Profile cover photo
Profile photo
Televize Beskyd
16 followers -
Aktuální zpravodajství z celého Valašska
Aktuální zpravodajství z celého Valašska

16 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Video ze slavnostního předávání ocenění od televize Beskyd.
Add a comment...

Post has attachment
Stejně jako v loňském roce i letos vyhlásila televize Beskyd Soutěž o nejlepší amatérské taneční video. Jejím vítězem se již podruhé stala taneční skupina Broučci. Novou putovní Cenu televize Beskyd získala skupina TEA z Valašské Polanky.
Add a comment...

Post has attachment
Televize Beskyd předala DVD s videoklipem vítězkám Soutěže o nejlepší amatérské taneční video.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Předání DVD s videoklipem - Broučci (12 fotek)
12 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Televize Beskyd navštívila předminulý víkend holandskou regionální televizi a rádio DRTV. 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Návštěva televize Beskyd v holandské regionální televizi (10 fotek)
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Televize Beskyd slaví půl milionu zobrazení svých stránek

Zpravodajský portál televize Beskyd od začátku roku 2012 zaznamenal už více než 500 000 zobrazení. Televize Beskyd stále pokračuje v nastaveném trendu a na svých internetových stránkách přináší kvalitní obsah zaměřený na zpravodajství z celého Valašska, které najdete na adrese www.tvbeskyd.cz.

„Těší nás velký zájem návštěvníků našeho webu. Půl milionu zobrazení od začátku roku 2012 je na okres Vsetín, na který se primárně zaměřujeme, opravdu pěkné číslo. Ostatně i další čísla jsou více než zajímavá. Například počet unikátních návštěvníků za stejné období se vyšplhal na číslo 60 000, což je více než třetina obyvatel okresu Vsetín," zhodnotil jednatel televize Beskyd Libor Čada.

Na zpravodajském portálu televize Beskyd najdete každý den čerstvé videoreportáže, tiskové zprávy a pozvánky na kulturní, sportovní či společenské akce. O víkendu se navíc můžete těšit na fotoreportáže z různých akcí, archivní pořady televize Beskyd, při kterých můžete zavzpomínat, jak se žilo na Valašsku třeba před desíti lety a zajímavé reportáže bez komentáře.

„Během prázdnin jsme pro naše návštěvníky přichystali několik novinek. Jednou z nich je to, že si na hlavní stránce mohou zvolit město, které je zajímá. Při příštím zadání adresy www.tvbeskyd.cz se jim zobrazí přímo stránka jejich oblíbeného města. Další zajímavou změnou jsou například odkazy na podobné nebo související zprávy," přiblížil web editor Martin Vojtovič.

Měsíčně navštíví stránky televize Beskyd více než 13 000 návštěvníků a průměrné měsíční zobrazení stránek se pohybuje kolem 50 000. „Od začátku roku jsme zveřejnili více než 1000 videí, 1000 tiskových zpráv a pozvánek a přes 100 exkluzivních fotoreportáží," doplnil Vojtovič.

Zpravodajství televize Beskyd najdete také na sesterském webu monitor24.cz, který se zaměřuje na Frenštát pod Radhoštěm a jeho blízké okolí.

Martin Vojtovič
Photo
Add a comment...

Od dubna 2012 můžete naše televizní vysílání sledovat také ze satelitu Astra 3B, kde vysíláme jako součást kanálu regionalnitelevize.cz náš pořad Region – aktuální zpravodajství z Valašska v premiéře v 17:40 a v reprízách ve 21:40,  1:40, 5:40, 9:40 a 13:40. 

Technické parametry: Astra 3B (23,5 stupně východně), 12168/V, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S, kódování žádné (FTA).
Add a comment...

Post has attachment
Start a cíl Valašské rally 2012 jste mohli sledovat živě na našich stránkách. 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Televize Beskyd předala ocenění vítězi Soutěže o nejlepší amatérské taneční video.
PhotoPhotoPhoto
3 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded