Profile cover photo
Profile photo
vipfal .com
27 followers
27 followers
About
Posts

Post has attachment
Sadece evli çiftlere özel sanılan EVLİLİK FALI aslında evlilerle hiç alakası yoktur. Tüm farkları ve özel indirimli #fal kodunu incelemek için http://bit.ly/evlilikmi-askmi adresinden detaylı inceleyebilirsiniz.
.
Kişiye Özel Gerçek ve Canlı Fal Sitesi #VipFal 'ın en iyi falcılardan Emre Fuat YILDIZOĞLU kaleminden #evlilikfalı ile #askfali arasındaki farklar ve kimlerin hangi falı tercih etmesinin daha doğru olduğu bilgisini vipfal bloğunda paylaşıyoruz.
.
.
.
#falcı #falbak #falsitesi #gercekfal #canlifal #vipfalcom #eniyifal #kahvefali #tarotfali #sufali #kahvefalı
Photo
Add a comment...

Post has attachment
😍 2018 Yılının En Büyük İndirimiyle 2019'a Girmeye Hazır Mısınız? 2018 Yılının En Büyük İndirimi Kodu Sadece 119 Kişiye Özel. İlk 119 Kişi İnanılmaz Rekor İndirimden Faydalanabilir.
.
👇 Aşağıdaki İndirim Kodunu Kullanmak İçin VipFal üye girişi yapın » Fal seçin » Falcı seçin » Fal formunu doldurun » Ödeme kısmında indirim kodu alanına aşağıdaki indirim kodunu ekleyin ve REKOR SEVİYEDEKİ ÖZEL İNDİRİME SAHİP OLUN.
.
🎉 İndirim Kodu: vipfal2019
.
📌 İyisiyle kötüsüyle 2018 yılı için son saatlere girdik. VipFal olarak sizlerle beraber olmanın mutluluğu var içimizde. En kaliteli içerikleri 2018 yılı içerisinde size sunmak ve vip++ falcılarımızla en iyi #fal deneyimini yaşatmak için çalışmalarımızı sürdürdük.
.
🔰 Şimdi ise 2019 yılında daha çok çalışmaya niyetliyiz. Size çok özel sürprizlerimiz var. Bildiğiniz gibi #burç yorumları bir süredir yayınlanmıyor. 2019 yılının ocak ayında #burçlar yayına alınacağı gibi kişiye özel mesajla gönderilebilecek. Ayrıca 2019 Yıllık #Astroloji Analizi de e-mail ve mesajla size ulaştırabilecek.
.
✍️ Tüm yeni özelliklerden anında haberdar olmak için #instagram bildirimlerini açıp www.vipfal.com ücretsiz üyelik hesabı oluşturmanız yeterli olacaktır.
.
🙏 Mutlu Yıllar Dileriz!
.
.
.
#falcı #falci #vipfal #vipfalcom #facebook #instagram #falbak #yeniyıl #yeniyil #indirimlifal #ucuzfal #mutluyıllar #mutluyillar #burçyorumu #kahvefalı #kahvefali #tarot #tarotfalı #tarotcard #aşk #ask #askfali #askfalı #sufalı #sufali #kurşundökme #vefkilmi #vefk


Photo
Add a comment...

Post has attachment
🎉 12.12.18 gününe özel %50 İndirim Kodu: 1212
Link: https://www.vipfal.com
.
📌 İndirimden sadece 12 üyemiz faydalanabilir.
.
📌 İndirim oranımız %50 dir. Her üye bir kere faydalanabilir.
.
📌 VipFal sisteminde bulunan fallardan istediğinizde kullanabilirsiniz.
.
📌 İndirim oranınızla beraber alacağınız net indirim tercih ettiğiniz #falcı ve #fal ile değişmekte olup 5 TL ile 750 TL arasında indirime sahip olabilirsiniz.
.
📌 İndirim kodunu kullanabilmek için https://www.vipfal.com üye olmalı ve üye girişi yapmalısınız. Ödeme aşamasında indirim kodu alanı çıkacaktır. Bu alana indirim kodunuzu yazıp ödemenizi kredi kartı ile tamamladığınızda %50 net indiriminize sahip olabilirsiniz.
.
.
.
#falci #vipfal #vipfalcom #indirimlifal #eniyifal #gercekfal #canlifal #canlıfal #tarotfalı #tarot
Photo
Add a comment...

Post has attachment
👍 Türkiye'nin Astroloji ve Fal Haritasını Çıkardık
.
https://bit.ly/Fal-Haritasi
.
📌En çok tercih edilen fal türü hangisi? En çok hangi şehirden fal bakımı ve burç analiz takibi yapılıyor.
.
📌 2018 Yılında hangi şehirlerden hangi fallar tercih edildi? Burçlara göre takip, illere göre dağılımlar ve kadınlar mı erkekler mi daha çok fal baktırıyor?
.
.
.
#fal #infografik #falcı #falci #vipfal #vipfalcom #falbak #gercekfal #falsitesi #faluygulaması #faluygulamasi #canlifal #canlıfal #kahve #kahvefalı #kahvefalı #tarot #tarotkart #tarotfalı #tarotfal #tarotfali #ask #aşk #aşkfalı #askfali #evlilik #evlilikfali #evlilikfalı #su #sufalı #sufali #eniyifal
Photo
Photo
12.12.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Gerçek fal sitesi.
Artık fal keyfi cepte vipfal kalitesiyle. hadi sende dene ,hemen yükle !!!
http://mobil.vipfal.com
#fal #kahveFalı #falcı #kahvefali #telvefalı #canlı #canlıfal #falci #falsitesi
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded