Profile

Cover photo
Nestlé - Zdrowy Start w Przyszłość
98 followers|4,444,061 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Mamo, Tato chcecie urozmaicić dietę Waszego Maluszka?
Zapraszamy Was do testowania kaszek gryczanych Nestlé. Wystarczy, że zarejestrujecie się na naszej stronie, by wypróbować NOWOŚĆ :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Czy wiecie, że kaszka Nestlé JUNIOR to pełnowartościowy posiłek dla roczniaka, który wspomaga naukę gryzienia dzięki zawartości większych kawałków owoców? :) Mniam!

https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/nestle-kaszki-mleczne-junior
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Odkryjcie ciekawe połączenia nowych warzywnych smaków w bezmięsnych daniach Gerber Polska! <3

http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/zywienie-juniora
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Schemat żywienia niemowląt zaleca podawanie kaszek w trakcie rozszerzania diety Maluszków <3 Spróbujcie nowych kaszek gryczanych Nestlé!

http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/kaszki-gryczane-nestle
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Nestlé Sinlac to pełnowartościowy posiłek, do którego nie trzeba dodawać mleka, ponieważ wszystkie niezbędne Maluszkowi składniki są w nim zawarte <3 U starszych dzieci sprawdzi się z dodatkiem kawałków jabłuszka :)

https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/nestle-sinlac-na-wyjatkowe-potrzeby-0
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Pierwsze bezglutenowe kleiki ryżowe i kukurydziane łagodnie wprowadzą dziecko w świat nowych smaków i konsystencji :)

https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/nestle-kleiki
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Kaszki gryczane Nestlé dostarczają ponad 50% dziennego zapotrzebowania dziecka na żelazo, które jest ważne dla rozwoju jego mózgu!

https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/kaszki-gryczane-cenne-uzupelnienie-diety-dziecka-0
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Wiecie, że kasze to ważny element diety dziecka? :) Schemat żywienia niemowląt zaleca podawanie kaszek (np. gryczanych Nestlé) w trakcie rozszerzania diety Maluszków.

http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/kaszki-gryczane-nestle
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Dzieci lubią to, co chrupkie! Dlatego tak smakują im Miśkopty <3 Pamiętajcie, że pieczywo możecie wprowadzić do diety dziecka już po 7 miesiącu życia :)

https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/nestle-miskopty
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
W kaszkach gryczanych Nestlé znajdziecie żelazo oraz jod, które odgrywają istotną rolę w rozwoju poznawczym Maluszków <3

https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/kaszki-gryczane-cenne-uzupelnienie-diety-dziecka-0
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Kaszki mleczno-gryczane Nestlé zawierają ALA (Omega3) – kwas alfa-linolenowy niezbędny nienasycony kwas tłuszczowy, który przyczynia się do rozwoju mózgu i tkanek nerwowych.

https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/kaszki-gryczane-cenne-uzupelnienie-diety-dziecka-0
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jest bogatym źródło witamin z grupy B, a także magnezu, potasu i cynku. Co to takiego? :) Podpowiemy, że to nasza NOWOŚĆ, w której znajduje się składnik, który powinien być obecny zarówno w w menu maluchów jak i rodziców.

https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/kaszki-gryczane-cenne-uzupelnienie-diety-dziecka-2
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
ABC żywienia malucha :) Pamiętaj, że sposób, w jaki będziesz odżywiać malucha, zaprogramuje jego nawyki żywieniowe na długie lata, nawet na dorosłe życie.
Introduction
Program Nestlé Nutrition Zdrowy Start w Przyszłość powstał, by promować wśród młodych rodziców wiedzę dotyczącą prawidłowego żywienia dzieci.


Ważne informacje dla przyszłych matek: karmienie piersią zapewni Twojemu dziecku najlepsze odżywianie oraz ochronę przed chorobami. Mleko matki w zupełności wystarcza większości niemowląt przez pierwsze 4-6 miesięcy życia. Wiele matek po upływie 6 miesięcy nadal karmi piersią oraz podaje niemowlętom inne pokarmy. Aby uzyskać informacje na temat karmienia piersią, należy skontaktować się z lekarzem. Częste karmienie jest najlepszym sposobem na utrzymanie laktacji i dostarczenia odpowiedniej ilości mleka. dobrze zbilansowana dieta - zarówno podczas ciąży, jak i po porodzie - również pomaga utrzymać odpowiednia ilość pokarmu. Porada dla matek pracujących: Twoje dziecko może korzystać z dobrodziejstw pokarmu z piersi, nawet gdy musisz pracować. Częściowe karmienie piersią jest lepsze niż karmienie wyłącznie butelką. Należy karmić nawet wtedy, gdy zalecane jest podawanie innych pokarmów. Przed wyjściem z domu rano i po powrocie z pracy nakarm niemowlę piersią. stosując dietę mieszaną przed podaniem innych pokarmów zawsze najpierw podaj dziecku pierś. Pamiętaj: pokarm z piersi jest najlepszym i najbardziej ekonomicznym pokarmem dla Twojego dziecka. Korzystaj z porad: podawania pokarmów, które nie są przeznaczone dla niemowląt, może być szkodliwe. Niepotrzebne wprowadzanie częściowego karmienia butelką lub innych pokarmów i napojów może mieć negatywny wpływ na karmienie piersią. Zanim wprowadzi się pokarmy inne niż pokarm z piersi, należy skontaktować się z lekarzem. Stosowanie substytutów mleka matki: jeżeli lekarz zaleci pokarmy uzupełniające lub zastępujące karmienie piersią w pierwszych 4-6 miesiącach życia dziecka należy zawsze zastosować mleko dla niemowląt, które odpowiada przyjętym normom jakościowym. Prawidłowo stosowane, zaspokaja potrzeby żywieniowe Twojego dziecka w łatwo przyswajalnej formie. Jeżeli Twoje dziecko jest karmione wyłącznie butelką, potrzebna mu będzie więcej niż jedna puszka (400 g) na tydzień. Przed podjęciem decyzji o stosowaniu  mleka dla niemowląt należy wziąć pod uwagę możliwości finansowe rodziny. Kiedy niemowlę będzie wystarczające duże, możesz zastąpić butelkę kubeczkiem. Ponieważ niemowlęta rozwijają się w różnym tempie, pracownicy służby zdrowia powinni poinformować matkę w odpowiednim momencie, od kiedy jej dziecko powinno zacząć otrzymywać pokarmy uzupełniające.

Contact Information
Contact info
Email