Profile cover photo
Profile photo
РЕАЛЬНА ЕКОНОМІКА
88,766 followers -
БИЗНЕС и ЭКОНОМИКА Украины. Новости экономики. Экономическая аналитика.
БИЗНЕС и ЭКОНОМИКА Украины. Новости экономики. Экономическая аналитика.

88,766 followers
About
Posts

Post has attachment
ЄС вирішив провести глибокий аналіз німецької економіки через занепокоєння про те, що слабкий внутрішній попит найбільшого члена об'єднання може зірвати зростання єврозони, що відновлюється.

Такий крок може сприяти напруженню між Брюсселем і Німеччиною, враховуючи, що раніше Брюссель активно захищав експортно-орієнтовану модель економіки Німеччини від зовнішніх критиків, у тому числі від Міністерства фінансів США, яке накинулося на Німеччину минулого місяця.
Add a comment...

Post has attachment
21 листопада у Джакарті розпочнеться Шосте засідання Глобального форуму з прозорості та обміну інформацією для податкових цілей.

Цілком можливо, що під час цього засідання представників від 120-ти країн-членів буде проінформовано про приєднання України до цієї організації.
Add a comment...

Post has attachment
Споживачі скрапленого газу тішаться зниженням цін на пальне.

Якщо позаминулого тижня газ подешевшав на 1 копійку, то цього разу ціна відразу опустилася на 3 копійки - із 6,35 до 6,32 гривні за літр.
Add a comment...

Post has attachment
Загальний обсяг державних облігацій України, який викупила американська компанія Franklin Templeton, складає близько 5 мільярдів доларів.

Якщо врахувати, що станом на 1 жовтня поточного року загальна сума зовнішнього боргу України знаходилась близько значення 26,3 мільйона доларів, то фактично, Franklin Templeton є тримачем 19% цього обсягу.
Add a comment...

Post has attachment
Незважаючи на спроби банкірів зобразити гарну міну при поганій грі, банківська система все ще знаходиться у кризовому становищі.

Звичайно, може здатися, якщо хвиля масових банкрутств залишилась у 2009 році, вкладники не пікетують Національний банк і банки знову почали показувати прибутки - за підсумками 2012 року система вперше з 2008 року продемонструвала позитивний фінансовий результат, складнощі та проблеми залишились позаду.
Add a comment...

Post has attachment
З наближенням Саміту у Вільнюсі, де Україна може підписати Угоду про Асоціацію з ЄС, а значить, і Зону вільної торгівлі, риторика українського сусіда - Росії - стає все більш експресивною.

У РФ вже і рахували втрати України від Асоціації, і лякали розірванням партнерських стосунків, і ставили страшний діагноз від зближення з Євросоюзом – "економічне самовбивство". Навіть "оплатили" християнську ходу "проти вступу до ЄвроСодому", активісти якої прошйшли головними вулицями Києва.
Add a comment...

Post has attachment
Показники ІІІ-го кварталу засмутили як економістів, так і бізнес: темпи падіння ВВП прискорились до 1,5%, як наслідок, сподівання, що цей рік Україна закінчить хоча б з мінімальним плюсовим показником, не виправдалися.

Всі 3 квартали поточного року - і 2 квартали попереднього – Україна мала від’ємний показник росту ВВП, і за підсумками року у кращому випадку отримаємо нульовий показник.
Add a comment...

Post has attachment
Нещодавно з боку українських високопосадовців відбулася низка заяв, що безпосередньо стосуються розвитку економіки.

Так, прем’єр-міністр Микола Азаров розкритикував банківську систему країни за орієнтацію на споживче кредитування, замість кредитування бізнесу.
Add a comment...

Post has attachment
Голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк (другий праворуч) та народний депутат від Партії регіонів Вадим Новинський (в центрі) в залі засідань Верховної Ради України, в Києві, в середу, 6 листопада 2013 р.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Українські теплокомуненерго не можуть вчасно розраховуватися за газ перед "Нафтогазом України".

Як наслідок, Україна вже не встигає вчасно платити за спожитий газ російському "Газпрому". Борг у 882 мільйони доларів за спожитий у серпні газ змусив знову усіх заговорити про можливу "газову війну" України та Росії.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded