Profile cover photo
Profile photo
Nemezis. Optyk, badanie wzroku, soczewki kontaktowe
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłej atmosferze oraz w towarzystwie najbliższych osób życzy salon optyczny Nemezis! Mamy nadzieje, że wigilijny wieczór będzie przepełniony miłością i spokojem, a Nowy Rok przyniesie Państwu spełnienie wszystkich życzeń wypowiadanych przy dzieleniu się opłatkiem. Najpiękniejszych Świąt! http://nemezis.net.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokucza Wam ból głowy lub zmagacie się z częstymi stanami zapalnymi spojówek? Nie należy lekceważyć tego rodzaju objawów, gdyż mogą wskazywać na chorobę oczu. W takiej sytuacji z pewnością warto udać się na konsultację do gabinetu okulistycznego i sprawdzić stan swojego wzroku. Należy pamiętać, że odpowiednio wcześnie zdiagnozowane schorzenia oczu pozwolą zatrzymać ich rozwój. http://nemezis.net.pl/gabinet-okulistyczny/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju soczewek okularowych: http://nemezis.net.pl/soczewki-okularowe/. Wśród nich znajdą Państwo m.in. soczewki z poszerzonym polem widzenia, które są doskonałą propozycją dla osób pracujących przed komputerem. Posiadamy także specjalny rodzaj soczewek progresywnych dla kierowców. W doborze odpowiednich szkieł pomocą zawsze służą Państwu wykwalifikowani optometryści w naszym salonie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy na kompleksowe badanie wzroku do salonu optycznego Nemezis: http://nemezis.net.pl/o-nas/. Tylko profesjonalne badanie okulistyczne pozwoli właściwie ocenić wzrok oraz ustalić rodzaj wady. Na tej podstawie, przy pomocy optometrystów, w naszym salonie dobieramy odpowiednie soczewki lub okulary. Czekamy na Państwa w Gliwicach na ulicy Zwycięstwa 61.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Soczewki progresywne, to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują kilku par okularów, jednak nie mają ochoty zmieniać ich wielokrotnie w ciągu dnia. Przystosowanie wzroku do tego rodzaju soczewek zajmuje zazwyczaj od kliku minut do kilku dni, a późniejszy komfort ich użytkowania jest nieoceniony! Potwierdzają to wszyscy Klienci salonu optycznego NEMEZIS, którzy zdecydowali się już na zakup soczewek progresywnych. http://nemezis.net.pl/soczewki-kontakowe/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Praca przy komputerze bardzo obciąża wzrok. Coraz więcej ludzi pracujących w ten sposób skarży się na zaczerwienione, suche oczy oraz uczucie „piasku pod powiekami”. Tym dolegliwościom może towarzyszyć również ból głowy oraz problemy z koncentracją. Jeśli Państwa również dotyczą wymienione objawy bardzo możliwe jest, że zmagacie się z CVS, czyli Syndromem Widzenia Komputerowego. W takiej sytuacji warto wybrać się do okulisty http://nemezis.net.pl/, który sprawdzi kondycję Państwa wzroku i zaleci odpowiednie postępowanie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo profesjonalnego gabinetu okulistycznego? Proponujemy zapoznać się z ofertą salonu optycznego NEMEZIS z Gliwic: http://nemezis.net.pl/. Specjalizujemy się w korekcji wad wzroku. W tym zakresie wykonujemy profesjonalne badania diagnostyczne, pomagamy w doborze okularów i soczewek, a także oferujemy terapie wzrokowo-motoryczną. Zapraszamy na bezpłatne komputerowe badanie wzroku!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy słyszeli już Państwo o optometrycznej terapii widzenia? Jest to metoda leczenia zaburzeń funkcjonalnych układu wzrokowego. Terapię tę często stosuje się również jako alternatywę leczenia chirurgicznego lub formę rehabilitacji w zakresie zaburzeń widzenia obuocznego. O tym, kto może skorzystać z takiej formy leczenia oraz jakie korzyści przynosi przeczytają Państwo na stronie: http://nemezis.net.pl/terapia-widzenia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz zacząć nosić soczewki kontaktowe? Najpierw skonsultuj się z okulistą, a później zapraszamy na zakupy! Szczegóły znajdziecie na http://nemezis.net.pl/soczewki-kontakowe/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Soczewki okularowe powinny mieć najwyższą jakość. W naszej ofercie mamy ich różne rodzaje. Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy http://nemezis.net.pl/soczewki-okularowe.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded