Profile cover photo
Profile photo
Hosting WEDOS.cz
1,123 followers -
Nejoblíbenější, nejrychleji rostoucí a největší český hosting - WEbhosting, DOmény, Servery
Nejoblíbenější, nejrychleji rostoucí a největší český hosting - WEbhosting, DOmény, Servery

1,123 followers
About
Hosting WEDOS.cz's posts

Post has attachment
Ve středu jsme provedli test odmaštění jedné ze žiletek z HP Moonshot. Chtěli jsme zjistit, jestli odmaštění přežije a bude funkční.

Nová trasa 10 Gbps na TTC v Praze otestována a spuštěna. Zcela nová trase bez souběhu s ostatními. Prostě záloha záloh :-)

Aktuálně tedy máme na Hlubokou fyzicky 4 x 10 Gbps (a v Praze celkem 70 Gbps). Do léta to změníme z 10 Gbps okruhů na okruhy 100 Gbps!!!


Jak máme nyní zálohování tras do datacentra? Vše jede přes O2 (Cetin) přes Sitel. Když spadne trasa nebo Sitel, tak jedeme přes O2 a TTC a když spadne i tato trasa nebo tato lokalita, tak jedeme přes ČDT a GTS a když to spadne i tohle, tak přes ČDT a z Českých Budějovic.

Jistě víte, že nyní stavíme druhé datacentrum a děláme hodně změn. Ve výsledku do stávajícího datacentra budou 2 zcela nezávislé trasy od O2 (Cetin), každá zcela jinou cestou bez souběhu. Do druhého datacentra půjdou 2 trasy od ČDT (jedna do Prahy a druhá na Slovensko). A obě datacentra budou mezi sebou propojena 2 nezávislými trasami bez jakéhokoliv souběhu. Takže každé datacentrum bude mít v podstatě konektivitu 4x (tedy 3x zálohovanou). Takové řešení v ČR zřejmě nikdo nemá...

A vše pojede na kapacitách 100 Gbps a násobcích 100 Gbps. Takže každé datacentrum zvládne v podstatě provoz celé ČR a útoky, které v ČR nikdy nebyly...
Budeme připraveni na nové služby. Chystáme hodně novinek.

Post has attachment
Testovali jsme odmašťování. Zatímco virtuálně opravíme rozbitý server za zhruba 45 vteřin, tak fyzicky jej budeme muset poslat na reklamaci. Zabalení do olej-odolného pytle prý není ideální

Zneužívání kritické zranitelnosti ve #WordPress 4.7.0 a 4.7.1 je v plném proudu. Naše IPS/IDS ochrana blokuje v průměru 15 útoků za vteřinu.

Doporučujeme co nejdříve provést aktualizaci na novou verzi WordPress 4.7.2, kde je bezpečnostní chyba opravena.

Jakou verzi WordPress používáte se dozvíte kliknutím na ikonku WordPress nalevo v horním menu administrace.

Post has attachment
Testy olejového chlazení 2. generace pro servery HP Moonshot byly úspěšné. Vše funguje jak má. Nastal čas se rozhodnout, jak budou v datovém sále druhého datacentra rozložené regály s olejovými vanami.

Vypadá to, že nejen olejové vany, ale i regály si budeme muset nechat vyrobit na míru.

Zašli jsme tak do naší testovací místnosti a začali všechno pořádně přeměřovat.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
06.02.17
6 Photos - View album

Post has attachment
Naše soutěž o dresy stále jede a zřejmě jen tak neskončí :) Podpořte hlasem svůj oblíbený sportovní klub a získejte za odměnu 75% slevový kupón na nový webhosting NoLimit.

https://dresy.wedos.com/hlasovani

V lednu výhrály tyto kluby:

1. SK Pronako Hostovice
2. Tělovýchovná jednota Sokol Pohled
3. FC Bahnhof
4. SHM Klub Praha - Počernice
5. SK Děčín, z. s.

Gratulujeme vítězům!

Pokud byste také chtěli pro svůj klub nové profesionální dresy a v soutěži jste se nenašli, tak nám napište přes kontaktní formulář.
https://hosting.wedos.com/cs/kontakty.html

(Na fotce jsou Bezejmenní)
Photo

Post has attachment
Věděli jste že máme vlastní diskuzní fórum, kde pravidelně odpovídá naše zákaznická podpora, technici i vývojáři?

Post has attachment
Naši soutěž o dresy pro kluby z celé ČR jsme prodloužili. I v roce 2017, tak můžete rozhodnout, který klub získá novou sadu profesionálních dresů.

Hlasujte na https://dresy.wedos.com/

Na obrázku je klub TJ Sokol Vísky.
Photo

Post has attachment
Včera servery přidělené k IPS/IDS ochraně jely na plné obrátky. Naštěstí máme dostatečnou rezervu kvůli testování, a tak nás nepřekvapil ani příval brute force požadavků na WordPress ani DirBuster. Udělalo nám to na grafu takovou hezkou bouli, která se jen tak nevidí :)
Photo

Post has attachment
Hledáte změnu ve svém životě a chcete zajímavé zaměstnání? Chcete pracovat u dynamicky rostoucí a moderní společnosti? Chcete si hrát se zajímavými technologiemi? Chcete spravovat nejmodernější servery v ČR, řešit olejové chlazení, starat se o naše vlastní datacentra, vymýšlet vlastní chlazení a dusíkovou atmosféra pro hašení? Chcete dělat další zajímavé věci?

Hledáme pracovníky (či pracovnice) zákaznické podpory, programátory (PHP, Java), správce serverů linux (Centos, Debian) a pracovníky do marketingu. Pro pracovníky ze vzdálenějších lokalit zajistíme i ubytování.
Pošlete nám svůj životopis.

Nástup možný ihned, případně dle dohody. Aktuálně hledáme pracovníky pro rozšíření týmu ve stávajícím datacentru, ale na jaře dokončíme druhé datacentrum a budeme potřebovat náš tým rozšířit.

Předností jsou i jazykové znalosti (angličtina, polština, němčina, ruština, francouzština, arabština :-) ).

Photo
Wait while more posts are being loaded