobierzemy idealne okulary do Ciebie. http://nemezis.net.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Potrzebują Państwo nowych okularów? Czujecie, że Wasz wzrok uległ w ostatnim czasie pogorszeniu? Jeżeli tak, warto abyście udali się na wizytę kontrolną do gabinetu okulistycznego, gdzie wykwalifikowani specjaliści kompleksowo zbadają Wasz wzrok. W naszym gabinecie Nemezis w Gliwicach mogą Państwo skonsultować się z dobrymi okulistami, a także liczyć na profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich soczewek okularowych oraz kontaktowych. Zapraszamy: http://nemezis.net.pl/gabinet-okulistyczny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Jeżeli należą Państwo do osób, które potrzebują okularów zarówno do patrzenia w dal, jak i okularów do czytania, z pewnością zdążyliście już przekonać się o tym, jak uciążliwa potrafi być konieczność ich częstego zmienia w ciągu dnia. To jednak nie musi być dłużej Państwa problemem. Wystarczy udać się do salonu optycznego i zapytać o okulary progresywne. W tym celu zapraszamy do Nemezis w Gliwicach: http://nemezis.net.pl/soczewki-okularowe/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Długie, słoneczne dni oraz wysoka temperatura mogą oznaczać tylko jedno… Nadeszło lato! W euforii urlopowego sezonu nie zapominajmy jednak o ochronie przeciwsłonecznej. Dotyczy to również oczu, które podobnie jak skóra narażone są na działanie promieni słonecznych. Zachęcamy do zaopatrzenia się w okulary przeciwsłoneczne z filtrami, których szeroki wybór znajdziecie w sklepie internetowym Nemezis: http://nemezis.net.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
To naturalne, że wraz z wiekiem nasz wzrok może ulegać pogorszeniu. Na szczęście nie jesteśmy skazani na gorsze widzenie. Dzięki nowoczesnym metodom badania wzroku w gabinecie okulistycznym możemy w szybki i prosty sposób sprawdzić co dzieje się z naszymi oczami. Nieostre widzenie nie zawsze bowiem spowodowane jest starowzrocznością. Zapraszamy do Nemezis: http://nemezis.net.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Zapraszamy do gabinetu okulistycznego Nemezis w Gliwicach na kompleksowe badanie wzroku. Wykonujemy m.in. badanie dna oka, badanie ciśnienia śródgałkowego czy badanie pola widzenia. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Państwu również w doborze odpowiednich okularów oraz soczewek kontaktowych. Zachęcamy do telefonicznej rejestracji wizyt lub za pośrednictwem naszej strony internetowej: http://nemezis.net.pl/gabinet-okulistyczny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
W końcu nadeszła upragniona wiosna! Wkrótce zaczną rozkwitać tulipany, a na drzewach pojawią się soczyście zielone listki. Warto nacieszyć tym pięknem nasze oczy i zaopatrzyć się w dobrej jakości soczewki. Zwłaszcza, że teraz w wiosennej promocji, przy zakupie dwóch opakowań soczewek jednodniowych ACUVUE trzecie dostaną Państwo gratis! Szczegóły promocji na stronie: http://nemezis.net.pl/promoje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Czy wiecie, że jednym z powodów nieostrego widzenia może być jaskra? Ta groźna choroba dotyka obecnie około 70 milionów osób na całym świecie. Jaskra jest jedną z najczęstszych przyczyn ślepoty, a ponieważ zazwyczaj rozwija się bezobjawowo, dlatego bardzo ważne jest wykonywanie profilaktycznych okresowych badań wzroku. Nie zwlekaj, umów się na wizytę u dobrego okulisty już dziś: http://nemezis.net.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Chcieliby Państwo dowiedzieć się na czym dokładnie polega terapia wzrokowo-motoryczna? A może szukacie informacji na temat właściwej pielęgnacji soczewek? Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga: http://nemezis.net.pl/blog/. Zamieszczamy tam artykuły dotyczące zarówno wspomnianych wyżej tematów, jak i wiele ciekawostek związanych z branżą okulistyczną. Serdecznie zapraszamy do lektury.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded