Profile cover photo
Profile photo
Üstünsoy Dijital Medya ( Google Adwords Partner )
Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da yada Yandex'de arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun
Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da yada Yandex'de arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun
About
Posts

Post has attachment
Kurumsal #web siteniz ile çok fazla hedef müşteri kitlesi ile "#Sosyal #Medya" üzerinde onbinlerce potansiyel #müşteriyi rahatça yönetiyoruz. #Marka ve #ürününüze yönelik bir ilgi ve adım oluşturuyoruz. #SosyalMedya #GoogleAdWords #Google +Üstünsoy Dijital Medya ( Google Adwords Partner )

Post has attachment
Sadece Doğru Kişilere ulaşırız. #Facebook #reklamlarınızla potansiyel müşterilerinize tam olarak erişmenizi sağlıyoruz. İşletmenizle ilgilenecek kişileri hedefleyerek reklamlarınızı planlıyoruz. #google #adwords #facebookreklam +Üstünsoy Dijital Medya ( Google Adwords Partner )

Post has attachment
#Gmail #Reklamları (Gmail Sponsored Promotions) yaratıcı hedefleme ve yüksek-etkili reklamlarıyla #Gmail kullanıcıları ile iletişim kurabileceğimiz yeni bir alan.
Gmail reklamları, kullanıcıları gelişmiş hedefleme sinyalleriyle ve son derece etkili, mesaj benzeri bir reklam biçimiyle hedeflemenize olanak tanır. #AdWords #Google +Üstünsoy Dijital Medya ( Google Adwords Partner )

Post has attachment

Post has attachment
#Görüntülü #Reklam #Ağı Reklamları ; #Görüntülü #Reklam Ağı reklamları nerelerde görünebilir?

Reklamlarınızın görünebileceği bir milyondan fazla #web sitesi, #video ve uygulamadan oluşan bir gruptur. Bu ağdaki siteler, alakalı #AdWords reklamlarında gösterir. #Google +Üstünsoy Dijital Medya ( Google Adwords Partner )

Post has attachment
İşinizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi açıklayan reklam yada reklamlar hazırlıyoruz. Hazırlanan reklam yada reklamların doğru hedefe, doğru kitleye doğru zamanda ve doğru şekilde ulaşmasını sağlayacak ayarları yapıyoruz. Son olarak bir günlük bütçenizide tanımladıktan sonra reklam yada reklamlarınızın #Google sonuçlarında gösterilmesini sağlamış oluyoruz. #adwords +Üstünsoy Dijital Medya ( Google Adwords Partner )

Post has attachment
İnternet'teki müşterilere ulaşın ; İnternet ortamında alakalı #web sitelerinde, alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Bir dizi seçenek, gerektiği zaman ve gerektiği yerde; web sitesi türüne, kitle türüne veya yeniden pazarlamaya göre hedefleme yapmanızı sağlar. #google #adwords +Üstünsoy Dijital Medya ( Google Adwords Partner )

Post has attachment
İşletmenizin bulunmasını sağlayın ; #Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. #Google #AdWords sayesinde hepsi mümkün. +Üstünsoy Dijital Medya ( Google Adwords Partner )

Post has attachment
Durusu Club Hotel - Şarap Evi
Bu özel mekanımızda alkollü ve alkolsüz içecekler sunulmaktadır.
{ http://www.durusuclubhotel.com/lezzetler/sarap-evi  }
Photo

Post has attachment
Durusu Club Hotel - Göl Manzaralı Oda
Klasik yapıda döşenen standart odaların tümünde oturma grubu, Plazma TV,Uydu yayını, Direkt telefon,Saç kurutma makinası, Klima, minibar, kasa bulunmaktadır. [ http://www.durusuclubhotel.com/konaklama/gol-manzarali-oda ]
Photo
Wait while more posts are being loaded