Profile

Cover photo
זכותי - המומחים לזכויות רפואיות
28 followers|72,346 views
AboutPostsPhotos

Stream

 
אסון ורסאי כמעט ונשכח מליבה של החברה הישראלית. אחרי 15 שנים מבוזבזות, הוחלט כי חלק מקורבנות האסון יקבלו פיצוי כספי עד סוף השנה. מהם הסכומים? מדוע נמשך העניין זמן כה רב? תזכורת חשובה לאירוע טראומטי וכואב במיוחד
 ·  Translate
מדינת ישראל אמורה להעביר סכום של כ-120 מליון ש"ח לכל מאות נפגעי אסון ורסאי, הממתינים בסבלנות ובייאוש לקבלת כספי הפיצויים מאז 2001. באסון שהתרחש באולם אירועים בשכונת תלפיות בירושלים נהרגו 23 בני אדם ונפצעו למעלה מ-380. רק לאחרונה הודיעה המדינה לבית המשפט כי היא מסכימה לשלם את הפיצויים ל-428 ...
1
Add a comment...
 
מכתב התודה של אורן וליקין, שני לקוחות "זכותי" מהתקופה האחרונה, ריגש אותנו מאוד. רצינו לחלוק אותו אתכם. אלו בדיוק הרגעים שבגללם אנחנו קמים בבוקר והולכים לעבודה.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
אופס, טעות: הביטוח הלאומי ביצע גבייה כפולה, ויחזיר לפחות 25 מליון שקלים לגמלאים נכים. תביעה ייצוגית חושפת את הטעות של המוסד, אך עדיין לא ברור בדיוק כמה נכים אכן נפגעו ממנה.
 ·  Translate
האם הביטוח הלאומי גבה שלא בצדק דמי בריאות פעמיים מגמלאים נכים עובדים? בית המשפט המחוזי בלוד קבע שכן, ואילץ את המוסד לביטוח לאומי להחזיר 25 מיליון שקל שנגבה שלא כדין.
1
Add a comment...
 
אחד הסיפורים המקוממים ביותר שפורסמו על המוסד לביטוח לאומי בחודשים האחרונים הוא זה של התינוקת כרמל בוים, הסובלת ממחלה נדירה הדורשת השגחה מלאה מצד הוריה, אך לא מקבלת קצבת נכות מוגדלת כיוון שטרם הגיעה לגיל שלוש. העניין הגיע עד הכנסת, שם הבטיחו ח"כ קארין אלהרר ושר הרווחה כי חייב להימצא פתרון לעניין, אם לא דרך הגמשת מדיניות של הביטוח הלאומי, אז דרך שינויי חקיקה.
 ·  Translate
הביטוח הלאומי: "רק מגיל 3 נוכל לקבוע אם התינוקת תלויה לחלוטין באחרים". 14.03.2016. סיפורה המקומם של התינוקת כרמל בוים, שסובלת מגידול בראש אבל לא יכולה לקבל קצבת נכות מוגדלת, מפני שהיא עדיין לא בת שלוש. ח"כ קארין אלהרר: "אנחנו נשנה את החוק". תינוקת בת חצי שנה מקיבוץ עין דור אובחנה עם גידול נדיר ...
1
Add a comment...
 
"לפני כמה חודשים פניתי לחברת ״זכותי״ שיעזרו לי עם הבירוקרטיה עקב נכותה של אשתי. נתנו לי יעוץ ועשיתי את מה שאמרו לי. אשתי קבלה קצבת נכות מהביטוח הלאומי שקודם נדחתה. היום אמרו ב״זכותי״ שאני לא חייב להם דמי טירחה כי ס״כ מה שהם עשו זה לעדכן את המידע בביטוח הלאומי. דבר שבפניות שלי לביטוח הלאומי לא התייחסו אליו. 
אני מתרגש מההתייחסות האנושית והאדיבות של העובדים בחברת ״זכותי״ ומודה להם מאוד".
כך כתב עלינו רוברטו מיטלפונקט, וגם אנחנו מתרגשים, זו האמת.
 ·  Translate
מכתבי תודה. מכתבי תודה אלו, שנכתבו על ידי מגוון לקוחות "זכותי" מכל רחבי הארץ, ולאורך השנים 2008-2015, מתעדים את ההערכה, המחמאות והאהבה שאנחנו מקבלים מן האנשים שלהם אנו נותנים שירות מכל הלב, עד הסוף, בלי פשרות. המכתבים שפורסמו כאן הועלו באישורם המלא של כותביהם, ובשמם המלא.
1
Add a comment...
 
עובד יצא באמצע יום עבודה לתפילת ערבית אך נפל בדרכו לבית הכנסת.
הביטוח הלאומי סירבו להכיר בו כנפגע עבודה. 
מה פסק בית המשפט?
 ·  Translate
סוכן נסיעות שנפצע בדרך לבית כנסת הוכר כנפגע עבודה. 15.10.2015. סוכן נסיעות יצא ממקום עבודתו במהלך היום להפסקת תפילת ערבית, אך המוסד לבית לאומי סרב להכיר בפציעתו כתאונת עבודה, בתואנה שהפסקה לתפילה היא אינה הפסקה סבירה במהלך יום עבודה. הנפגע פנה לבית משפט. בנובמבר 2011, סוכן נסיעות יצא ממשרדו אשר ...
1
Abu Ali's profile photo
Abu Ali
 
أفلام إباحية 
 ·  Translate
Add a comment...
 
האלופה במיל' אורנה ברביראי היא אחת המועמדות האפשריות לתפקיד מנכ"ל המוסד לביטוח לאומי הבא, לאחר פרישתו של פרופ' שלמה מור יוסף בעוד כ-3 חודשים. רוצים להגיש מועמדות? יש לכם זמן עד ה-28 בנובמבר. ומהם האתגרים העומדים בפני המנכ"ל הבא?
 ·  Translate
מי יהיה המנכ"ל החדש של המוסד לביטוח לאומי? 07.11.2016. פרופ' שלמה מור יוסף יסיים את כהונתו בעוד כ-3 חודשים, ומנכ"ל משרד הרווחה יעמוד בראש ועדת איתור לתפקיד המנכ"ל הבא של הביטוח הלאומי. מי מועמד ומה חשיבות התפקיד? המנכ"ל הנוכחי של המוסד לביטוח לאומי כבר סיים את כהונתו בת ארבע השנים לפני חצי שנה.
1
Add a comment...
 
זה מאוד לא נעים לראות סניף סגור: כך נראה המוסד לביטוח לאומי היום, כאשר דלתותיו נעולות ואין בו קבלת קהל. הסיבה: אין שוטרים, ועובדי המוסד לא מוכנים להסתפק במאבטחים. האם מבוטחי המוסד צריכים לסבול בגלל המחדל?
http://goo.gl/usYggH


 ·  Translate
1
Add a comment...
 
לא תהיה קבלת קהל בסניפי הביטוח הלאומי, מבטיחים העובדים שגילו כי המדינה הולכת להוציא מן הסניפים את השוטרים שאמורים להגן עליהם מפני אלימות הפונים.
אם אכן ייסגרו סניפים לקבלת קהל, זה יקרה כבר בימים הקרובים, אלא אם כן יימצא פתרון עם המשטרה והממשלה לבעיית האבטחה בביטוח הלאומי.
 ·  Translate
עובדי הביטוח הלאומי: בלי שוטרים במדים, הסניפים לא יקבלו קהל. 23.03.2016. לאחר שמפכ"ל המשטרה הודיע על הוצאת כל השוטרים מסניפי המוסד לביטוח הלאומי, הודיע הוועד הארצי של עובדי הביטוח הלאומי כי בכל סניף בו לא יוצב שוטר, תיסגר קבלת הקהל באותו סניף. היועץ המשפטי לממשלה קבע כי המשטרה יכולה להפעיל ...
1
Add a comment...
 
