Profile cover photo
Profile photo
Polan Sp. z o.o. Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze
1 follower
1 follower
About
Polan Sp. z o.o. Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze's posts

Post has attachment
Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych hodowców, wykorzystujemy nowoczesne technologie i posiadamy zaplecze wysokiej jakości gruntów uprawowych. Dzięki temu uzyskaliśmy prawo do produkcji 103 odmian warzyw oraz 147 odmian kwiatów. Nasze nasiona cieszą się uznaniem i popularnością, polecamy - http://nasiona.pl/o-firmie/asortyment-2/. 
Photo

Post has attachment
Jesteśmy dumni ze wszystkich wyróżnień i nagród, które otrzymaliśmy. Są one potwierdzeniem jakości naszej pracy i napędzają nas do jeszcze lepszych osiągnięć. Do tej pory nasze odmiany warzyw aż 22 razy były odznaczane złotymi medalami na Międzynarodowych Targach Poznańskich POLAGRA PRO-HORTI. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj - http://nasiona.pl/o-firmie/wyroznienia-i-nagrody/. 

Post has attachment
Maj za oknami trwa w najlepsze, dlatego jeżeli jeszcze nie zasialiście Państwo swoich ogródków, to czas nadrobić zaległości. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór nasion warzyw oraz nasion kwiatów. Zapraszamy: http://esklep-nasiona.pl/content/10-oferta-nasiona-warzyw-owocow-i-kwiatow-narzedzia-i-materialy-ogrodnicze-. 
Photo

Post has attachment
Przypominamy, że nasz sklep firmowy znajdą Państwo w województwie małopolskim, w Krakowie. Dokładne dane lokalizacyjne umieszczone zostały na stronie internetowej: http://nasiona.pl/sklepy-firmowe/centrum-ogrodnicze-krakow/. Zapraszamy do odwiedzin i zakupów!
Photo

Wszystkich Państwa zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami produktów dostępnych w naszej ofercie: http://nasiona.pl/rynek-profesionalny/dokumenty-i-cenniki/. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zakupów!

Jesteście Państwo miłośnikami kuchni włoskiej? Jeżeli tak, to warto żebyście posiali w swoich ogrodach bazylię. Własnoręcznie wyhodowana ma o wiele intensywniejszy smak i zapach. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziecie aż pięć jej rodzajów. Zapraszamy: http://nasiona.pl/rynek-hobbystyczny/nasiona-kwiaty-i-ziola/.

Post has attachment
Należy pamiętać, że prawidłowo nawożone rośliny nie tylko bujniej rosną, ale i mniej chorują oraz obficiej kwitną. Jeżeli zależy Państwu na najwyższej jakości swoich plonów, to poza kupnem najwyższej klasy nasion (http://nasiona.pl/rynek-hobbystyczny/) warto również zainwestować w odpowiedni nawóz. 
Photo

Nasz asortyment to połączenie pasji i doświadczenia. Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych odmian roślin. Aktualnie w naszej ofercie znajdą Państwo ponad 140 odmian kwiatów oraz ponad 100 odmian warzyw. Zapraszamy do zakupów: http://nasiona.pl/oferta/.

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór nasion otoczkowych. Ich użycie polecamy przede wszystkim do siewu punktowego, ponieważ umożliwia ono szybkie i równe wschody. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://nasiona.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Dystrybucja sprzedaży naszych produktów obejmuje teren całej Polski. Główną siedzibę naszej firmy znajdą Państwo w Krakowie, ale posiadamy również oddziały zlokalizowane w Rzeszowie i Sochaczewie. Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego dostawcy nasion, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://nasiona.pl/oferta/.
Photo
Wait while more posts are being loaded