Profile cover photo
Profile photo
Святослав Вишинський
15 followers -
Філософ. Публіцист
Філософ. Публіцист

15 followers
About
Posts

Post has attachment
ШКОЛА МЕТАФИЗИКИ

Из украинских интеллектуалов, продолжающих сотрудничество в рамках Третьего Пути, формальное созвучие с концептами Школы новой метафизики, основанной Александром #Дугин, в некоторых работах сохранял только +Святослав Вишинський. Формальное, ибо оригинальность его мысли, изложенной в книге «Metaphysica Nova», или хотя бы узнаваемые отсылки к совершенно иному интеллектуальному авторитету, очевидны всем, хоть немного знакомым с его настоящим «гуру» Гейдаром #Джемаль.

Post has attachment
ПРО СЕКРЕТИ ВИБОРЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ

розмовляли з політтехнологом Сергієм #Гайдай

у програмі +Святослав Вишинський «Без емоцій» на телеканалі «+Чернівецький Промінь» і радіо «+Буковинська Хвиля» 100.0 FM.

Post has shared content
ЛЕКЦІЯ ГАЙДАЯ В ЧЕРНІВЦЯХ

Повний відео-запис лекції політтехнолога Сергія #Гайдай в Буковинському медіа-центрі «Belle Vue».

Post has shared content
ГАЙДАЙ ПРО КІНЕЦЬ ДЕМОКРАТІЇ

Повний відео-запис лекції політтехнолога Сергія #Гайдай в Чернівецькому національному університеті.

Post has shared content
КІНЕЦЬ ПРЕДСТАВНИЦЬКОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Як працюватиме агітація на президентських і парламентських виборах 2019 р.? В якій мірі громадяни формують політичні моди та впливають на прийняття управлінських рішень у державі? Чи має перспективи представницька демократія в Україні і які її дієві альтернативи?

У вівторок, 6 листопада, о 19:00 у Чернівцях у Буковинському медіа-центрі «Belle Vue» (вул. О. Кобилянської, 2, 2 поверх) з відкритою лекцією «Кінець представницької демократії» виступить політтехнолог, експерт з виборчого маркетингу Сергій #Гайдай.

Post has attachment
КОНДОМИ ЗМІ

«Суспільне» відмовилось від участі у спільному телеінтерв’ю з Юлією #Тимошенко, посилаючись на свою аполітичність. Що не завадило йому пізніше показати серію матеріалів про політичний антипікет перед прес-конференцією кандидата.

Здивувало інше. Того ж дня Чернівці відвідав міністр внутрішніх справ Арсен #Аваков. Який нагородив поліцейських — і ні слова не сказав про вбивць 27-річного Костянтина #Капалб на Гравітоні. Про побиття патрульним перехожого біля університету. Про відповідальність керівництва поліції за дії підлеглих.

І зверніть увагу — ЗМІ також мовчали. Тому що кондоми ви, а не ЗМІ. Без суб’єктності і самоповаги.

Post has attachment
НОВИЙ ВИМІР ГІДНОСТІ

Місія здійсненна: добивати перехожих, убивати пішоходів. Або як нова поліція робить життя коротшим уже сьогодні. У програмі #ЧорнимПоБілому — суб’єктивні підсумки тижня зі +Святослав Вишинський.

Post has attachment
СЕКРЕТИ БЕЗ ЕМОЦІЙ

Чи можлива незалежна журналістика у провладних та опозиційних медіа в Чернівцях? Які взаємини між працівниками і власниками місцевих ЗМІ? Як журналістика перетворилась на інструмент гібридної політики? Наскільки коректне балансування на межі стандартів і редакційної політики телеканалів?

Сьогодні о 18:00 у Чернівцях у Буковинському медіа-центрі «Belle Vue» (вул. О. Кобилянської, 2, 2 поверх) з відкритою лекцією «Журналістика без емоцій» виступить телеведучий, автор програми «Без емоцій» +Святослав Вишинський.

Post has attachment
ІМІТАЦІЯ АКТИВІЗМУ

Нісенітниця. Можу назвати до десяти локацій у Чернівцях, де учні й студенти можуть безкоштовно збиратись та обговорювати свої справи. Не рахуючи самих університетів, чиї аудиторії і зали безпосередньо призначені для зборів активної молоді.

Проблема не у відсутності просторів, а у відсутності роботи, планів та ідей. Студентського самоврядування як такого не існує, воно є імітацією і пародією на молодіжний активізм. Те саме можна сказати про більшість громадських організацій.

Якщо вони самоврядні — то нехай вчаться плавати самостійно. Створення нової комунальної установи приведе лише до чергового витка розбазарювання міських коштів, яких у Чернівцях і так небагато. Для чого створювати видимість роботи там, де й без того кінь не валявся?

Post has attachment
СОЖРИТЕ ДРУГ ДРУГА

Як посадовці і депутати поїдають одне одного? Про маленький кінець великого «Народного фронту» у програмі #ЧорнимПоБілому — суб’єктивні підсумки тижня зі +Святослав Вишинський.
Wait while more posts are being loaded