Profile cover photo
Profile photo
VakantieVeilingen.nl
586 followers -
Winnen!
Winnen!

586 followers
About
VakantieVeilingen.nl's posts

Post has attachment
Gefeliciteerd Joyca Kuijpers! Jij bent hierbij verklaard tot SuperPersoon! Dankzij de ‪#‎SuperKadoNominatie‬ van Helma ben jij de gelukkige winnaar van een BBQthuisbezorgd voor 15 personen. Je ontvangt een binnenkort een e-mail met meer informatie. Veel plezier alvast van jouw SuperKado.
Photo

Post has attachment
LAATSTE KANS OP ONS CADEAU VAN DE DAG: Wellnessdag bij Spa Sport Hotel Zuiver. Bekijk de veiling hier: http://bit.ly/CVDD_SpaZuiver
Photo

Post has attachment
SUPERCADEAU VAN DE DAG: bied mee op 1 van de 100 Samsung Galaxy Tabs (A 9.7)!
Alleen vandaag: http://bit.ly/SamsungGalaxyTabZwart
‪#‎SUPERCADEAUS‬ ‪#‎SamsungGalaxyTab‬ ‪#‎Kerstcadeau‬
Photo

Post has attachment
ATTENTIE, ALLE SNOEPLIEFHEBBERS OPGELET – Vandaag het SUPERCADEAU VAN DE DAG is 1 minuut onbeperkt snoep scheppen bij Jamin!
Alleen vandaag: http://bit.ly/JaminSnoep
#SUPERCADEAUS #Jamin #JaminSnoep #SnoepScheppen #Kerstcadeau

Post has attachment
SUPERCADEAU VAN DE DAG: bied mee op 1 minuut onbeperkt snoep scheppen bij Jamin!
Photo

Post has attachment
SUPERCADEAU VAN DE DAG: bied mee op 100 Apple iPhone 6 16 GB!
Alleen vandaag: http://bit.ly/iPhone6_16GB_SpaceGrey #SUPERCADEAUS #iPhone6 #AppleiPhone #Kerstcadeau
Photo

Post has attachment
BREAKING CHRISTMASNEWS: Grootse lokale sneeuwbui verwacht met Kerst! #TheChristmasShow  Bied mee: http://bit.ly/RTLChristmasShow

Post has attachment
SUPERCADEAU VAN DE DAG: 100 x Xbox One 500GB. Bied mee!
Alleen vandaag: http://bit.ly/XboxOneFifa
Deze week: iedere dag een nieuw supercadeau in grote aantallen. 100 x spannender, beter en leuker! #SUPERCADEAUS #CadeauVanDeDag  #Xbox   #XboxOne   #FIFA
Photo

Post has attachment
SUPERCADEAU VAN DE DAG: bied mee op 100 Apple iPad Air 16 GB!
Alleen vandaag: http://bit.ly/iPadAir_16GB #SUPERCADEAUS
Photo

Post has attachment
Feyenoorders opgelet: speciaal gesigneerd shirt van Dirk Kuyt! De volledige veilingopbrengst inclusief de administratiekosten worden gedoneerd aan de Dirk Kuyt Foundation. Bekijk hier de veiling http://bit.ly/DirkKuytShirt
#‎DirkKuyt‬ ‪#‎LoveFeyenoord‬ ‪#‎GesigneerdShirt‬
Photo
Wait while more posts are being loaded