Profile cover photo
Profile photo
Ultimo S.A.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Z ogromną satysfakcją informujemy, że kampania reklamowa ULTIMO została nagrodzona srebrną statuetką EFFIE 2017. Otrzymaliśmy tę nagrodę w kategorii Finanse za kampanię "Spłacam dług", która była emitowana jesienią 2016 r. oraz wiosną 2017 r. W spocie reklamowym pokazywaliśmy na przykładach konkretnych kwot niskich rat, że dzięki dogadaniu się z ULTIMO, spłata zadłużenia nie musi być trudna i obciążająca dla domowego budżetu. Kampanię przygotowało ADHD Warsaw i wczoraj wieczorem, wraz z agencją, wspólnie odebraliśmy srebrne statuetki.
Więcej informacji na stronie: goo.gl/VL9ZVp
Photo

Post has attachment
ULTIMO już od 15 lat jest obecne na polskim rynku wierzytelności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy jego specyfikę. W najnowszym wydaniu miesięcznika finansowego Bank postawiliśmy na podkreślenie wszystkich atutów ULTIMO, jako partnera, gwarantującego Klientom biznesowym pewność, profesjonalizm i bezpieczeństwo transakcji.
Photo

Post has attachment
Czym jest Teambook? Tak nazwaliśmy koncepcję analogowego portalu społecznościowego, stworzonego na potrzeby wewnętrznego szkolenia teambuldingowego. Nasz Dział Szkoleń przygotował warsztaty wykorzystując grywalizację. Teambook pozwala na założenie i rozbudowanie profili użytkowników, komentowanie i feedback. Dzięki zastosowaniu elementów znanych z gier uczestnicy szkolenia realizowali zadania wymagające ścisłej współpracy – zgodnie z Teambookowym hasłem „razem jest lepiej”. W ULTIMO stawiamy na rozwój pracowników poprzez nowoczesne i innowacyjne rozwiązania.
Photo

Dogadaliśmy się już z tysiącami osób. Rozmowy o problemach finansowych nie zawsze są łatwe, ale w ULTIMO dbamy o relacje i pracujemy nad polubowną interakcją z Klientami. Dzięki wdrożeniu rozwiązania Speech Analytics monitorujemy wszystkie rozmowy telefoniczne z osobami zadłużonymi. Analizujemy i wyciągamy wnioski, co gwarantuje najwyższy poziom kontaktu z Klientami.

Post has attachment
Za oknami plucha, a w ULTIMO wiosna!
Niedawno zakończyliśmy wewnętrzny konkurs fotograficzny - „Przebudzenie wiosny” - zorganizowany dla pracowników ULTIMO. Nasi fotograficy zatrzymali w kadrze pierwsze oznaki tej radosnej pory roku – uchwycili przebiśniegi i krokusy, pojawiły się również relacje z wiosennych spacerów czy grillowania. Wszystkie zwycięskie prace zostały wystawione w Galerii - wspólnej przestrzeni, gdzie można zjeść lunch, odpocząć, przeczytać książki i czasopisma umieszczone w Booksferze
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Już w najbliższą środę, 5 kwietnia, będziemy obecni na targach pracy Career EXPO we Wrocławiu. Przyjdź i porozmawiaj z nami o możliwości pracy lub praktyk w Grupie ULTIMO.
Poznasz nas po uśmiechu i chęci do rozmowy o wszystkich aktualnych ofertach pracy i praktyk :)
Zapraszamy już od godziny 10:00 do Hali Stulecia we Wrocławiu.

O godzinie 12:00 będziesz mógł usłyszeć prelekcję z naszym udziałem i dowiedzieć się: „Czy warto być fioletową wiewiórką, czyli kogo szukają rekruterzy?”

Do zobaczenia na targach!
Photo

Post has attachment
Loteria ze złotą rybką

ULTIMO S.A., jako pierwsza na rynku zarządzania wierzytelnościami, zaproponowała osobom zadłużonym loterię z nagrodami, która jest częścią trwającej od połowy sierpnia kampanii TV „Życie bez długu nie musi być marzeniem”. „Loteria ze złotą rybką” pełni rolę dodatkowej gratyfikacji za chęć rozpoczęcia współpracy i rozwiązania swojego problemu finansowego. 

Może wziąć w niej udział każdy (osoba fizyczna i przedsiębiorca)  kto w okresie od 1 października 2015 do 23 grudnia 2015:

-  zawrze ugodę i dokona co najmniej jednej wpłaty zgodnej z harmonogramem ugody 

- lub dokona jednorazowej spłaty zadłużenia.

Klienci spełniający powyższy warunek mają szansę na wygranie nagrody głównej jaką jest samochód osobowy marki Skoda Rapid Spaceback Active z opłaconym rocznym OC lub innych atrakcyjnych nagród: 10 markowych telewizorów oraz 10 tabletów. 

Każda wpłata powoduje przyznanie uczestnikowi jednego losu, biorącego udział w losowaniu nagród 18 stycznia 2016 r.

Więcej szczegółów dostępnych jest w Regulaminie loterii na stronie www.ultimo.pl zakładka Regulaminy.

Warto zauważyć, że loteria wpisuje się w przyjęty model współpracy ULTIMO z klientami, nie będąc pierwszym tego typu rozwiązaniem w palecie korzyści, którą zyskują osoby podejmujące spłatę. Jedną z dodatkowych gratyfikacji dla klientów, którzy regularnie spłacają raty jest choćby Klub ULTIMO, w którym osoby spłacające regularnie i terminowo raty zbierają punkty wymieniane na nagrody rzeczowe z katalogu.

Dziesiąty jubileusz Zasad Dobrych Praktyk

Zasady Dobrych Praktyk, jeden z pierwszych dokumentów programowych przyjętych przez Członków Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, a zarazem jeden z najważniejszych, obchodzą w tym roku swoje dziesięciolecie. Kodeks ten określa wartości etyczne, jakimi instytucje finansowe zrzeszone w KPF kierują się w swojej działalności.

ULTIMO od początku intensywnie wdrażało rozwiązania określone w Zasadach Dobrych Praktyk Windykacyjnych do standardów swojej działalności. Przestrzeganie Zasad jest regularnie weryfikowane w firmie poprzez kontrolę jakościową oraz egzaminy na Ambasadora Dobrych Praktyk przeprowadzane wśród pracowników. Jednocześnie działanie zgodnie z najwyższymi standardami postępowania w relacjach z klientami i kontrahentami jest kontrolowane przez Komisję Etyki KPF , która od 2006 roku, rokrocznie przyznaje ULTIMO Certyfikat na podstawie raportu z Etycznego Audytu Wewnętrznego.

Post has attachment
17 sierpnia ruszyła nowa kampania reklamowa ULTIMO pod hasłem „Życie bez długów nie musi być marzeniem”. Kampania adresowana jest do osób zadłużonych, klientów ULTIMO, szczególnie do tych którzy nie wierzą, że z sytuacji finansowej w jakiej się znaleźli można wyjść i biernie czekają na cud. ULTIMO przekonuje w niej klientów, że warto wziąć sprawy w swoje ręce i skontaktować się z Doradcą ULTIMO, który pomoże w wypracowaniu dogodnego harmonogramu spłat ratalnych.

„W spocie nawiązujemy do znanej wszystkim baśni o spełniającej życzenia złotej rybce. Podkreślamy jednak, że takie sytuacje mają miejsce tylko w bajce, a w realnym życiu każdy musi zmobilizować się i zatroszczyć się o swoje finanse przy pomocy najlepszych możliwych sposobów. Dla naszych klientów takim najlepszym sposobem jest dogadanie się z ULTIMO i skorzystanie z indywidualnie dopasowanych rat. Potwierdza to fakt, że w ten sposób pomogliśmy już setkom tysięcy Polaków” – mówi Tomasz Kohsek, dyrektor Biura Komunikacji Marketingowej ULTIMO.

Kompleksowa realizacja kampanii to efekt współpracy z Agencją Interaktywną K2 oraz domem mediowym ZenithOptimedia Group, które odpowiadają za opracowanie strategii, kreację, produkcję oraz planowanie i zakup mediów.
Wait while more posts are being loaded