Profile cover photo
Profile photo
toysmar oyun grupları
97 followers
97 followers
About
toysmar's posts

Post has attachment
Mobil Trambolin 6 Kişilik Çift Dingil Ruhsatlı Hidrolik

1900 cc motor üstü bir araç ile çekilebilir. Ağır vasıta ehliyetili olan kullanabilir. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve altılı trambolin olarak imal edilebilir. Çift dingillidir. Römork trafik tescili yapılabilmektedir.

Taşınabilir özelliği sayesinde istediğiniz yere götürebileceğiniz 6 kişilik mobil trambolin karşınızda.

https://www.toysmar.com/urun/mobil-trambolin-6-kisilik-cift-dingil-ruhsatli-hidrolik

#toysmar #trambolin #trampoline #mobil #taşınabilir
Photo

Post has attachment
Zemin Trambolini

Bergamit B70 hammadden enjeksiyon tekniğiyle üretilmiş parçalardan, 4 mm çelik halatlar geçirilerek oluşturulmuştur. Galvaniz kaplama ve statik boya olmak üzere 2 uygulama seçeneği vardır. 15cm uzunluğunda 3mm kalınlıkta çelik çekme yay.

30mm kalınlıkta 40×40 cm kauçuk karo. EN 1176 standartlarına uygun olarak üretilmiştir. 4 mevsim hava şartlarına uygun olarak üretilen zemin trambolini birinci sınıf malzemeden imal edilmiştir.

https://www.toysmar.com/urun/zemin-trambolini-3

#toysmar #zemin #trambolin #bergamit #çukur #yer
Photo

Post has attachment
Ring Trambolin - İç Mekan Oyun Grubu

İç mekan oyun parklarında yeni modeller yeni dizaynlar ile çocukların ilgisini çekmek, eğlenceli ve güvenli oyun alanları tasarımlarında kullanılabilir. İthal Zıplama Ağı : İthal kumaştan imal edilmiştir. Alev yürümez özelliği vardır. Göz aralığı 1-2 mm dir. Güneş ışığına ve yağmura dayanıklıdır.

3 -3,2 mm kalınlığında çelik çekme telden imal edilmiştir. Branda : 1100 denye pvc kaplı malzemeden imal edilmiştir. Sünger : 22-28 Sert gri süngerden imal edilmektedir. 7cm yüksekliğinde 40 cm genişliğinde sünger kullanılmaktadır. Çelik Konsüksiyon : Ana gövde 40×40 2,5 mm profilden oluşmaktadır. Trambolin ana gövdesi modüler şekilde bağlantılar kurulduktan sonra komple bir malzemeye dönüşür.

https://www.toysmar.com/urun/ring-trambolinic-mekan-oyun-grubu

#toysmar #ring #trambolin #içmekan #oyun #oyunparkları
Photo

Post has attachment
Trambolin Tekli 160x160x200 Ücretsiz Kargo

Ana okullarında, kreşlerde restorantlarda, alışveriş merkezlerinde, spor salonarında kısaca kapalı mekan ağırlıkta olmakla birlikte dilediğiniz her yerde çok fazla alan kaplamadan kullanılabilecek bir ürün. Mini trambolinlerde zıplama alanının yerden yüksekliği 50 cm dir.

Düğümsüz örgü sistemiyle örülmüş polyemid ipten imal edilmiştir. Ayrıca güneş ışınlarına ve dış hava şartlarına uygundur. Çelik malzemeden imal edilmiş çekme yaydır. Isıl işleme tabi tutulduktan sonra galveniz kaplanarak ürün ömrü daha da uzatılmıştır.

https://www.toysmar.com/urun/toysmar-trambolin-tekli-mini-kurulum-200x210x200-50150-cm-uecretsiz-kargo-2

#toysmar #trambolin #trampoline #anaokulu #kreş #çocuk #oyun
Photo

Post has attachment
Top Havuzu & Trambolin Şeritli 2x4x2

Top Havuzu ve Trambolin eğlencesini aynı anda sunabileceğiniz müthiş bir kombin. Top havuzu tabanında 13mm zemin kaplama malzemesi kullanılmaktadır. Top havuzunda istek üzerine ölçüler uyarlanabilir. Top havuzlarında kullanılan pvc branda ’da, solmazlık ve alev yürümezlik özelliği mevcuttur. Top havuzlarının içeriğinde bulunan ürünlerinin tamamı ce belgelidir. Top havuzu çelik konsüksiyon 40x40x2mm profilden imal edilmektedir.

Top havuzu tüm çelik konsüksiyon sünger ve pvc ile kaplanmaktadır. Top havuzunda trambolin, makarna, boks, rulo, kaydırak, engelli parkur, tünel, vb. Uygulamalar yapılmaktadır. Top havuzları projeye göre uygulumalar yapılmaktadır. Top havuzuna kullanılan branda renk çeşitleri : turuncu, sarı, kırmızı, mavi, yeşil, beyaz renk çeşitleri bulunmaktadır.

https://www.toysmar.com/top-havuzu/mini-top-havuzu-yari-ticari/top-havuzu-trambolin-seritli-2x4x2

#toysmar #tophavuzu #trambolin #trampoline #ballpool #child #çocuk #eğlence #oyun #topoyunu #şeritlitrambolin
Photo

Post has attachment
Masa Futbolu Langırt Topu 11 ADET

MAsa futbolu için 11 adet langırt topu ile eksik toplarınızı tamamlayabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile gönderilen toplar 11 adettir. 34 mm çapındaki topları isterseniz de tek olarak ta satın alabilirsiniz.

Hemen satın alma işlemini gerçekleştirmek için web sitemize bekliyoruz.

https://www.toysmar.com/yedek-parca/akulu-el-pedalli-botlar-yedek-parca/masa-futbolu-langirt-topu-11-adet

#toysmar #masa #langırt #futbol #top #oyun
Photo

Post has attachment
Air hockey - Havalı Hokey Tutamaç

Tokaç veya tutamaç'ın Ön tarafındaki yükselti diskin sekmesini en az seviyeye indiriyor.

Oyun salonlarında havalı veya air hokey oyunanan oyundur. Bu oyunda en önemli parça tutamaçtır. Tutamaçlarımız sağlam ve kaliteli yapıda üretilmiştir.

https://www.toysmar.com/yedek-parca/akulu-el-pedalli-botlar-yedek-parca/air-hockey-havali-hokey-tutamac

#toysmar #havalı #air #hockey #oyun #tutamaç
Photo

Post has attachment
Tatami Minderi 26 mm

Genel olarak spor ve oyun minderi tanınan ürünümüz puzzle (yap-boz) kareler şeklinde üretilmektedir. Bu sayede minderlerin birbirlerine geçerek rahat bir montaj sağlamaktadır. Aynı özelliği sayesinde söküp (demontaj) ürünü istediğiniz zaman istediğiniz yere döşeyebilirsiniz.

Ürün su geçirmez özelliğe sahiptir. Yalıtkandır (elektrik iletmez). Temizliği basittir. Isı izalasyonu sağlar. Ses yalıtımı sağlar. Evde çocuklarınızın odasında, çocuk oyun odalarında, Soft play oyun alanlarında, Kreş, Anaokulu, çocuk yuva ve bakım evlerinde. Savunma sporu merkezlerinde, Fiziksel tedavi Merkezlerinde Finess, Step-Aerobik, Jimnastik, Vücut Geliştirme Salonlarında kullanılmaktadır.

https://www.toysmar.com/top-havuzu/tatami-minderi/tatami-minderi-26-mm

#toysmar #tatami #minder #fitness #aerobik #jimnastik #spor

Photo

Post has attachment
Profesyonel Trambolin 111x111 cm Lastikli/Yaylı

Galveniz endüstriyel boya veya elektrostatik sistemde polyester esaslı toz fırın boya kullanılmaktadır. İthal kumaştan imal edilmiştir. Alev yürümez özelliği vardır. Göz aralığı 1-2 mm dir. Güneş ışığına ve yağmura dayanıklıdır. Her bölmenin taşıma kapasitesi 320 kg ' dır.

3-3,2 mm kalınlığında çelik çekme telden imal edilmiştir. Çeşitli ağırlıklara mukavemet sağlaması için sertlik ayarı trambolinlere uygun olarak üretilmiştir. Tel sarımından sonra ısıl işleme tabii tutulmaktadır. Tel ömrünü uzatmak için Galveniz kaplaması yapılmıştır.

https://www.toysmar.com/trambolin/tekli-trambolinler/profesyonel-trambolinler/profesyonel-trambolin-111x111-cm-lastikli-yayli

#toysmar #trambolin #lastikli #yaylı #profesyonel #trampoline

Photo

Post has attachment
Top Havuzu Oyun Parkı 7x2x2 2 Katlı

Top Havuzu Tabanında 12-14 Mm Zemin Kaplama Malzemesi Kullanılmaktadır. Top Havuzunda İstek Üzerine Ölçüler Uyarlanabilir. Kullanılan Pvc Branda ’da, Solmazlık Ve Alev Yürümezlik Özelliği Mevcuttur.

Top Havuzlarının İçeriğinde Bulunan Ürünlerinin Tamamı Ce Belgelidir. Çelik Konsüksiyon 40x40x2 Mm Profilden İmal Edilmektedir. Tüm Çelik Konsüksiyon Sünger Ve Pvc İle Kaplanmaktadır. Trambolin, Makarna, Boks, Rulo, Kaydırak, Engelli Parkur, Tünel, Vb. Uygulamalar Yapılmaktadır.

https://www.toysmar.com/top-havuzu/top-havuzu-ticari/top-havuzu-oyun-parki-7x2x2-2-katli

#toysmar #tophavuzu #oyun #park #junior #child #çocuk #eğlence

Photo
Wait while more posts are being loaded