טענה חריגה לאפליה על רקע השמנת-יתר הגיעה לדיון משפטי ארוך ומכאיב עד בג"ץ: ועדת העררים של הביטוח הלאומי דחתה בקשה של נפגעת תאונת עבודה רפואית וציינה בהחלטתה כי מדובר ב"אשה כבדת גוף", "בעלת השמנת יתר חולנית", וכי התאונה שארעה לה הנה "חבלה סתמית". הנפגעת טענה לאפליה רקע משקל וביקשה להעביר את הדיון לוועדה בהרכב אחר. לאחר הליכים של כשנתיים וחצי שהגיעו אף לבית המשפט העליון, לא קיבלה התובעת מענה: נקבע כי לא מדובר באפליה, ועניינה יוחזר לאותה הוועדה.

 ·  Translate
ועדת העררים של הביטוח הלאומי דחתה בקשה של נפגעת תאונת עבודה רפואית וציינה בהחלטתה כי מדובר באשה כבדת גוף, בעלת השמנת יתר חולנית, וכי התאונה שארעה לה הנה חבלה סתמית.
1
Add a comment...
 
למי שהחמיץ את חדשות הביטוח הלאומי מהחודש האחרון, יש לנו כמה סיפורים מעניינים לכל אזרח ישראלי שאיכפת לו: נתונים מדאיגים מדו"ח העוני האחרון, עובד הביטוח הלאומי שהורשע בשוחד, דמי מזונות שלא הגיעו ליעדם, אישה בהריון שנשללה ממנה גמלת שמירת הריון שלא בצדק, אחות בבי"ח שגילתה שהביטוח הלאומי לא מכיר במחלתה, ותובנות של משפחה פגועת-סרטן
 ·  Translate
חדשות ביטוח לאומי - דצמבר 2015. 29.12.2015. העוני ממשיך להכות בחברה הישראלית, שוחד בביטוח הלאומי, מזונות שלא שולמו, שלילת גמלת שמירת היריון, אחות בבית חולים שנפגעה בעבודתה, תלאותיו של חולה סרטן ועוד סיפורים שהמוסד לביטוח לאומי לא רוצה שתדעו עליהם ...
1
Add a comment...
 
מבקר המדינה מותח היום ביקורת קשה על רשות המסים בדו"ח השנתי שלו.
תחת הכותרת "הפסדים הנגרמים לציבור השכירים בשל גביית מס ביתר", נקבע באופן חד משמעי: "הרשות גבתה מס ביתר בהיקף כספי המוערך בכמה מיליארדי ש"ח לאורך השנים. הרשות לא יזמה להחזיר סכומים אלו, ולא הודיעה על כך לאזרחים".
קראו באומץ את הכתבה - כך שוב הפסדנו כספים המגיעים לנו.
 ·  Translate
רשות המסים גבתה מס ביתר בהיקף כספי המוערך בכמה מיליארדי ש"ח לאורך השנים, כך נקבע בדו"ח השנתי 66א של מבקר המדינה. רשות המסים גם לא יזמה להחזיר סכומים אלו, ולא הודיעה על כך לאזרחים.
1
Add a comment...
Story
Tagline
סובל מבעיה רפואית? נפצעת? התקשר כוכבית 5520 למומחים של זכותי, ותגלה כמה כסף מגיע לך.
Introduction

עם "זכותי", המומחים בזכויות רפואיות, יש לך מענה מלא לבעיותיך הרפואיות מול ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ומשרד הבריאות. 

צוות חברת "זכותי" מתמחה בסיוע ללקוחותיה להשיג את מלוא זכויותיהם מול המוסדות עקב מחלות, ליקויים, נכויות, פגיעות, פציעות, תאונות ובעיות רפואיות אחרות.

התקשרו עכשיו 5520* מכל טלפון, או צרו קשר באתר zhuti.co.il.

Contact Information
Contact info
Phone
*5520, 03-7119628
Fax
03-624-0369
Address
תל אביב: בית מיקרודף, דרך השלום 2 (פינת יגאל אלון) מיקוד: 67892 ירושלים: בניין מגדל העיר (קומה 10) רחוב בן יהודה 34. חיפה: קניון סינמול (Cinemall) / לב המפרץ - קומה 3.