Profile cover photo
Profile photo
Protein.sk
44 followers
44 followers
About
Posts

Post has attachment
Jedným z najdôležitejších hormónov v tvojom tele je inzulín. Bez neho by telo rýchlo stagnovalo a strácalo. Začali by si ťa vo veľkom vyhľadávať chrípky a čoskoro by si potreboval jeho syntetickú náhradu, aby si zostal nažive.

Post has attachment
Proteínové nápoje sú veľmi dôležitou súčasťou sveta fitness. Bez nich by si nedosiahol ani spolovice také dobré výsledky ako s nimi. Lenže aj tu je potrebné dobre premýšľať nad tým, čo si vo svojom šejkri zmixuješ. Dnes sme pre teba pripravili 5 jednoduchých receptov, s ktorými si budeš rozumieť!

Post has attachment
Kĺby sú pre šport absolútne dôležité. Je to logické – keby nebolo pevných kĺbov, asi ťažko by sme mohli vykonávať rôzne aktivity. Kĺby, spolu s kosťami, sú zodpovedné za pohyb celého ľudského tela. Samozrejme, aj tie sa opotrebúvajú. U niekoho menej (vďaka sedavému spôsobu života), u vrcholových športovcov viac.

Post has attachment
L-karnitín zažil veľký boom v 80-tych rokoch minulého storočia. Vtedy sa stal populárnym najmä pre svoje účinky spaľovača tukov. Neskôr sa naňho trochu zanevrelo a bol vytlačený populárnymi spaľovačmi na báze stimulantov. Dnes je opäť v najlepšej forme a v dnešnom článku ti povieme jeho pozitívne účinky.

Post has attachment
Gainer je skvelou pomôckou pre každého, kto potrebuje pribrať. Samozrejme, nejde o žiadny magický prášok, vďaka ktorému budeš naberať a naberať aj bez cvičenia. Je ideálne kombinovať ho s fyzickou aktivitou. S ňou má najlepšie účinky a tebe pomôže nabrať váhu, ktorú tak potrebuješ.

Post has attachment
Mať po cvičení so sebou vreckový zdroj energie je na nezaplatenie. Práve preto mnoho fitnessákov nosí tieto bomby so sebou nielen ku športu, ale všade, kam sa pohnú. Existuje viacero variantov, ako dať chutným spôsobom svojmu telu tak potrebnú energiu. V prípade, že si ju dáš po cvičení, telo ju použije ako palivo a nebude tak spaľovať cenné svalstvo. Aké tipy sme pre teba dnes vybrali?

Post has attachment
Počul si už o tom, že žraločia chrupavka je výborný doplnok výživy? Ak nám môže pomôcť zlepšiť kvalitu kĺbov a iných súčastí končatín, prečo to nevyužiť. Žraločia chrupavka sa získava z kostier žralokov, ktoré ležia v Tichom oceáne. Tá sa následne vysuší a získaný prášok potom zlepšuje stav kĺbov a šliach ľudí (nielen) vo svete fitness.

Post has attachment
Hrozby, ktoré so sebou prinášajú anabolické steroidy

Post has attachment
Chudnutie: Ako správne do tela dopĺňať cukor.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded