Profile cover photo
Profile photo
Polan Sp. z o.o. Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Ogórek gruntowy lubi gleby koloru ciemnego, łatwo nagrzewające się, przepuszczalne i próchniczne. Ogórek ma duże wymagania cieplne, dlatego druga połowa maja i początek czerwca to najlepszy czas na siew. Należy pamiętać o nawożeniu nawozami mineralnymi, w tym wapiennymi. Po więcej zaleceń uprawowych zapraszamy na naszą stronę internetową - http://nasiona.pl/rynek-profesionalny/zalecenia-uprawowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rukiew wodna to roślina należąca do rodziny kapustowatych. Liście i młode rośliny są jadalne. Rukiew jest uważana za jedną z najcenniejszych dla zdrowia roślin. Roślina ta jest bogata w jod i wiele różnych witamin. W ofercie posiadamy ponad 100 odmian warzyw, w tym także rukiew wodną - http://nasiona.pl/rynek-hobbystyczny/nasiona-warzyw-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szałwia lekarska pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego i jest rośliną leczniczą, o czym świadczy już jej nazwa. Salvus oznacza z łaciny zdrowie. Szałwia obniża poziom cukru we krwi, a także znakomicie działa na zmęczenie. Nasiona szałwii i innych ziół znajdą Państwo w naszej ofercie - http://nasiona.pl/rynek-hobbystyczny/nasiona-kwiaty-i-ziola/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcą się Państwo dowiedzieć, jakie odmiany najlepiej sadzić w maju? Nie wiedzą Państwo, jak odpowiednio pielęgnować rośliny? Zapraszamy do Centrum Ogrodniczego przy ul. Rydla 53/55 na kolejne DNI PORAD, które odbędą się w dniach 11-12 maja. Czekają na Państwa nasi eksperci i artykuły z naszej oferty - http://nasiona.pl/2018/04/26/centrum-ogrodnicze-zmieniamy-sie-dla-panstwa-2-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Państwa uprawa bobu? Teraz jest świetny czas, by rozpocząć sianie. Uprawa bobu z siewu po drugiej połowie maja da zbiór późnym latem. Bób Bartek z naszej oferty nie jest wrażliwy na przedplon, warto jednak pamiętać, by nie uprawiać bobu po sobie. Więcej zaleceń uprawowych zamieściliśmy pod tym linkiem - http://nasiona.pl/2016/07/15/bob-bartek-zalecenia-uprawowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcą Państwo rozpocząć uprawę kapusty z naszej oferty, warto poznać nasze zalecenia uprawowe. Najbardziej nadają się do uprawy gleby żyzne i o dużej zawartości próchnicy. Kapusta ma duże wymagania wodne, w związku z czym dobrze jest wybrać stanowisko o wysokiej pojemności wodnej. Więcej przydatnych informacji zamieściliśmy pod tym linkiem - http://nasiona.pl/rynek-profesionalny/zalecenia-uprawowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu z powodzeniem dobieramy rozwiązania, których celem jest uzyskanie najlepszych efektów uprawowych. Chcemy się dzielić zdobytą wiedzą, żeby Państwa hodowle rozwijały się jak najlepiej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zaleceniami uprawowymi, które zamieściliśmy na stronie internetowej - http://nasiona.pl/rynek-profesionalny/zalecenia-uprawowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze nasiona charakteryzuje wysoka jakość. Nieustannie staramy się o zwiększenie ich odporności i żywotności. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi hodowcami i specjalistami z zakresu produkcji oraz stosowania najnowszych technik jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu najlepsze nasiona kwiatów, nasiona warzyw oraz nasiona traw - http://nasiona.pl/rynek-hobbystyczny/nasiona-kwiaty-i-ziola/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta nasion obejmuje także kwiaty i zioła. Asortyment firmy POLAN to prawie 150 odmian kwiatów i 32 rodzaje ziół. Posiadamy rośliy jednoroczne, dwuletnie i wieloletnie. Wśród ziół znajdują się m.in. bazylia, czarnuszka siewna, koper włoski oraz melisa lekarska. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://nasiona.pl/rynek-hobbystyczny/nasiona-kwiaty-i-ziola/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cieszą nas wszystkie nagrody i wyróżnienia, ponieważ są dowodem na to, że swoją pracę wykonujemy dobrze i jesteśmy doceniani w kraju i za granicą. Na Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GREEN DAYS 2018 Nadarzyn otrzymaliśmy tytuł Kreatora Garden Trendów za serię nasion ANTYOKSYDANTY. Galerię zdjęć z tego wydarzenia mogą Państwo obejrzeć tutaj - http://nasiona.pl/2018/03/28/konferencja-warzywna-2/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded