Profile cover photo
Profile photo
Peyman Akbari
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has shared content
FOR EVERYONE : THE BEAUTIFUL PLACE...........!

                               : Mojave Desert, Sand Dunes, Dune Evening Primrose..
Photo
Add a comment...

Post has shared content
زیدی به زنی فاحشه گفتا مستی
                هر لحظه به دام دگــری پابستـــی
                زن گفت زیدا هرآنچه گویی هستم
               آیا تو چنان که مینمایـــی هستـــی؟
Photo
Add a comment...

Post has shared content
دارم فکر می کنم حالا مردمی که سالهاست فقط یک کلیشه از جنگ را دیده اند با پیدا شدن پیکر 175غواص به چنان تکاپویی برای زنده نگهداشتن یادشان افتادند که تیر و ترکش آن شده اینکه همه مسوولین سابق جنگ میخواهند به نحوی پای خودشان را از اشتباهات کربلای 4بکشند بیرون،اگر همین مردم که در حد یاد امام و شهدا با تصویر خنده شهدا را از جنگ نشانشان داده ایم در جریان عملیات نصر و سقوط هویزه و شهدایی که با غربت کامل محاصره شدند و بلایی که سر نوامیس آنجا آمد قرار بگیرند کدام نهادها باید حضورشان را بطور کامل در دفاع مقدس تکذیب کنند...
وقتی از انقلاب در حد چهارتا سرود و تصویر«مرگ بر شاه بگو مرگ بر شاه» را به مردم نشان دادیم و گفتیم پهلوی ها همه از دم بیسواد و زن باز بودند،طبیعی بود با یک انقلاب57 من و تو نگرش جامعه به انقلاب و خاندان پهلوی مطلقا عوض شود...با در بی خبری نگه داشتن مردم از سالهای دفاع مقدس و غرق کردند آنها صرفا در معنویت و صفای جنگ زمینه فریب دوباره مردم با یک مستند پنج قسمتی جدید را ندهید!
Photo
Add a comment...

لعنت بر متحجرین لعنت بر کج اندیشان و لعنت خداوند برکسانی که صورت دختران ایران زمین را با اسید میسوزاند هر گروهی که باشد جز پست ترین موجودات است که شاید قادر توانا از افرینش موجود رظل پشیمان است این روش مربوط به دین ایین باشد ان دین مظهر کفر است لعنت بر تمام کسانی که از روش خشن برای رسیدن به اهداف خود استفاده میکن
Add a comment...

به امام جمعه بفرمایید به فکر ساپورت باشید نه فکر مدیریت کشور همچنان جان انسانها مهم نیست مبادااز ساپورت تحریک بوجود اید
Add a comment...

Post has shared content
دوست ام زنگ زد و یک ساعت پای تلفن گریه کرد.  دشوار است به زنی که کتک خورده بگویی در انتخاب ات اشتباه کرده ای که الان حال و روز ات این است.  دشوار تر اینکه ببینی در کوتاه مدت هیچ راهی جلوی پای این زن نیست. شب جمعه ام به فنا رفت. پیش از آنکه با چشم گریان به من زنگ بزنید. حواس تان باشد:

1- اگر مردی تا سی سالگی در ایران که کم از جنگل مولا ندارد، دوام آورده و حالا دست اش در جیب پدرش نیست، بالقوه بلد است بی ادب باشد و عربده بکشد و فحش بدهد.  داد زدن هنر خاصی نیست. خر را هم  سیخ بزنی بلند بلند عرعر می کند. هر کسی مودب بود الزامن بی عرضه و بچه مثبت نیست. از شعور اش است که داد نمی زند از بی عرضگی اش نیست. قدر اش را بدانید. در عوض با مرد بی ادب معاشرت نکنید.  بد دهن، باحال نیست. فردا خواهر مادرتان را با هم وصلت می دهد. (معنی این پارگراف این نیست که همه ی مردان بی ادب اند. شرمنده از توضیح واضحات)

2-هر که هم مثل نقل و نبات فحش داد و قپی آمد و اعضا و جوارح اش را به سایرین حواله کرد الزامن جربزه ی دعوا  ندارد.  تکیه گاه نیست. از مردی که دو هفته باشگاه رفت چهار تا پرس سینه زد و تی شرت تنگ پوشید  فاصله بگیرید. او هرکول نیست؛ یک متوهم است که تشنه ی موقعیتی برای خودنمایی ؛ چه بهتر که دعوای خانگی یا خیابانی.

3- هیچ لزومی ندارد شما به عنوان یک زن در برابر فحش ها و اشارات جنسی در جمع دوستان پسرتان، خودتان را به نشنیدن بزنید.  کما اینکه پیش از انقلاب زن و مرد با هم می رفتند استادیوم امجدیه فوتبال تماشا می کردند و لابد جو استادیوم متفاوت از امروز بود. پس می شود مودب بود.  عموم مردان در حضور زنان یک حداقلی از شرم و حیا را رعایت می کنند خیلی هم خوب است. باحال بودن هیچ ربطی به دریده بودن ندارد. توهین همیشه از کم شروع می شود.

4- مردی که دست اش را جلوی یک زن ببرد بالا، - چه بزند ، چه نزند  - به درد سطل آشغال هم نمی خورد.  همین پهلوان پنبه یک فصل  که کتک بخوره می فهمه دست بالای دست بسیار است. این ادب کردن او رسالت شما یا پدر مستاصل تان و برادر بیچاره تان نیست. امروز خودتان را می زند فردا بچه تان را جلو چشم شما کبود می کند. امروز وقت فرار است. نمی شود یک عمر هی قهر و آشتی کرد و به خان داداش متوسل شد.

5- نتیجه  شش سال کوه نوردی در ایامی که سرم بوی قرمه سبزی می داد و دوستان اغلب بچه های رزمی کار بودند و اصولن اون جاهای پرتی که ما می رفتیم آدم عاقل نمی رفت این است که فهمیدم آدمی که زورش می رسد صبر اش زیاد است. فحش هم نمی دهد. دعوا آخرین گزینه اش است. یکی می زند و طرف مقابل پخش زمین می شود.  بعد هم خودش مغلوب را از کف زمین جمع می کند. مردی که آدم باشد ممکن است به دیوار مشت بکوبد ولی شما را نمی زند. ممکن است نصف شب در خانه را ببندد و برود سیگار بکشد ولی شما را از خانه بیرون نمی کند.

6- مردها را در عصبانیت بشناسید. روابط عاشقانه در آینده سردتر می شوند . همه چیز بدتر می شود که بهتر نمی شود. آدم خشن، آدم بشو نیست. آدم شکاک کنترل چی از آسمان هم شده یک بهانه برای شروع دعوا پیدا می کند. 

7- الکل توجیه هیچ نوع کثافتکاری نیست. کسی که نمی تواند در مستی آدم باشد، از نظر عقلی یک کودک است و خیلی بیجا کرده بنشیند ته بطری را در بیاورد. الکل دلیل خشونت نیست، تنها فرصت و بهانه ای برای بروز وحشی گری است. 
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded