Profile

Cover photo
זכותי - המומחים לזכויות רפואיות
13 followers|49,484 views
AboutPostsPhotos

Stream

 
עובד מחסן תבע פיצויים כעשור לאחר ששער ברזל נפל על רגלו. האם התביעה התיישנה או שקיבל פיצויים?
 ·  Translate
עובד מחסן נפצע ברגלו משער ברזל ותבע פיצויים עשור לאחר מכן. 16.08.2015. עובד מחסן שעבד בעבור חברת "קווים מערכות תחבורה" ב-2004, בהיותו בן 18, נפגע ברגלו לאחר שנפל עליו שער ברזל בעת שפרק סחורה ממשאית. בעקבות אותה תאונת עבודה התובע אושפז ונאלץ לעבור ניתוח ברגלו, אשר בעקבותיו נאלץ לעבור ניתוח נוסף.
1
Add a comment...
 
נשאר בצמרת: המוסד לביטוח לאומי ממשיך להיות הגוף המוביל במספר התלונות נגדו, לפי דו"ח נציבות תלונות הציבור לשנת 2014. מתוך 1,218 נושאים שעלו בתלונות נגד הביטוח הלאומי, 140 נמצאו מוצדקים, ב-486 הופסק הטיפול, 143 נדחו על הסף ו-522 נמצאו בלתי מוצדקים. 

כדאי לקרוא כמה מן הסיפורים המופיעים בדו"ח, כמו למשל מתלונן יהודי שומר מצוות שהוזמן לועדה רפואית ביום שישי ב-16:00,  או מקבל קצבת הזיקנה שהביטוח הלאומי דרש ממנו פרטים על תשלומי הפנסיה שלו, אף שהמידע לא היה דרוש כלל לתביעתו.
 ·  Translate
תלונות הציבור נגד המוסד לביטוח לאומי ב-2014. 12.07.2015. נשאר בצמרת: המוסד לביטוח לאומי ממשיך להיות הגוף המוביל במספר התלונות נגדו, לפי דו"ח נציבות תלונות הציבור לשנת 2014. מתוך 1218 נושאים שעלו בתלונות נגד הביטוח הלאומי, 140 נמצאו מוצדקים, ב-486 הופסק הטיפול, 143 נדחו על הסף ו-522 נמצאו בלתי ...
1
Add a comment...
 
מנהלת חנות נפצעה כאשר דלת העסק התנפצה בעת סגירת החנות.
האם על המעסיק לשלם פיצויים?
 ·  Translate
מנהלת חנות נפצעה כאשר דלת החנות התנפצה ותקבל פיצויים ממתקין הדלת. 22.06.2015. אורה רוש עבדה כמנהלת חנות במשך כשנה. ב-2008, בהיותה לבד בחנות, סגרה את דלתות הכניסה שהיו עשויות מזכוכית. בעת סגירתן, קרסה דלת ההזזה השמאלית והתנפצה. את מירב הפגיעה ספגה רוש בידה השמאלית, ונקבעה לה נכות אורטופדית בשיעור ...
1
Add a comment...
 
"את הסיבה לכאב שלי לא תוכלו למצוא בבדיקות דם, וגם לא בצילומי רנטגן, זה יותר מורכב מזה. אתם תסתכלו עלי ולא תבינו למה לפעמים אני הולכת לאט ולמה המדרגות הן השטן מבחינתי. אתם עלולים לחשוב שאני "עצלנית", ושאני בוחרת לא להתאמץ. אבל אתם לא תראו את הבקרים שאני נלחמת לקום מהמיטה, או את הימים שבן זוגי צריך לעזור לי להתלבש כי אני לא מצליחה להרים את הידיים מרוב כאב".

קראו את וידויה המרגש של הדס, חולת פיברומיאלגיה, לרגל יום המודעות הבינלאומי למחלה, שמתקיים כל שנה ב-12 במאי.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
עובד מפעל התבקש על ידי מעסיקיו לעזור בפתיחת צנצנות זכוכית, דבר שאינו חלק מעבדתו השגרתית, ואחת מהן התנפצה בידו בתאונת עבודה. היכנסו על מנת לגלות האם העובד או המפעל אשם בתאונה.
 ·  Translate
צנצנת זכוכית נשברה בידיו של עובד בעת שעזר לחבריו לפתוח אותה. העובד נפצע ונקבעה לו נכות תפקודית בשיעור של 14% ונכות צמיתה בשיעור של 19%. בית משפט השלום בחיפה קבע כי המפעל אחראי לתאונה מכיוון שהעובד לא קיבל הדרכה ומכיוון שמנהל העבודה הורה על העובד לעזור על אף שלא היה מדובר בחלק מעבודתו השגרתית ...
1
Add a comment...
 
פועל ללא אשרת עבודה נפגע בתאונת עבודה כאשר נפלו עליו לוחות זכוכית.
היכנסו לגלות האם היותו עובד לא חוקי השפיע על סכום הפיצויים שקיבל.
 ·  Translate
פועל נפגע מלוחות זכוכית שנפלו בתאונת עבודה ופוצה במיליון ש"ח. 29.03.2015. פועל ללא אשרת עבודה במפעל שוויקי אס.ג'י.אי תעשיות זכוכית נפגע בתאונת עבודה בעת שנפלו עליו לוחות זכוכית. עקב העובדה שלא היה לפועל אישור עבודה, סכום הפיצויים פחת ועמד על מיליון ש"ח. בעת שהרים לוחות זכוכית כבדים יחד עם פועלים ...
1
Add a comment...
In their circles
3 people
Have them in circles
13 people
‫محمود محمد‬‎'s profile photo
Uri Breitmann's profile photo
‫רפאל כהן‬‎'s profile photo
Alla Yak's profile photo
Hamza Grefat's profile photo
‫ארצי-בתפוצת מייל ביטחון‬‎'s profile photo
Yuliya Davidov's profile photo
Elroy Shukrun's profile photo
‫סכיזופרניה‬‎'s profile photo
 
לאחר שבקשתו להיות מוכר כנפגע עבודה על ידי הביטוח הלאומי נדחתה, פנה שלמה ברזני לבית הדין לעבודה, עקב פגיעה בעין מגוש טיח שנפל מהתקרה.
האם בית המשפט פסק כי הוא אכן נפגע עבודה?
 ·  Translate
במהלך עבודה נפגע שלמה ברזני בפניו מטיח שנפל מהתקרה. ברזני הגיש לביטוח הלאומי תביעה לקבלת דמי פגיעה בגין תאונת עבודה, אך נדחה בתואנה כי אין קשר בין הקרע ברשתית ממנו הוא סובל לבין האירוע. עקב כך, ערער ברזני לבית הדין האזורי לעבודה.
1
Add a comment...
 
עובדת עברה תאונת עבודה באשמת כלבו של מעסיקה - על מי האחריות?
 ·  Translate
עובדת נדחפה על ידי כלבו של מעסיקה ותזכה בפיצויים של כ-375 אלף ש"ח. 30.06.2015. בעל חנות רהיטים הביא את כלבו לבית העסק בקביעות. בוקר אחד, כאשר עובדת באחד מימיה הראשונים בעבודה נכנסה לחנות, הכלב זינק לעברה , דחף אותה והיא נפלה. בתחילה היה נראה כי העובדת סובלת משבר בירך ימין בלבד, בנוסף לחבלות קלות ...
1
Add a comment...
 
עוברת אורח מעדה בסמוך לאתר בנייה של הרכבת הקלה ותבעה את עיריית ירושלים וזכיינית הפרויקט לקבלת פיצויים. השאלה המרכזית שעלתה בבית המשפט הייתה שאלת האחריות. מי נקבע כאשם באותה תאונת עבודה?
 ·  Translate
נפילה ברחוב ליד אתר בניית הרכבת הקלה זיכתה בפיצויים על סך 185 אלף ש"ח. 31.05.2015. אישה נפלה ב-2009 ברחוב סמוך לרחוב בו התבצעו עבודות של הרכבת הקלה בירושלים ועקב כך תבעה את חברת "סיטיפס", זכיינית הפרויקט, ועיריית ירושלים. האישה, צילה קריחלי, נחבלה בברך שמאל ובמפרק ימין.
1
Add a comment...
 
בעל עסק עצמאי סבל מאירוע מוחי לאחר קריאת אימייל בענייני עבודה. לאחר שלא הוכר כנפגע עבודה על ידי הביטוח הלאומי, הוא פנה לבית משפט.
האם האירוע הוכר כתאונה עבודה?
 ·  Translate
שבץ מוחי שנגרם עקב קריאת אימייל הוכר כתאונת עבודה. 27.04.2015. משה לרמן, בעל עסק עצמאי סבל משבץ מוחי לאחר שקרא הודעת דואר אלקטרוני בה בוטלה הזמנה שגרמה לנזק משמעותי לחברתו. לאחר שהמוסד לביטוח לאומי לא הכיר באירוע המוחי כתאונת עבודתו, פנה לרמן לבית משפט. לרמן, עולה מארה"ב, הקים עסק לממכר רישיונות ...
1
Add a comment...
 
"דרושה רפורמה מקיפה בכל הנוגע למוסד לביטוח לאומי. רפורמה זו נדרשת לא רק בחוק הבסיסי לאורו מופעל המוסד לביטוח לאומי אלא גם בכל הנוגע לחקיקה הנוגעת לקצבאות המוענקות על ידי המוסד, לנוהלי העבודה הפנימיים שלו, לתפקודה של מועצת המוסד ושלל גורמים אחרים הנוגעים באופן ישיר ועקיף לחובתה של מדינת ישראל להעמיד רשת ביטחון סוציאלית ראוייה ויעילה לאזרחיה".

"היום כבר ברור כי ההגנה שמספקת המדינה לאוכלוסיות המוגדרות כמעמד הבינוני, וקל וחומר לאוכלוסיות החיות בעוני, הולכת ומצטמקת".

עמותת "ידיד" פירסמה דו"ח מקיף ויסודי על המוסד לביטוח לאומי - כדאי לקרוא את ההמלצות לתיקון רשת הביטחון הסוציאלי של ישראל.
 ·  Translate
כשלי המוסד לביטוח לאומי - דו"ח מיוחד של עמותת "ידיד". 30.03.2015. עמותת "ידיד" הציגה במסיבת עיתונאים שהתקיימה ב-29 למרץ 2015 דו"ח מיוחד מטעמה המציג כשלים וחסמים רבים של המוסד לביטוח לאומי הנובעים ממספר גורמים שונים: חקיקה ומקבלי ההחלטות, מבנה המוסד והתנהלות המוסד. בנוסף, הדו"ח מציע שורה של ...
1
Add a comment...
 
מאבק של עובד על הכרה בהפרעת דחק פוסט טראומטית כתאונת עבודה הגיעה לבית משפט. היכנסו על מנת לגלות מה הוחלט בפסק הדין.
 ·  Translate
פגיעה פוסט טראומטית הוכרה כתאונת עבודה. 16.03.2015. במהלך עבודתו, עובד בחברת "טורבין ג'ט" המייצרת טורבינות גז ולהבי טורבינות, נכווה בידו. בנוסף לפגיעה הפיזית, העובד ביקש שיכירו בפגיעה הנפשית שספג, הפרעת דחק פוסט טראומטית. מומחה מטעם בית המשפט האזורי לעבודה בחיפה התבקש להחליט האם קיים קשר בין ...
1
Add a comment...
People
In their circles
3 people
Have them in circles
13 people
‫محمود محمد‬‎'s profile photo
Uri Breitmann's profile photo
‫רפאל כהן‬‎'s profile photo
Alla Yak's profile photo
Hamza Grefat's profile photo
‫ארצי-בתפוצת מייל ביטחון‬‎'s profile photo
Yuliya Davidov's profile photo
Elroy Shukrun's profile photo
‫סכיזופרניה‬‎'s profile photo
Contact Information
Contact info
Phone
*5520, 03-7119628
Fax
03-624-0369
Address
בית מיקרודף, דרך השלום 2 (פינת יגאל אלון) מיקוד: 67892
Story
Tagline
סובל מבעיה רפואית? נפצעת? התקשר כוכבית 5520 למומחים של זכותי, ותגלה כמה כסף מגיע לך.
Introduction

עם "זכותי", המומחים בזכויות רפואיות, יש לך מענה מלא לבעיותיך הרפואיות מול ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ומשרד הבריאות. 

צוות חברת "זכותי" מתמחה בסיוע ללקוחותיה להשיג את מלוא זכויותיהם מול המוסדות עקב מחלות, ליקויים, נכויות, פגיעות, פציעות, תאונות ובעיות רפואיות אחרות.

התקשרו עכשיו 5520* מכל טלפון, או צרו קשר באתר zhuti.co.il.