Profile cover photo
Profile photo
Wzburzone Wody
2 followers -
Rejs po wzburzonych wodach kariery
Rejs po wzburzonych wodach kariery

2 followers
About
Wzburzone's interests
View all
Wzburzone's posts

Post has attachment

Post has attachment
„(…) Nie warto zwlekać i na pewno trzeba słuchać siebie. Nawet jeśli te zmiany nie są odbierane przez najbliższe otoczenie z entuzjazmem, to warto walczyć o swoje marzenia i cele. Zmiany zazwyczaj są trudne i wymagają pewnych poświęceń, ale satysfakcja z ich dokonania jest bezcenna. Według mnie warto dążyć do takiego celu mniejszymi krokami, dostosowanymi do własnych możliwości i cieszyć się z każdego małego sukcesu.”

Inspirujący wywiad, który pobudza do działania z Dianą Litwin-Dolezińską autorką bloga Pieniądz jest kobietą.


Post has attachment
„(…) Nauczyłam się, że marzenia są w zasięgu ręki, tylko trzeba działać, iść w ich kierunku, a nie tylko o nich myśleć. Małymi krokami dążyć do celu. I mieć świadomość, że na niektóre marzenia będzie trzeba poczekać, bo nie od razu Rzym zbudowano ;)”

Dodający odwagi do działania wywiad z Marzeną Pudełko właścicielką Instytutu Pięknych Brwi.


Post has attachment
„(…) Po kilku latach pracy w korporacji zamarzyłam mieć własną firmę.
Nie wiem skąd narodziła się we mnie ta potrzeba. (…) Jeśli czegoś bardzo pragniemy i podejmujemy działania – to cały wszechświat działa, aby pomóc nam zrealizować marzenia.”
Motywujący do działania wywiad z Katarzyna Dziubalka, która jest redaktor naczelną magazynu Liderka oraz pomysłodawczynią i organizatorką największego w Polsce cyklu dużych spotkań networkingowych dla Kobiet Przedsiębiorczych pod hasłem Wielka Wymiana Kontaktów - Twoja Pasja Twoja Firma.


Post has attachment
„(…) Myślę, że w życiu wielu z nas przychodzi taki moment, w którym zdajemy sobie sprawę, że coś jest nie tak. I choć wiele osób, patrząc z boku mogłoby powiedzieć, że nasze życie zawodowe układa się świetnie, to my po prostu czujemy, że musimy dokonać zmiany, nawet jeśli miałoby to wywrócić do góry nogami nasze dotychczasowe życie (…)”

Wywiad z Katarzyną Zych, która stworzyła pierwsze na rynku bajki modułowe dla dzieci, założycielka Wydawnictwa Bajkopis.


Post has attachment
Ewa 10 lat temu rozpoczeła swoją przygodę z grafiką komputerową, by teraz przejść od jej biznesowego oblicza do świata Surface Pattern Designu. To właśnie w tej dziedzinie pozwala sobie na rozwinięcie swoich kreatywnych skrzydeł – bez ograniczeń i po swojemu. Uwielbia tworzyć, jest uzależniona od kreatywnego życia i kawy.

Post has attachment
„(…) Jakoś na V roku studiów stwierdziłam, że nie bardzo mi się podoba logopedia i przerzuciłam się na animację kultury.

Wytrwałam dwa lata. Wróciłam do logopedii po tym, jak od mojej opiekunki wolontariatu (na który chodziłam do szpitala na oddział rehabilitacyjny na IV i V roku studiów) usłyszałam: „Ten pacjent cię potrzebuje, więc nie wymyślaj, tylko zajmij się nim.” I wróciłam do logopedii (…)”


Post has attachment
„(…) Po 5 latach zdecydowałam się na pierwszą zmianę zawodową. Wiedziałam, czego już nie chcę robić, ale nie wiedziałam, co chciałabym robić. (…) W ostatniej pracy etatowej czułam się niespełniona. Zakres moich obowiązków przestał być spójny z tym, jak chciałam pracować i czym chciałam się zajmować. Pojawiła się frustracja.

Wtedy zrozumiałam, że mam dwa wyjścia: zostać tam i się wkurzać, że nie mogę się realizować i rozwijać albo odejść stamtąd i przynajmniej spróbować zająć się tym, o czym marzyłam”…


Post has attachment
"(…) Przy każdej zmianie pracy miałam zawsze ten sam powód – czułam, że to nie jest to, czym się chcę zajmować, że to nie jest moja droga. Jest wiele osób, które w takiej sytuacji będą Ci kazały cieszyć się tym, co masz, ale ja w życiu zawodowym chcę robić to, co naprawdę kocham, co mnie cieszy i daje mi radość. Jeśli akurat tego nie miałam, to szukałam dalej. (…)” 

Post has attachment
„(…) Wiele razy słyszałam: „po co Ci to?” czy „robisz niepotrzebne rzeczy”. Okazało się, że jestem silniejsza niż myślałam. Nie zrezygnowałam, a wbrew temu czego się obawiałam, krytyka jeszcze bardziej mnie motywowała. Chyba chciałam udowodnić innym, że to co robię ma sens.

Na szczęście dziś już wiem, że najważniejsze to ufać sobie i swojej intuicji. I się nie poddawać!”
Wait while more posts are being loaded