Profile

Cover photo
parax web
Works at پاراکس وب
Attends Islamic Azad University
Lived in تهران
235 followers|31,819 views
AboutPostsPhotosVideos+1's

Stream

parax web

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

parax web

Shared publicly  - 
 
نباید های موتورهای جستجو
از چه كارهائي بايد اجتناب كنيم تا سايت ما در ليست سياه موتورهاي جستجو قرار نگيرد و بلوكه نشود.
سايت دوقلو : سايتهای دوقلو به سايتهائي گفته مي شوند كه محتواي يكساني دارند اما آدرس دسترسی به آنها متفاوت است. استفاده از دو آدرس با محتواي يكسان يكي از روشهائي است كه تعدادي از سايتها يا مشاوران سايتها براي بالا بردن رتبه سايت استفاده مي كنند. استفاده از اين روش مي تواند باعث بلوكه شدن كل سايت شما بشود. 
مخفي سازي تعدادي از سايتها با استفاده از صفحاتي كه براي موتورهاي جستجو بهينه شده اند ولي محتواي چنداني براي كاربران سايت ندارند: بعنوان صفحات ورودي استفاده مي كنند. اين صفحات براي معرفي سايت به موتورهاي جستجو استفاده مي شوند در حاليكه صفحات اصلي سايت براي بازديدكنندگان متفاوت هستند. اين صفحات بطور خودكار توسط موتورهاي جستجو در سايت تشخيص داده شده و در كوتاه مدت باعث كاهش رتبه سايت و در بلند مدت باعث بلوكه شدن سايت خواهد شد.
متون غير قابل مشاهده : استفاده از متون غیر قابل مشاهده هم يكی از روشهای نادرست برای بالا بردن رتبه سايت در موتورهاي جستجو است. در اين روش متوني را كه از نظر محتوائي نبايد در صفحه نشان داده شود را با رنگ پس زمينه در صفحه سايت قرار مي دهند. اين متون عموما به گونه اي هستند كه بصورت عادي مي توانند باعث افزايش رتبه سايت در موتورهاي جستجو شوند. اما بدليل اينكه روش ارائه ( غير قابل مشاهده بودن) روش غير قابل قبول موتورهاي جستحو است، توسط روباتهاي موتور جستجو تشخيص داده شده و باعث كاهش رتبه و در نهايت بلوكه شدن سايت مي شود.
اقدام به ثبت سايت به مقدار زياد : اقدام به ثبت يك سايت يك صفحه اي از سايت با تكرار زياد هم مي تواند دليلي بر بلوكه شدن سايت باشد. در 24 ساعت نبايد به دفعات زيادي اقدام به ثبت يك سايت كرد. بعضي از موتورهاي جستجو زمان 30 روز را براي فاصله بين دفعات ثبت سايت در نظر مي گيرند. بنابراين براي سايتهائي كه اين قانون را نقض مي كنند، مشكلاتي در اين موتور جستجو پيش مي آيد. توصيه مي شود قبل از اقدام به ثبت سايت خود در موتور جستجو حتما بخش مربوط به قوانين آنرا مطالعه كنيد تا با اين مشكل مواجه نشويد.
استفاده از كلمه هاي كليدي نامربوط : استفاده از كلمه هاي كليد نامربوط به محتواي سايت نيز مي تواند دليلي بر پائين بودن رتبه سايت در موتورهاي جستجو باشد. استفاده از محتواي صفحه وب بعنوان كلمات كليدي مي تواند باعث بلوكه شدن سايت شود. منطقي ترين روش اين است كه تعدادي كلمه كليدي مرتبط با محتواي صفحه در بخش كلمات كليدي قرار گيرد
اقدام به ثبت سايت بصورت خودكار : تعدادي از سايتهاي اينترنتی پيشنهاد ثبت سايت شما در تعداد زيادی از موتورهای جستجو را مي دهند، استفاده از اين روش هم مي تواند تاثير منفی در رتبه سايت شما داشته باشد. در صورت تداوم اين عمل مي توان انتظار بلوكه شدن كل سايت در موتور جستجو را هم داشت. البته اين مسئله بيشتر در مورد موتورهای جستجوی مادر صدق می كند.
صفحات ورودي : منظور صفحاتی هستند كه محتوای زيادی برا بازديدكنندگان شما ندارند اما براي موتورهاي جستجو بهينه شده اند. اين صفحات به گونه اي طراحي شده اند كه بصورت خودكار يا دستي بازديدكنندگان را به صفحات بعدی در سايت راهنمائی میكنند. استفاده از اين صفحات را مي توان با تكنيكهايی از ديد بازديدكنندگان پنهان كرد اما از ديد موتورهاي جستجو و روباتهای آن پنهان نمانده و براي كل سايت ايجاد مشكل مي كند.
استفاده از وب سايتهای رايگان : استفاده از وب سايتهاي رايگان مي تواند دليل بر كم بودن رتيه يك سايت عليرغم استفاده از تمام تكنيكهاي بهينه سازي باشد. زماينهائي كه سايتهاي رايگان در دسترس نيستند، بدليل اينكه مثلا پهناي باند در نظر گرفته شده براي ماه مصرف شده است، باعث كاهش رتبه سايت مي شود. البته اين اتفاق مي تواند بر روي سرويسهاي ارزان هم رخ بدهد. اگر در زماني كه روبات موتور جستجو به سايت شما مراجعه مي كند، سايت شما در دسترس نباشد ، تاثير زيادي در كاهش رتبه سايت شما خواهد داشت. به همين دليل استفاده از سرويسهاي ارزان يا رايگان را براي سايتهاي حرفه اي ، مقرون به صرفه نيست.
مشكل ارائه خدمات میزبانی وب : اگر از همه روشهاي گفته در طراحي سايت خود اجتناب كرديد و بازهم مشاهده كرديد كه سايت شما بعد از گذشت چند ماه در موتورهاي جستجو وجود ندارد، احتمالا مشكل از سرويس هاستينگ شماست. گاهي اتفاق مي افتد كه يك موتور جستجو يك آدرس آي پي را بلوكه مي كند. در اين حالت كليه سايتهائي كه از آن آي پي استفاده مي كنند هم دچار مشكل مي شوند. اين اتفاق بيشتر براي هاستينگهائي مي افتد كه با استفاده از برنامه هاي خودكار سايتهاي خود را در موتورهاي جستجو و با روشهاي غير مجاز ثبت مي كنند.
تمام اقداماتی که بخواهیم به صورت غیر عادی برای افزایش رنک و بازدید سایت خود انجام دهیم میتواند منجر به اتفاقاتی ناخوشایند برای وب سایت ما گردد، حتی در برخی موارد این اتفاقات ناخوشایند ممکن است منجر به بلاک شدن دامنه ی ما شوند
یادمان باشد موتورهای جستجو هوشمند تر از آن هستند که ما فکر میکنیم پس یهتر است به جای راهی برای دور زدن آنها ، استاندارد هایی را که آنها میخواهند در طراحی وب سایت خود رعایت کنیم
کارشناسان پاراکس وب آماده پاسخگویی به سوالات شما سروران ارجمند هستند
 ·  Translate
1
Add a comment...

parax web

Shared publicly  - 
 
شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی نرم افزار اندروید، طراحی سایت،طراحی نرم افزار تلفن همراه، با هدف ارئه خدمات نوین شروع به فعالیت نموده ، هم اکنون پاراکس وب یکی از قدرتمند ترین و تخصصی ترین شرکت ها در حوزه تولید و طراحی نرم افزار اندروید و طراحی سایت در ایران می باشد
1
Add a comment...

parax web

Shared publicly  - 
 
**
قابل توجه کلیه مشتریان محترم تخفیف ویژه خدمات طراحی وب سایت 5 الی 15 درصد از تاریخ 15 دی الی 22 بهمن 1393 پاراکس وب 02188350351 02188350352 sales@paraxweb.com
 ·  Translate
1
Add a comment...

parax web

Shared publicly  - 
 
**
بازدید حجت الاسلام دسمی معاون تعلیم وتربیت سازمان بسیج مستضعفین از غرفه
پاراکس وب در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی
 ·  Translate
بازدید حجت الاسلام دسمی معاون تعلیم وتربیت سازمان بسیج مستضعفین از غرفه پاراکس وب در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی
1
Add a comment...

parax web

Shared publicly  - 
 
قابل توجه کلیه مشتریان محترم
تخفیف ویژه خدمات طراحی وب سایت
5 الی 15 درصد
از تاریخ 15 دی الی 22 بهمن 1393
پاراکس وب
02188350351
02188350352
sales@paraxweb.com
 
 ·  Translate
1
Add a comment...

parax web

Shared publicly  - 
 
بررسی ضعف های سیستم رایگان وردپرس
در اینترنت پر است از وب سایت‌هایی ارزان قیمت‌تر که توسط سیستم‌های آماده نظیر وردپرس ، دروپال ، جوملا و .... طراحی شده‌اند.
حال سوال این است که آیا شما نیاز به یک سیستم آماده دارید و یا نیاز به وب سایت کاملا اختصاصی؟
اغلب، استفاده از سیستم‌های آماده هزینه پایینی دارد و شاید در مراحلی حتی هزینه ای هم نداشته باشد و بزرگترین وجه مثبت سیستم‌های آماده کاهش هزینه اولیه است و از طرفی استفاده از این سیستم‌ها برای وب سایت نکات بسیار منفی‌ای نیز دارد.
در این مقاله ورد پرس را به عنوان یکی از سیستم های آماده و رایگان بررسی مینماییم
هویت شما
میتوان به نحوی فعالیت در اینترنت را به مانند داشتن یک تابلو در یک نمایشگاه نقاشی تشبیه کرد. استفاده از سیستم‌های آماده با طراحی آماده مانند نقاشی کشیدن در تابلوی افراد دیگر است. شاید آن شخص بتواند به سختی یک درخت در آن نقاشی بکشد و اسمش را در آنجا بنویسد، ولی هیچوقت نمیتواند ماهیت آن را کاملا از آن خود کند و به دیگران بگوید که این نقاشی خود اوست. با اطمینان میتوان گفت که همه حداقل به این پی میبرند که این کار نقص دارد و قابل توجه نیست و براحتی از کنارش رد میشوند. بنابراین هویت مالک نقاشی به عنوان یکی از شرکت کنندگان برای کسب درآمد و شهرت در نمایشگاه به خطر میافتد و هیچگاه نمیتواند جایگاه خود را بدست بیاورد.
ضعف امنیتی در وردپرس
جدی ترین ضعف وردپرس از نقطه نظر کارشناسان شرکت پاراکس وب و سایر توسعه دهندگان و فعالان این عرصه , مشکلات امنیتی آن است که آن را دائما در معرض خطر قرار میدهد . با توجه به این موضوع و رشد حرفه ای نرم افزارها در جهان در مقابل رشد و توسعه وب , میتوان گفت که این یک واقعیت است که شما دائما در معرض این آسیب قرار دارید و این سیستم نیاز دارد که مدیر آن , دائما از نظر امنیتی و اطلاعات امنیتی در سطح مطلوب باشد .
عدم پشتیبانی متمرکز
توسعه دهندگان وردپرس , هیچگونه پشتیبانی منظمی را در این باره ارائه نمیکنند و اغلب پشتیبانیها توسط جامعه مشتاق کاربران به یکدیگر داده میشود . نتیجه این میشود که در انجمن پشتیبانی وردپرس سوالات زیادی بی جواب میماند و یا بد و نادرست پاسخ داده میشود .
وظیفه ی اصلی ورد پرس ارائه سیستم وبلاگدهی است
وردپرس همچنان به عنوان یک موتور وبلاگ نویسی شناخته میشود و هنوز به عنوان یک سایت ساز شناخته نمیشود (هر چند بسیاری از مراجع و توابع آن در حال تبدیل شدن و رسیدن به استانداردهای سایت است و اغلب کدهای آن به سمت refactored شدن پیش میروند) .
سنگین بودن وردپرس از دیگر معایب آن است
در وردپرس , HTML / CSS / JS همگی ورم کرده و بزرگ هستند و شما نیاز به نصب HTML / CSS / JS minifiers دارید که CPU را نجات دهید . ویرایشگر WYSIWYG وردپرس نیز HTML را بد و سنگین تولید میکند و این در حالیست که اغلب تم ها و پلاگین های وردپرس نیز ورم کرده و سنگین هستند .
محدودیت در توسعه ی وب سایت
اگر اکنون به دنبال راه اندازی یک سایت جدید هستید و می خواهید پلتفرم خاصی را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید اولین کاری که باید انجام دهید این است که نیازمندی های خود را نوشته و تعیین کنید که چه توقعی از سایت مورد نظر در کوتاه مدت و دراز مدت دارید و در آخر با بررسی دقیق امکانات وردپرس و سایر روش های طراحی سایت و با مشورت با یک کارشناس طراحی سایت خبره می توانید بهترین روش را انتخاب کنید.
شرکت پاراکس وب با توجه به سال ها تجربه در حوزه برنامه نویسی سیستم مدیریت محتوای خود را بر بستر PHP طراحی و برنامه نویسی نموده و از مزایای سایر سیستم ها در نرم افزار های خود استفاده و معایب آنها را اصلاح نموده تا بتواند سیستم مدیریت محتوایی قوی و قابل توسعه برای خود نگارش کند ، این امر به مشتریان امکان انتخاب بهترین ماژول ها را در طراحی وب سایت داده و همواره آنان را از خدمات و پشتیبانی کارشناسان فنی پاراکس وب راضی نگه میدارد
هم اکنون آماده ی ارائه مشاوره به شما هستیم
پاراکس وب
 ·  Translate
2
Add a comment...

parax web

Shared publicly  - 
 
طراحی نرم افزار اندروید
اندروید (Android)نام یک سیستم عامل موبایل است که شرکت گوگل برای تلفن همراه ، ساعت ، تبلت و تلویزیون ها عرضه می‌نماید و با همکاری ده‌ها شرکت بر روی دستگاه های مبتنی بر اندروید قرار می‌دهد.
سیستم عامل اندروید اوپن سورس است و برپایه هسته لینوکس بنا شده است. برنامه های اندرویدی با استفاده از زبان جاوا نوشته می شوند و برای ارتباط با لایه های زیرین سیستم عامل می توانند از کتابخانه های جاوایی اندروید استفاده کنند.
به زبان ساده، اندروید سيستم عاملي است براي دستگاه هاي موبايل و گوشي هاي هوشمند که توسط بيش از 30 کمپاني معروف پشتيباني مي شود. وسایلی که از این سیستم عامل استفاده می کنند قادر به انجام بسیاری از نیازهای روزمره چند رسانه ای هستند.
برخی موارد استفاده از اندروید
موبایل کاتالوگ اندروید : شیوه سنتی معرفی محصولات و خدمات که از طریق امور چاپی (بروشور و کاتالوگ و ..) انجام میشد، محدودیت های زیادی مثل تیراژ محدود - اطلاعات محدود - عدم امکان ویرایش بعد از چاپ - توزیع محدود و ... داشت که تمامی این محدودیت ها در کاتالوگ آندروید مرتفع شده است.
نرم افزارهای کاربردی اندرویدی : قابلیت پیاده سازی ایده های جالب نرم افزاری و استفاده تجاری از این نرم افزارها از طریق بارگزاری در اندرویدمارکت هایی مثل بازار ، مایکت، کندو و ...
نرم افزارهای سازمانی اندرویدی : ایجاد نرم افزار اختصاصی ویژه سازمان ها و یا مجتمع های بزرگ تجاری از قبیل هتل ها، فروشگاه ها، ادارات دولتی، شرکت های ساختمانی و ...
کتاب های الکترونیکی اندرویدی : پیاده سازی کتاب ها بر روی تلفن همراه برای دسترسی و مطالعه راحت تر
نرم افزارهای آموزشی اندروید : این نرم افزارها با قابلیت های چند رسانه ای جذابیت های بسیار برای آموزش بوجود می آورند.
 
تیم متخصص پاراکس وب با سال ها تجربه، با بهره گیری از استانداردها و متد های روز برنامه نویسی امکان پشتیبانی و توسعه نرم افزار شما را متناسب با توسعه و تحول کسب و کار شما فراهم می آورد. ارایه سرویس های تحت وب ما، شما را از ارایه سفارشات خود به شرکت های مختلف بی نیاز کرده و سبب یکپارچگی نرم افزار ها می شود.ما با کد نویسی اصولی و بهینه تجربه ی یک اپلیکشن روان و پاسخگو را برای شما و مشتریانتان فراهم خواهیم کرد.
سه نکته مهم که باید در طراحی نرم افزار اندروید خود رعایت کنیم:
طراحی واکنش گرا
دوستی با سایر برنامه ها
رعایت استانداردهای گرافیکی اندرویدی
 
با توجه به گسترش روز افزون تلفن های همراه و بخصوص تلفن های مجهز به سیستم عامل اندروید ، هم اکنون وقت آن رسیده است که فروشگاه ها ، دانشگاه ها ، شرکت ها ، مراکز تفریحی و تمامی واحد های تجاری سراسر کشور  شعبه ای نیز در این سیستم عامل هوشمند ایجاد کنند.
طراحی نرم افزار اندروید ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت 
پاراکس وب
 ·  Translate
2
Add a comment...

parax web

Shared publicly  - 
 
طراحی نرم افزار ios
این روز ها مدل های مختلف تلفن های هوشمند تولید شده توسط شرکت Apple را در دستان بسیاری از دوستان و آشنایان می بینید. تعداد کاربرانی که از آیفون و آیپد استفاده می کنند بسیار بالا بوده و روزانه نیز در حال افزایش است.
iOS  یک سیستم عامل طراحی شده انحصاری برای اپل می باشد که در ابتدا برای آی‌فون و آی‌پاد تاچتوسعه داده می‌شد، از آن زمان به بعد برای استفاده در سایر دستگاه‌های شرکت اپل مانند آی‌پد و اپل تی‌وی گسترش یافت. شرکت اپل مجوز استفاده از آی‌اواس برای نصب بر روی سخت‌افزارهای شخص ثالث را نمی‌دهد.
اپ استور که پلتفرم توزیع نرم‌افزار دیجیتال برای آی‌اواس است که توسعه و نگه‌داری آن توسط شرکت اپل انجام می‌شود. این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد که نرم‌افزار مورد نظر را از طریق آی‌تیونزاستور جستجو و بارگیری کنند.
شرکت اپل در برنامه نویسی این روزها اکیدا توصیه می کند که از زبان جدید برنامه نویسی خود ( سویفت) که همراه با iOS 8 معرفی و ارائه شد٬ استفاده کنید اما همچنان می توانید از Objective c یعنی زبان قبلی اپل استفاده کنید. با سویفت می توانید برای هر دو سیستم عامل iOS و مک برنامه نویسی کنید
اپل به محدودیت های خاص خودش معروف است و این مورد نیز به اپلیکیشن ها نیز سرایت کرده است.
قوانین اپ استور برای تایید کردن اپلیکیش های ارسالی فوق العاده خاص و در بعضی مواقع عجیب هستند . اپل نگاه تیز بینانه ای برروی کیفیت و امنیت اپلیکیشن های شما دارد . پس پیشنهاد میکنم که تمامی قوانین اپ استور را بخوانید و وقت خود را برای اپلیکیشنی که هیچ وقت تایید نمیشود تلف نکنید!
زمانی که کار اپلیکیشن شما به پایان رسید نوبت آن است که برای اپ استور ارسال کنید تا در صف بررسی قرار گیرید. اپ استور محتوای اپ شما٬طراحی اینترفیس و … را بررسی می کند و درصورتی که مشکلی وجود نداشته باشد در فروشگاه خود قرار خواهد گرفت. شرکت اپل علاوه بر راهنمایی های خود در بخش فنی، در زمینه طراحی و رابط کاربری نیز به توسعه دهندگان راهکارهایی را ارائه می دهد. این شرکت محتوی خاص و مشخصی را برای اپلیکیشن های فروشگاه خود در نظر گرفته است که تنها شامل طراحی نمی شود.
شرکت پاراکس وب نرم افزار های موبایل را برای تجارت های نوپا و سازمان های شناخته شده ای که بازار هدف آنها کاربرهای آیفون و آی پد هستند نیز طراحی و پیاده سازی می کند. تیم برنامه نویسی تخصصی سیستم عامل ios در شرکت پاراکس وب شما را در فرآیند ایجاد نرم افزار  از گردآوری نیازمندی ها تا تحویل نهایی و ثبت در Apple Store از طریق تعریف موارد مورد نیاز تابعی، اجرایی، امنیتی، قابلیت های آفلاین و سازش پذیری همراهی و راهنمایی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که نرم افزار طراحی شده در راستای اهداف مشتری عمل کرده و کاربران از آن رضایت کامل دارند.
لازم به ذکر است پاراکس وب اولین شرکت ایرانیست که توانسته است اولین نرم افزار رایگان ایرانی - اسلامی خود را در اپ استور بارگزاری و رونمایی نماید 
پاراکس وب
طراحی وب سایت ، طراحی نرم افزار اندروی ، طراحی سایت
 ·  Translate
1
Add a comment...

parax web

Shared publicly  - 
 
**
طراحی و تولید نرم افزارهای تلفن همراه نرم‌افزار موبایل نرم‌افزاری قابل اجرا برروی گوشی‌های تلفن همراه می‌باشد که معمولاً با حجم کم و در ابعاد صفحه تلفن همراه عرضه می شود . اندروید در حال حاضر پرطرفدارترین سیستم عامل تلفن همراه بوده که توسط شرکت گوگل
برای ت...
 ·  Translate
1
Add a comment...

parax web

Shared publicly  - 
 
**
تبلیغات کلیکی : اصولاً موتورهای جستجو گزینه ای برای ارائهء به وب سایت ها جهت
بازاریابی اینترنتی و تبلیغات به نام "تبلیغات کلیکی" دارند. بسیاری از
موتورهای جستجوی بزرگ این نوع خدمات را ارائه می کنند. تبلیغ کنندگان،
تبلیغات کوچک خود را در صفحهء نتایج موتور...
 ·  Translate
1
Add a comment...

parax web

Shared publicly  - 
 
اگر شما دارای کسب و کار آنلاین هستید، وب سایت را محصول اصلی و خوانندگان و بازدیدکنندگان را مشتری خود در نظر بگیرید. شما نمی توانید همیشه بر این باور باشید که افراد وقت و پول خود را در سایت شما سپری کنند. پس هر چند وقت، حسابرسی دوره ای داشته باشید تا متوجه شوید که آیا نیازهای مشتریان با بازدید از سایت شما برطرف شده است یا خیر.

مردم مختلف هستند و با هم تفاوت دارند اما وقتی پا به اینترنت می گذارند همه دنبال تعدادی مؤلفه هستند تا بتوانند تصمیم بگیرند که از چه کسی پیروی کنند، به چه کسی اعتماد کنند و چه کسی را تشویق کنند.
مواردی که در زیر آمده 7 نکته مهم در طراحی سایت است که هر وب سایتی باید داشته باشد:
سهولت در استفاده
طراحی سایت شما باید طوری باشد که مسیریابی و حرکت در میان صفحات وب سایت شما گیج کننده و سخت نباشد. مشتری ها در بسیاری از وب سایت ها به دنبال موارد آسان می گردند. به عنوان مثال: محصولات شما، اطلاعات درباره شما، بلاگ شما و صفحه تماس. تمام این موارد باید برجسته بوده و به راحتی پیدا شوند. همانند بسیاری از اطلاعات و لینک هایی که شما می خواهید دیگران آن هارا بخوانند و آنها را دنبال کنند. فونت متون شما باید برای مطالعه مناسب باشد، لینک ها باید سرشار از کلمات کلیدی باشد و به راحتی به چشم بیایند؛ پس در طراحی سایت خود این موارد را رعایت کنید.
محتوای تمیز
محتوای سایت شامل اطلاعاتی است که دیگران را به انجام امور مختلف تشویق می کند، پس باید به آسانی قابل درک باشد. این مورد شامل تمامی صفحات وب سایت شما می شود. اگر خوانندگان محتوای سایت شما، آن را متوجه نشوند، سایت را ترک می کنند؛ پس در طراحی سایت، به محتوا اهمیت بخشیده و آن را با دقت بنویسید.
اعتبار
وب سایت شما باید صفحه ای اختصاصی برای ارتباط کاربران با شما داشته باشد. این صفحه باید حاوی اطلاعات تماس شامل E-Mail، آدرس و شماره تلفن شما باشد؛ موارد دیگری نظیر گواهینامه ها، صفحات شبکه های اجتماعی، توصیفات و کامنت ها در محتوای صفحات، اعتبار شما را تشکیل می دهد.
منحصر به فرد بودن محتوای سایت
این مورد به طراحی سایت، محصولات و محتوای وب سایت شما مربوط شود. اگر طراحی سایت شما جالب به نظر نرسد، افراد وقت خود را صرف بازدید آن نمی کنند. اگر شما مانند هر کسب و کار دیگری در بازار هستید، پس چرا بازدیدکنندگان و خوانندگان باید به حرف شما گوش دهند؟ پس یک عنصر منحصر به فرد عرضه کنید تا آنها را جذب کنید.
مشارکت/ توانایی دریافت بازخورد
اگر مشتریان شما نتوانند به شما دسترسی داشته باشند آنها از بازدید مجدد سایت شما خودداری می کنند. اگر آنها با شما ارتباط برقرار کنند و پاسخ سریع از شما نگیرند، آنها از سایت خارج می شوند و حتی شما را فراموش می کنند که باعث تخریب اعتبار شما می شود. پس راهی آسان تعبیه کنید تا مشتریان بتوانند با شما تعامل داشته باشند و تا آنجا که می توانید به آنها گزینه و راه ارتباطی دهید.

مثل: تلفن، رسانه اجتماعی، فرم ارتباطی و . . .

اگر مردم در دسترس بودن شما را ببینند به شما اعتماد می کنند و به شما وفادار خواهند بود.
شخصی بودن
به یاد داشته باشید که با هر شخصی که تعامل برقرار می کنید و یا محصولات خود را به او می فروشید، منحصر به فرد است و هر کدام انتظار منحصر به خود را از محصولات و خدمات شما دارند. به عنوان مثال دوست دارند که شما محصولی را به آنها پیشنهاد بدهید و عرضه کنید که محصول خاص مورد علاقه آنها باشد.

پس مشتری های خود را بشناسید، اطلاعات شخصی آنها را ذخیره کنید و از این اطلاعات برای ایجاد ارتباط با مشتری ها استفاده کنید.
امنیت بالا
مشتریان و یا بازدیدکنندگان سایت شما دوست دارند که مطمئن باشند اطلاعاتی که در اختیار شما قرارداده اند، محرمانه خواهد ماند و به شخص ثالثی فروخته نخواهد شد و حتی گم نخواهد شد. اگر شما فروشنده هستید و کالا می فروشید، باید از بستر امن SSL استفاده کنید. اگر شما از کاربران برای بازاریابی تقاضای آدرس ایمیل می کنید شما باید به حریم شخصی آنها احترام بگذارید. پس سعی کنید که با حفظ امنیت اطلاعات کاربران، اعتماد آنها را جلب کنید.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
نمونه کارهای ما گویای تخصص ماست
Introduction

شرکت پاراکس وب، با توکل به خداوند متعال و با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود  با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی، طراحی وب سایت، ارائه خدمات میزبانی، طراحی و تولید نرم افزار، طراحی و تولید بازی و انیمیشن،  با هدف ارئه خدمات نوین در صنعت it از سال 1386 شروع به فعالیت نموده است. در ابتدا با تکیه بر نوآوری و خدمات محوری در راستای اهداف خود، توانسته ایم نقش بسزایی در ارائه خدمات فوق ایفا نمائیم. شرکت پاراکس وب با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا و همچنین ارائه خدمات مطلوب خود، موجبات تحولی عظیم را فراهم آورده است و پرسنل شرکت در پی دستیابی به بهترین عملکرد و بالاترین کیفیت برای مشتریان شرکت می باشند

.

استراتژی مجموعه به عنوان یکی از تخصصی ترین و کارآمد ترین شرکت های دارای خدمات فوق همگام با تکنولوژی روز دنیا به شکلی برنامه ریزی شده که دامنه فعالیت های شرکت در کلیه حوزه های فناوری اطلاعات به صورت تخصصی وسعت یابد و به عنوان مشاوری کارآمد، امین، پر توان، مطمئن و مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان ارجمند خود برای شرکت های خصوصی، سازمان ها و ادارات دولتی انجام وظیفه نماید و بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی خدمات ارائه شده، باشد و به ارائه خدماتی با تضمین و کیفیت بالا، متناسب برای هر گونه درآمد بپردازد.

 

شما قبل از راه اندازی کسب و کار به مراحل انجام کار، موانع، مشکلات، محدودیت ها و از همه مهم تر سود آوری آن کسب و کار فکر می کنید، در دنیای مجازی این کار را ما برای شما انجام می دهیم. قبل از شروع و سرمایه گذاری، کسب و کار و مسیر فعالیت را بررسی و تحلیل می کنیم، راهکارهای موفقیت را ترسیم و سپس پیاده سازی می نماییم و در طی این مسیر همراه شما خواهیم بود. هر آنچه در ذهن شماست در دنياي مجازي به واقعيت تبديل مي کنيم. در این مجموعه غیر ممکن وجود ندارد فقط کافیست تصورات خود را باور کنید و طعم شیرین رویایتان را با خود به دنیای واقعی بیاورید. پیشرفت و توسعه یک مجموعه موفق نتیجه عملکرد نیروی انسانی آن است. نوع نگاه این افراد به فعالیتشان درکنار تخصص موجب می شود تا مجموعه همیشه در سطح بالایی از ارائه خدمات به مشتریان خود باشد.

 

پاراکس وب همیشه کوشیده است تا با اعمال روشهای مدیریتی صحیح و نوآورانه در تولید، اطلاع رسانی، فروش و پشتیبانی، کیفیت سرویس خود را ارتقاء داده و ترجیح مشتریان باشد. هدف پاراکس وب، ارتقاء سطح ارائه خدمات الکترونیک جهت نیل به جامعه ای مترقی و سالم و بهینه سازی مصرف امکانات و فرصتها است، و امید دارد در مسیر خدمت و پیشرفت، همواره توفیق الهی شامل حالش گردد

.

واژه ی پاراکس برگرفته از زبان هخامنشی به معنای مهندس طراح می باشد

رسالت مشاوران و کارکنان پاراکس وب تنها رضایت مشتری و ارتقای سطح فرهنگ استفاده از اینترنت و تجارت الکترونیک است.

چنانچه در راستای رشد و توسعه ، پیشنهاد و یا انتقادی دارید ، لطفا ما را در جریان نظرات ارزشمند خود قرار دهید.

با تشکر از حسن توجه و انتخاب شما


چشم انداز

• مجموعه ای کوشا، خلاق و تاثیر گذار و جزء یکی از 10 شرکت برتر در حوزه it در سطح کشور و بین المللی
• هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا


خط مشی و اهداف

• به کارگیری تمام توان مجموعه در جهت رضایت و ایجاد آرامش خاطر و گشایش کسب و کار مشتریان
• تمرکز بر روی اهداف مشتریان و ارایه راهکارهای خلاق، مناسب، موثر و مقرون به صرفه 
• ایجاد روابط پایدار با مشتریان بر پایه مشارکت، مسئولیت پذیری، درک متقابل و صداقت
• هوشمندی، خلاقیت، کیفیت و به کارگیری دانش علمی و فنی در جهت رشد و توسعه فعالیت های مشتریان
• ارائه بالاترین کیفیت در کمترین زمان ممکن و تحویل به موقع
• تحقیق، بررسی و رصد تحولات بازار هدف مشتریان و ارائه پیشنهادات و ابتکارات خلاقانه و انجام اقدامات اثر بخش و راهگشا
• ارتقاء دانش فنی مشتریان از طریق مشاوره و آموزش
• ارائه مشاوره و خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات
• بکارگیری جدیدترین راهکارها و فناوری ها
• حضور فعال در انجام پروژه ها 
• ارتقاء مداوم سطح علمی و کیفیت خدمات و توانایی فنی شرکت برای انجام پروژه های ملی و بین المللی
• ارتقاء سطح مهارت, توانمندی و دانش نیروی انسانی شرکت
• ارتقا سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت 
• تقویت روحیه مشتری مداری در تمامی مراحل کاری
• ارائه امکانات متعدد فناوری با تمرکز بر کاربردهای تجاری همچون افزایش فروش محصولات و خدمات مشتریان

خط مشی ما بر مبنای کرامت انسانی، اعتماد متقابل و كار گروهی با هدف بهبود مستمر و هدفمند استوار است و همواره در تلاش برای رقابت، آزمایش، ارزیابی مجدد و بهبود استانداردهای حرفه ای خود می باشیم.

ارزش ها

• حفظ انسجام و یکپارچگی مجموعه و افراد با انگیزه و تقویت روحیه کار گروهی و خرد جمعی
• احترام به حقوق و مالکیت فکری و معنوی مشتریان
• حریم خصوصی و اطلاعات مشتریان در همه حال محفوظ و غیر قابل انتقال به دیگران
• ایجاد اطمینان و احترام به حقوق و جلب رضایت حداکثری مشتریان 
• ارائه خدمات خلاقیت، هوشمندی و حرکت به سمت نگرش های جدید
• صحیح، مناسب و موثر، فراتر از انتظارات مشتریان
• کیفیت تولید را فدای سود و ارزشهای مادی نخواهیم کرد
• نسبت به خلق هر محصولی مسئولیم، فارغ از مشکلات و مسائلی که در شرایط سخت و دشوار رخ می دهد کیفیت بالای کارهایمان را حفظ خواهیم کرد.


Education
  • Islamic Azad University
    present
Basic Information
Other names
پاراکس وب
Work
Occupation
ارائه خدمات وب و نرم افزار
Skills
برنامه نوبیسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، طراحی نرم افزارهای وب ، ویندوز ، تلفن همراه
Employment
  • پاراکس وب
    ارائه خدمات وب و نرم افزار‎, 2007 - present
    برنامه نویسی اختصاصی: پاراکس وب با بهره گیری از متخصصین و مهندسین مجرب و متعهد در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزار های تخصصی، تجارت الکترونیک و فنـاوری اطلاعات، برای آن دسته از مشتریان، سازمان ها و نهادهای دولتی که خواستار نرم افزاری متفاوت، با امکاناتی ویژه ، و امنیت بالاتر هستند این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی و بومی خود را با قابلیت های مدنظر خود داشته باشند. طراحی وب سایت: یکی از مهمترین و نخستین گام های شما برای حضور در دنیای مجازی، راه اندازی یک وب سایت مناسب است . امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها، سازمان ها، موسسات و... دیگر یک نیاز نیست، بلکه ضرورت است. در عصر ارتباطات و اینترنت، صفحات وب از مهمترین ابزارهای ارتباطی انسان به شمار می آیند، امروزه مشتریان در مورد محصولات و خدمات مورد نظر خود ترجیح می دهند در اینترنت جستجو کرده و اطلاعات مورد نظرشان را کسب کنند. گستردگی و سرعت دسترسی به اطلاعات، هزینه مناسب در مقایسه با امکانات و خدماتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد و همچنین قابلیت به روز رسانی، طراحی واکنش گرا ( ریسپانسیو ) و داینامیک بودن وب سایت از جمله مهمترین ویژگیهای یک وب سایت می باشد. سیستم مدیریت محتوای کاملا فارسی پاراکس وب که توسط کارشناسان این مجموعه با توجه به تجربیات علمی و تسلط بر جدیدترین تکنولوژی ها و فن آوری ها در زمینه طراحی و برنامه نویسی، نگارش یافته است، این امکان را به مشتریان عزیز می دهد تا پس از آموزش، امکان مدیریت، به روز رسانی و تغییر در اطلاعات سایت را برخوردار شوند و هیچ وابستگی به ما نداشته و در کمترین زمان و تنها با چند کلیک مطالب خود را در سایت ایجاد، ویرایش و یا به روز نمایند. رضايتمندی مشتريان هدف اصلی پاراکس وب می‌باشد که طراحی گرافيکی چشم نواز، رعایت اصول علمی بهينه سازی ، سرعت بالا ، برنامه نويسی پيشرفته، استفاده از تکنيکهای روز جهانی، پاسخگويی و خدمات پس از فروش اين رضايتمندی را در بين مشتريان ما بوجود آورده است و پاراکس وب به طور کامل از وب سایت طراحی شده پشتیبانی خواهد کرد و آماده ارائه خدمات و پیشنهادات جدید جهت توسعه فعالیت های شما می باشد . در حال حاضر پاراکس وب افتخار همکاری با بسیاری از شرکتهای خصوصی، واحد های صنفی، سازمانها و ادارات دولتی را داراست. مراحل طراحی وب سایت مشاوره و نیازسنجی اولیه انتخاب نام دامنه جمع آوری و آنالیز اطلاعات طراحی قالب گرافیکی تطبیق این قالب با سلایق کارفرما طراحی صفحات وب بر اساس استاندارد های جهانی برنامه نویسی و ساخت نرم افزارهای تحت وب اجرا و تست آزمایشی وب سایت تحویل و آموزش حضوری کارفرما پشتیبانی و ادامه همکاری طراحی واکنش ‌گرا نوعی نگاه در طراحی وب است که سعی دارد طرحی جامع ارائه دهد تا کاربر با هر دستگاهی بسته به نیاز و اندازه‌ی صفحه نمایش دستگاهش، وبسایت را مشاهده کند. بدین ترتیب یک وبسایت صرفا با یک طرح ثابت می‌تواند پاسخگوی نیاز کاربران دستکتاپ، تبلت، موبایل و یا هر وسیله‌ی دیگری که در آینده وجود خواهد داشت، باشد. طراحی و تولید نرم افزار: ( Mobile Applications – Web Applications – Windows Applications ) شما به عنوان صاحب یک شغل و حرفه یا تجارت خاص، همیشه علاقه دارید که با مشتریان یا کاربران خود بیشتر تماس داشته باشید و به همین دلیل ایده هایی در ذهنتان جهت بالا بردن رضایت مشتریان پرورش میدهید، پاراکس وب با دارا بودن برنامه نویسان متخصص توان پیاده سازی تمام ایده ها و آرزو های شما، بر بستر نرم افزار های تلفن همراه، نرم افزار های وب و نرم افزار های ویندوزی را دارا بوده و جهت نیل به اهداف، شما را یاری خواهد نمود. شما میتوانید با استفاده از نرم افزار های به روز، برای ایجاد ارتباط موثر با مشتریان و مخاطبان، استفاده نموده و از فواید تجاری و برتری به نسبت رقبا سود برید. طراحی و تولید نرم افزارهای تلفن همراه نرم‌افزار موبایل نرم‌افزاری قابل اجرا برروی گوشی‌های تلفن همراه می‌باشد که معمولاً با حجم کم و در ابعاد صفحه تلفن همراه عرضه می شود. اندروید در حال حاضر پرطرفدارترین سیستم عامل تلفن همراه بوده که توسط شرکت گوگل برای تلفن های همراه و تبلت ها ارائه شده بسیاری از شرکت های سخت افزاری مانند سامسونگ، ال جی ، اچ تی سی و غیره از این سیستم عامل استفاده میکنند، از دیگر سیستم عامل های تلفن همراه میتوان از آی او اس که سیستم عاملی مختص دستگاه های اپل می باشد و ویندوز موبایل نام برد. امروزه نرم افزارهای تلفن همراه به دلیل در دسترس بودن ، امکان اتصال به شبکه های ارتباطی و انتقال داده ها از راه دور، به یکی از پرکاربردترین ابزارها مبدل گردیده و بسیاری از شرکت ها با بهره گیری از این تکنولوژی و شناخت نیاز های کاربران توانسته اند از این ابزار در راستای رونق بخشیدن به کسب و کار، تجارت آنلاین و تبلیغات هدفمند خود استفاده نمایند. نباید فراموش کرد که اپلیکشن های فراوانی هستند که خود به تنهایی تبدیل به منابع درآمد سرشار برای تولید کنندگانشان شده اند، بخش دیگری از این اپلیکیشن ها به عنوان ابزار کمکی و مکمل برای انجام کارهای روزمره به صورت آنلاین یا آفلاین تولید می شود؛ تعدادی از نرم افزارها، تجاری هستند، برخی تبلیغاتی و برخی هم تفریحی و سرگرمی ! دنیای تلفن همراه برای تمامی لحظات زندگی شما برنامه ای در اختیار دارد؛ گاهی به جای شما تصمیم می گیرد، بهترین پیشنهاد را به شما ارایه می کند، همراهتان خرید می کند، با شما حرف می زند و شما را می خنداند ! آنچه سرنوشت یک نرم افزار را رقم می زند ایده ی آن است. برای وارد شدن به چنین بازار جدیدی که اینچنین پر سرعت رشد می کند، چه باید کرد؟ جدای از کسب و کارهایی از قبیل موبایل فروشی یا تعمیرات موبایل که در حال حاضر در کشور ما فراوان است، نقطه ورود موفق و با ارزش به این بازار بزرگ، بخش نرم افزاری آن یا همان تولید اپلیکیشن های تلفن همراه است. اپلیکیشن‌های موبایل برای کسب و کار شما شما به عنوان صاحب یک شغل و حرفه یا تجارت خاص، همیشه علاقه دارید که با مشتریان یا کاربران خود بیشتر تماس داشته باشید. همچنین دوست دارید در عین حال که هوای مشتریان فعلی خود را دارید، مشتریان جدیدی هم پیدا کنید و خدمات خود را به آن‌ها نیز ارائه دهید. یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به مشتری‌های جدید‌تر سرمایه‌گذاری بر روی اپلیکیشن‌های گوشی‌های هوشمند است. تیم پاراکس وب با طراحی، تولید و ارائه‌ی نرم‌افزار برای سیستم عامل های اندورید، آی او اس، ویندوز موبایل به شما در جذب مخاطب بیشتر کمک می‌کند. شما می توانید اپلیکیشن تولیدی خود را از طریق فروشگاه های نرم افزارهای تلفن همراه، ویترین های ارائه اپلیکیشن ، وب سایت خود، ایمیل کاربران، بلوتوث و ... به دست کاربران برسانید. حتی می توانید به کمک ما اپلیکیشن تجاری بسازید، آن را به فروش برسانید و کسب درآمد کنید! یک اپلیکیشن با ترکیب تکنولوژی‌ها و قابلیت‌های سخت‌افزاری گوشی یا تبلت می‌تواند خیلی قدرتمندتر و کاراتر باشد! متخصصین و مهندسین ما با آشنایی با قابلیت‌های سخت‌افزاری هر دستگاه اپلیکیشن‌هایی تولید می‌کنند که می‌تواند از تکنولوژی‌هایی چون: بلوتوث تلفن همراه ( Bluetooth )، موقعیت یاب جهانی تلفن همراه ( GPS )، شتاب سنج تلفن همراه ( Accelerometer )، پردازنده تلفن همراه ( Processor )، حافظه جانبی تلفن همراه ( RAM )، بانک اطلاعاتی تلفن همراه ( Database )، یو اس اس دی تلفن همراه ( USSD )، پیام کوتاه تلفن همراه ( SMS/MMS )، کیو آر کد تلفن همراه ( QR Code )، رمز نگاری اطلاعات تلفن همراه ( Encryption ) و ... دستگاه استفاده کند. طراحی و تولید بازی و انیمیشن: بازیهای رایانه ای و موبایلی طی سال های اخیر، با توجه به پیشرفت های تکنولوژی به عنوان یکی از پر هوادارترین سرگرمی ها مبدل گردیده است. ساخت یک بازی راهی بسیار طولانی ولی جذاب است و سازندگان این محصولات باید بیش از هر چیز خلاقیت ، قدرت تصور، هوش و پشتکار داشته باشند. در عصر کنونی، صنعت تولید بازی به یک عرصه سودآور تبدیل گشته به نحوی که شرکت ها ، موسسات و نهاد ها با توجه به اهداف خود اعم از تبلیغات ، فرهنگ سازی ، فروش و در نهایت کسب سود، اقدام به ساخت بازی برای جامعه ی هدف مورد نظر می نمایند. بازی‌های تلفن همراه بر خلاف بیشتر سرگرمی‌ها و شیوه های تبلیغ ، تعاملی بوده و مخاطبان خود را خواسته یا ناخواسته درگیر جریان بازی می نمایند به همین دلیل جذاب تر هستند و استفاده کنندگان بیشتری دارند. پیش تولید، سناریو، طراحی شخصیت، ایجاد حرکت، کد گذاری و استفاده از فناوری های به روز سخت افزاری و نرم افزاری از عوامل و مراحل تولید یک بازی هستند. میزبانی وب: پاراکس وب با ارائه سرويس های ميزباني اعم از هاست، سرور مجازی و سرور اختصاصی ، امکان معرفی وب سایت شما را بر روی اينترنت، فراهم آورده است، سرورهای امن و پر سرعت مطابق با استانداردهای جهانی جايگاه مناسبی برای سايت شما می باشند. كليه سرورهای ما از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرين تکنولوژی روز دنیا بهره مند می باشند که این امر موجب می شود تا وب سايت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسيار بالا در دسترس بازديد كنندگان باشد . میزبانی علمی، پشتیبانی فنی، شناخت نياز مشتريان، انتخاب بهترین دیتاسنتر ها با بستر مخابراتی بسیار قوی، نحوه تماس و برخورد مناسب کارشناسان ما، رمز موفقیت پاراکس وب در زمینه میزبانی بوده است.
  • پاراکس وب
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
تهران
parax web's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار اندروید | طراحی سایت
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی نرم افزار اندروید، طرا

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر

پاراکس وب | طراحی وب سایت | طراحی نرم افزار
www.paraxweb.com

شرکت پاراکس وب با سال ها تجربه ی کاری در زمینه های برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی وب سایت ، ارائه خدمات میزبانی ، طراحی و تولید نرم افزار ، طر